• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial A ile ten dedyk kosztuje, a ile udzwignie...

Status
Not open for further replies.
Bo z tym vps u logout h*j by strzelił, pinguje i pinguje, przerzucam się na linuxpl, tylko nie wiem czy będzie lepiej -.-
Nie będzie bo tam torrentowców trzymają i zanim się do dysku dopchasz to gracze spać pójdą (mimo iż w ogóle nie śpią)...
 
zauważ jak przy wirtualizacji zwalnia Ci io.
nawet przy minimalnych narzutach typu openvz.

Tak dlatego zrezygnowałem z hosteam na rzecz ovh ;) ja już sobie matrix w głowie wymyśliłem :) Za vps w hosteamie mam dedyka w ovh co utarga 2x real map gdzie w sumie wytrzyma 1.5k graczy :)
A jakby nie bylo tipja+aac robi spory ruch ;)
6jUnqbtipja.jpg
 
Tak dlatego zrezygnowałem z hosteam na rzecz ovh ;) ja już sobie matrix w głowie wymyśliłem :) Za vps w hosteamie mam dedyka w ovh co utarga 2x real map gdzie w sumie wytrzyma 1.5k graczy :)

i potem 2 ddosy i otsa nie ma ; <
 
hmm, jeśli mówisz, że ovh jest dobre to już chce mi się śmiać. Hubertowi(ownerowi Vexorii) ciagle powtarzales, ze ma isc do ht, a teraz sam siedzisz na ovh?;]
z resztą człowieku, ustawiacie sie z otservlistem i potem wasz ots stoi na no logout a my dostajemy spoofy;]
 
hmm, jeśli mówisz, że ovh jest dobre to już chce mi się śmiać. Hubertowi(ownerowi Vexorii) ciagle powtarzales, ze ma isc do ht, a teraz sam siedzisz na ovh?;]
Nie byłem zadowolony z VPS, gdyż nie spełniał moich wymagań? Wolę dedyka, sam Hubert też myśli nad przeniesieniem się do ovh. Ogółem Huberta non-stop ktoś orał non-stop jakieś problemy ja ich nie mam już więc mam wolne ręce. Nie mam ich więc przebieram, testuje co się da, mam zawsze wyjście awaryjne bo nie jadę po kosztach jak większość...
 
może mi ktoś powiedzieć jakim cudem czysty FTS + mapa 50mb po załączeniu na Windows 7 64bit zjada 1.2 GB Ramu!?!!! (0 graczy)
 
może mi ktoś powiedzieć jakim cudem czysty FTS + mapa 50mb po załączeniu na Windows 7 64bit zjada 1.2 GB Ramu!?!!! (0 graczy)

No to akurat dużo nie jest przy mapie 50 MB...

Dulin dobrze gada! Jedziecie po kosztach zamiast zainwestować w coś, Wy tylko chcecie aby kasa Wam do kieszeni leciała wydając przy tym jak najmniej od siebie. Z takim podejściem to możesz hodowle kur otworzyć :D.
 
może mi ktoś powiedzieć jakim cudem czysty FTS + mapa 50mb po załączeniu na Windows 7 64bit zjada 1.2 GB Ramu!?!!! (0 graczy)

Ostatnio czytalem jakis post, ze na x64 map loader kosi wiecej RAMu niz na x86 ;p.
 
Przepisze ktos TFSa do C#, bedzie pwna ;p.
 
Proponuje odkleic ten poradnik poniewaz ma on sie nijak do rzeczywistosci
 
Proponuje odkleic ten poradnik poniewaz ma on sie nijak do rzeczywistosci

Posłuchali Cię od razu, tak w ogóle to nie ma nic konkretnego w tym poradniku, bo w rzeczywistości jest inaczej :).
 
Jeżeli będę miał trochę czasu to tutaj walne wielki mega poradnik o VPS jestem chyba tutaj największym koksem ponieważ stawiałem 3 evo na vpsku za 2 dychy znam wszystkie firmy vps jakie sa chyba xd :> Niebawem się ukaże w PB (ale tylko o VPS)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top