• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

About Ananaz

Sheriff Rozowy

Well-Known Member
Joined
Jan 15, 2014
Messages
148
Reaction score
69
Ananas: stalem na ssach a i tak mnie na ava odjebali jebac tego otsa

Translate
I have ssa and they kill my by ava wtf
 
Ananas: wprowadza ten helmet plus 9 mlvli dla pallka jak na vestii??

XDDDDD
 
Ananas do czego to doszlo ze cie jakis ruszofffy cisnie ja pierdole.
 
zamknij pizde ryzofy bo jedyne co ugrales to z yamucha starego twojego menela jp obiegales
 
Rozowy: stalem na ssach i tak padlem na 2 sd o co chodzi? zbugowany ots nie gram
Rozowy: kurwa mam takie lagi na tym internecie ze kicki mam ciagle.
+ Omel: elo kurwa 5 fpsow nic nie widze
 
ten rozowy to na thais dostal exori visa i gran flama od noob charow to wyjebal na plecy zerowiec jebany co grac nie umie
 
ten ryzowy jebany debil co na thais u benjamina na kwiatki siadal bez majtek niech juz zamknie pizde
 
ten ryzowy jebany debil co na thais u benjamina na kwiatki siadal bez majtek niech juz zamknie pizde

ale na chuj dalej napierdalasz te same teksty smieciu, typek co z ojcem na plecach 50 kilo waży stul juz ten pysk bo zycie dawno przegrales no lajfie z inq jebany, gostek nie dostal inva do zadnej gildi tylko pucowal do kazdego na privie no trzymajcie mnie ile mozna go wyjascniac
 
ale na chuj dalej napierdalasz te same teksty smieciu, typek co z ojcem na plecach 50 kilo waży stul juz ten pysk bo zycie dawno przegrales no lajfie z inq jebany, gostek nie dostal inva do zadnej gildi tylko pucowal do kazdego na privie no trzymajcie mnie ile mozna go wyjascniac
trzymajcie mnie kurwa jakis rozowy co po warszawie chodzi ze starym siwym menelem w dzwonach i krzyczy uwolnic bonusa rpka
 
jak podobno na nuskeia charze byl wtedy różowy co go na ab sir przemek podroznik wyjasnil
 
Rozowy: padam ekiem w pierwszej lini bez sio na szczote, zbugowny ots ????nie gram
 
Back
Top