• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial A ile ten dedyk kosztuje, a ile udzwignie...

Status
Not open for further replies.
Dobrze, że jest opłata instalacyjna, mniej osób będzie miało to badziewie. Jak chcesz się pobawić, zainwestuj dychę w mCloud, równie "doskonałe".
 
kolego nie chcę się bawić bardziej potrzebuję tego do hostingu stron www oraz nauki.
 
Weź hosting współdzielony z OVH za darmo na dwa lata ?
 
zapamiętaj sobie coś zadarmo nigdy nie będzie się równało z tym za co zapłacisz, jeśli zostanie coś wolnych zasobów to "noob evo" można postawić , taki nie pozorny serwer.
 
To samo tyczy się dedyków z 'profesjonalnej' oferty OVH.
Oni pieniędzy nie liczą, i tak jak nie działa to równo :p
 
eh , czyli mam rozumieć że nikt nie posiada c-250g ;s
 
To zależy od farta, najprawdopodobniej zawsze będzie lagował. To VPS.
 
Nikt ci nie odpowie na to pytanie. To zależy od firmy i innych vpsów. VPS to abstrakcja.
 
Jest tylko jedna, jedyna firma która jest tania i jakością VPS'y są takie same jak dedyki z kimsufi. Np. na mój przykład wydając 100 zł postawiłem już 3 evo i mogę postawić jeszcze 1-2.

@zonkill
VPS'y nie są przeznaczone do hostingu rl mapek zapamiętaj to sobie, ale jak bardzo chcesz to może ten ostatni by podołał.
 
OVH wcale nie jest wiodącą firmą, lepszą serwerownią jest hosteam, polski support no i co najważniejsze lokalizacja serwerów Polska(Poznań). Dla ciekawych Hosteam
@NIEBANOWALNY
Vps'y nie są przeznaczone do hostingu? Dedyk jest podzielony na kilka lub kilkanaście VPS'ów i rozjebales mnie tekstem o tym, ze nie sa do rl mapek BUAHAHAHAHA
 
Last edited:
rookki90

niestety lanceq ma racje, jakieś eva lub inne mapy możesz trzymać na vpsie lecz z rl mapą nawet nie startuj, przy dobrej konfiguracji 5gb ramu i 2x2,8ghz procesorze rl mapa się włączała 5-10 minut na vpsie z logout. Nie porównuj dedyka do vpsa bo jak sam napisałeś to jest dedyk dzielony na kilkanaście vpsów
 
rookki90

niestety lanceq ma racje, jakieś eva lub inne mapy możesz trzymać na vpsie lecz z rl mapą nawet nie startuj, przy dobrej konfiguracji 5gb ramu i 2x2,8ghz procesorze rl mapa się włączała 5-10 minut na vpsie z logout. Nie porównuj dedyka do vpsa bo jak sam napisałeś to jest dedyk dzielony na kilkanaście vpsów

>implying signle process can eat up to 5 GB RAM -.-
 
OVH wcale nie jest wiodącą firmą, lepszą serwerownią jest hosteam, polski support no i co najważniejsze lokalizacja serwerów Polska(Poznań). Dla ciekawych Hosteam
@NIEBANOWALNY
Vps'y nie są przeznaczone do hostingu? Dedyk jest podzielony na kilka lub kilkanaście VPS'ów i rozjebales mnie tekstem o tym, ze nie sa do rl mapek BUAHAHAHAHA

zauważ jak przy wirtualizacji zwalnia Ci io.
nawet przy minimalnych narzutach typu openvz.
 
W sumie nie warto pierdolić się z VPSami. Przecież dobry ots zarobi na porządną maszynę w tydzień? A do tego ma się miejsce do zabawy w małego hakera w stylu pobieranie całego internetu za pomocą ultra hakerskiej komendy wget mając do dyspozycji pełną moc obliczeniową superkomputera z kimsufi >.>.
 
W sumie nie warto pierdolić się z VPSami. Przecież dobry ots zarobi na porządną maszynę w tydzień? A do tego ma się miejsce do zabawy w małego hakera w stylu pobieranie całego internetu za pomocą ultra hakerskiej komendy wget mając do dyspozycji pełną moc obliczeniową superkomputera z kimsufi >.>.

Na moim VPS'ie mam łącze 100mbit :) + 1TB dysku więc nie wiem o co ci chodzi.
 
Takie pytanie, zmieniam właśnie Vps, (Mapa 25 MB), chciałbym zapytać, jaki wziąć Transfer oraz Dysk twardy aby starczyło na serwer?
 
Takie pytanie, zmieniam właśnie Vps, (Mapa 25 MB), chciałbym zapytać, jaki wziąć Transfer oraz Dysk twardy aby starczyło na serwer?

Transferu z 2-4 GB starczy. Ale od dysku nie oczekuj wiele, bo to w końcu VPS (jeśli chodziło Ci tu o wydajność), a jeśli chodziło Ci o pojemność to zależy czy co będziesz na nim robił, ale z 80 GB starczy, tylko czyść regularnie logi apache/mysql :p.
 
Bo z tym vps u logout h*j by strzelił, pinguje i pinguje, przerzucam się na linuxpl, tylko nie wiem czy będzie lepiej -.-
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top