• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

A wy jak to robicie? :D

Azi

Banned User
Joined
Aug 12, 2007
Messages
1,167
Reaction score
53
Location
Włocławek
[video=youtube;tIUCyNg_sjA]http://www.youtube.com/watch?v=tIUCyNg_sjA[/video]
bo ja tak :D szkoda, ze 4 komendy tylko pokazalem ale filmik i tak za duzo juz wazyl, jutro wrzuce filmik z pelna funkcjonalnoscia skryptu :p
 
My tego nie robimy, bo szkoda życia na te kur pixele.
 
E tam w NG Bocie też tak robiłem, bo elf nie działał mi nigdy jakoś na głupiej viscie ;/
 
E tam w NG Bocie też tak robiłem, bo elf nie działał mi nigdy jakoś na głupiej viscie ;/

Vista jest mądrzejsza od ciebie głupku ponieważ dałeś jej się zainstalować.

A wy jak to robicie? :D

my tego już nie robimy ponieważ ty jesteś opóźniony w tym o kilka dobrych lat a nam się już to po prostu znudziło.

ja zaczalem grac w tibie w 2001 roku i nadal mnie do niej ciagnie bo pvp jest przecudowny.

a ty widocznie w tibi zawsze byłeś życiową porażką proszaca o fri itamy. nie dziwie się dlaczego już w nią nie grasz.

piszesz kim byłeś i kim jesteś nadal a jesteś jaskrawym niedorajdą proszącym o itemki przez ostatnie 10 lat tibijski jedwabny pederasto.
 
Last edited:
my tego już nie robimy ponieważ ty jesteś opóźniony w tym o kilka dobrych lat a nam się już to po prostu znudziło.

ja zaczalem grac w tibie w 2001 roku i nadal mnie do niej ciagnie bo pvp jest przecudowny.

a ty widocznie w tibi zawsze byłeś życiową porażką proszaca o fri itamy. nie dziwie się dlaczego już w nią nie grasz.
 
ja zaczalem grac w tibie w 2001 roku i nadal mnie do niej ciagnie bo pvp jest przecudowny.

a ty widocznie w tibi zawsze byłeś życiową porażką proszaca o fri itamy. nie dziwie się dlaczego już w nią nie grasz.

tibia ma coś w sobie przecudownego? nie wierzę że na tym forum coś takiego przeczytałem..
 
ja zaczalem grac w tibie w 2001 roku i nadal mnie do niej ciagnie bo pvp jest przecudowny.

a ty widocznie w tibi zawsze byłeś życiową porażką proszaca o fri itamy. nie dziwie się dlaczego już w nią nie grasz.

ty chyba nie widziałeś gry z bardzo dobrze zrobionym pvp...
 
jak można grać w tibie dla przyjemności

1161329-facepalm_super.jpg
 
Hmm też lubie czasem poorać, ale jedynie na war ots'ach jakiś.

Racja, inne gry też mają ciekawe pvp, ale jakoś wole to tibijskie, jest łatwiejsze do ogarniecia i dla mnie ciekawsze, wgl po za tą grą grałem jedynie w strategie typu Age of Empires lub też sportówki (głównie FIFA), tibia ma inny od reszty gier system czarów i walki, wpisuje się je zamiast naciskać klawisze jak to w innych grach, oczywiście w tibii są hotkeye, ale jednak one tylko wprowadzają za nas inkantacje. To wszystko powoduje, że tibia jest zajebista i nie powtarzalna w swoim rodzaju, od początku jest robiona w grafice 2D, fakt, że cipsoft w niektórych updatach niszczy grę poprzez własną chęć zysków, ale cóż i tak to jest nic w porównaniu do innych produkcji :)


Btw Azi gdzie zazwyczaj orasz to może bym poorał czasem z Tobą xD
 
Last edited by a moderator:
Btw Azi gdzie zazwyczaj orasz to może bym poorał czasem z Tobą xD
jak na razie ogarniam na klasikowym klasika aka classic.otserv.net, chcialem na brutal warsa przejsc, ale jak zobaczylem, ze jedyne expowisko wolne to bugi pod carlin, a potem jeszcze tam wbiły 2 osoby to se dałem spokój ;d

na klasiku są wysokie levele, ale 3-4 dni ogarniasz 400+ i nie są wcale wyzwaniem, zasypiają jak zjarane dzieciaki ; D

top rp klasikowy - 2 min bicia:
111110230624.png
 
no rzeczywiście widać po screenie jak zajebiste jest pvp :) chuja a nie gra z botem więc czym się jaracie? tak wygląda te "zajebiste pvp"?
 
a co on takiego ma wlaczone ?
wypierdalanie vialek , auto targeta i pewnie leczenie ,reszta to nie potrzebne wedlug mnie gówna
 
Teazniejsza tibia to gowno ;<
Kiedys na ots'ach / rl robiles questa cieszyles sie z tego
teraz to na ots

Best eq w sms shopie / exp stage - Nudna gra .. 0 rywalizacji :
na rl tibi tak samo ...
200 lv potrafi zarobic w 3h ok 1kk co robi itemy praktycznie gowno warte
 
teraz to 12 sorcami albo druidami bijesz hellspawny/grimy ;s
 
Back
Top