• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

A wszyscy się śmiali z map Cipsoftu.

Agraeln

New Member
Joined
Feb 5, 2009
Messages
391
Reaction score
2
Location
Europe, Poland, Cracow.
90134767.jpg

@Edit:
Tibia.com
Hunted
:peace:​
 
Last edited:
Piekne ale rl tibia jest juz nudna
nie ma nigdzie juz takich wojen jak kiedys i poprostu nic nie mozna osiagnac ogolnie w tej grze i tyle. ;p
Co do screena podobaja mi sie te fujarki :p ale ogolnie ladnie zrobione ;p Szkoda ,ze zawsze na tych screenach sa takie ladne detale a w grze nic o/
 
Najładniejsze jakie widziałem mówiąc szczerze, ale to nie ten sam klimat co kiedyś :p
 
i ja znalazlem cos co mi nie pasuje(mam nadziee ze to tylko showoff xD)
tam nad tym zoltym nowym jest chyba stara ziemia, tak po skosie idzie po prawej, zle to wyglada troche

ale jak to zobaczylem I was like ;o
 
Real mapka jest fajna, ale na premiumie :).

Wybaczcie, można grać dla przyjemności, ale w życiu nie będę płacił za grę 30zł miesięcznie. Jeśli ktoś ma nadmiar gotówki - nie ma sprawy, ale jeśli nie to myślę, że gra na FACC'u mija się z celem. Można wbić 40-50lvl, dalej to już jest mulenie pały.
 
Last edited:
Real mapka jest fajna, ale na premiumie :).

Wybaczcie, można grać dla przyjemności, ale w życiu nie będę płacił za grę 30zł miesięcznie. Jeśli ktoś ma nadmiar gotówki - nie ma sprawy, ale jeśli nie to myślę, że gra na FACC'u mija się z celem. Można wbić 40-50zł, dalej to już jest mulenie pały.

Chyba 40-50 lvl. Co nie zmienia faktu, że od Cipsoftu masz w stabilną grę (czasem są jakieś ataki, ale to sporadycznie), pewność że nie będzie resetu postaci, no i sens grania w party. Na otsach masz taki exp rate, że stawiasz na noc na frosty/bog raidery bota i rano masz 200+ lvl. Mnie się marzy porządny OTS RPG na custom mapie, ehh...
 
@up
Na RL się nie botuje, bo tam bot nie daje takich efektów =). Masz wszystko x1 i tak np. sorc'em 40lv nie pobocisz więcej niż na lajtowych cyckach (chociaż też jest szansa ze padniesz).

Postaw CustomRPG, exp x1, premium dający jakieś tam pierdoły to będziesz miał to samo.

Serwer w porządnej serwerowni, która potrafi się zająć problemem, jeśli pojawia się atak.

Tylko, że na tym forum każdemu się życzy, a nikomu nie chce się robić bo albo lepiej postawić RL-Mapke i kokosy robić, albo Evo z expem x9999.
 
hmm, tak jeszcze na temat tytulu tematu: to ze maja dobrego(?) grafika i programistow nie znaczy ze maperzy wiedza co robia

zawsze robili dziwne "bledy" ze tak powiem i tak zawsze zostanie

@down: kojarzysz te luki z czarnej cegly w yala? brakuje 1 itemu przez co maperzy pozostawiali sciany, tyle upow bylo a nie dodali tego xD
 
Last edited:
Ano właśnie oni mają grafika. Jeżeli mapper powie, że to i to by pasowało zrobić takie i takie, tu i tu to grafik im to zrobi :). Czyli są w zdecydowanie lepszej sytuacji niż "nasi" (OTSowi) mapperzy, a często robią... Shit :peace:.
 
sa jeszcze standalone flashe(przynajmniej dawno temu byly)
i to byloby duzo wygodniejsze(dla mnie) rozwiazanie
 
To jest screen z flashowej wersji.

Tak wiec w wakacje bedyie moyna juz pograc w przegladarce.

to na 99% nie bedzie w przegladarce :<
bedzie standalone ze wsparciem sprzetowym dla renderowania.


zauwazyles jak teraz ten ich directx potrafi przymulic? Na moim GF 8400 mam 30FPS przy 30 osobach na ekranie :< A directx NALEZY do szybkich rozwiazan. Flash wrecz odwrotnie. Zobaczymy co z tego bedzie : ]
 
Back
Top