• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

About Ananaz

ja zawsze padam na szczote ale gram nie podaje się jestem twardy :]

Ooo jest i best ek el parcelinio haha

A ty Averion jajoglowcu jebany uwazaj zebys nie przypierdolil czolem o futryne jak do mopsu po bloczki na obiad bedziesz wchodzil. Chuderlak jebany, a leb 2x2. Slyszalem, ze zostales nowym cwelem od siolisty u Bombla, confirmed?

Deszczu : wyexpilem 400 ed, dostalem od matuli feru czapke na swieta i Czopek zgadl password do mojego maila, jak to mozliwe?
 
Ooo jest i best ek el parcelinio haha

A ty Averion jajoglowcu jebany uwazaj zebys nie przypierdolil czolem o futryne jak do mopsu po bloczki na obiad bedziesz wchodzil. Chuderlak jebany, a leb 2x2. Slyszalem, ze zostales nowym cwelem od siolisty u Bombla, confirmed?

Deszczu : wyexpilem 400 ed, dostalem od matuli feru czapke na swieta i Czopek zgadl password do mojego maila, jak to mozliwe?


jak ten czopek to jedyne co moze zrobic to wymyslec kolejna wymowke dlaczego nie idzie na gather
 
no ladniee Rozowy kurwa jebany Janku Chrzcicielu z Jordanu uwal sie na pizde
 
no ladniee Rozowy kurwa jebany Janku Chrzcicielu z Jordanu uwal sie na pizde

Tomek ale ja bym na twoim miejscu nawet się nie odzywał bo spodnie to masz bardziej obcisłe niż twoje stara leginsy do tego te twoje różowe vansiki ja pierdole pieczaro jebane stul pysk.
 
HAHAH, a moge miec nawet kurwa i rozowe vansiki, buty zawsze moge zmienic, a ty tego twojego krzywego ryja to juz nie bardzo :D pozdrawiam
 
I pieczara mówi o ryju hahahahahahahahhaha wyjebalem barana przez okno teraz jak to przeczytałem, jak ty masz tak niewyjściowy ryj przeszczepie jebany, że możesz sobie 5 z tym jajoglowcem przybic. Kolejny jebany chuderlak na liscia co z ojcem na plecach biegac musi żeby go wiatr nie zdmuchnal. Wypierdalaj już bo na sam widok twojego nicku spać mi się chce.
 
Cóż, chciałbym podzielić się czymś z wami chłopaki, jestem świadoma złym tłumaczeniem, ale jednak starać się zrozumieć, że to bardzo ważne dla mnie, aby dzielić się następujące informacje z was wszystkich, to daje mi pasję i I cieszę się, że i jest to, że chciałbym podziękować za czytanie tego głupiego wiadomość i tracić czasu na to.

Translation: I can't tell, it's really secret, sorry.
 
Korzystając z okazji chciałbym kupić paczkę fajek. Najlepiej te kręcone przez Luca, podobno mocno w płuca dają.
 
Cóż, chciałbym podzielić się czymś z wami chłopaki, jestem świadoma złym tłumaczeniem, ale jednak starać się zrozumieć, że to bardzo ważne dla mnie, aby dzielić się następujące informacje z was wszystkich, to daje mi pasję i I cieszę się, że i jest to, że chciałbym podziękować za czytanie tego głupiego wiadomość i tracić czasu na to.

Translation: I can't tell, it's really secret, sorry.

to było prowo, damn
 
Rozowy:michał tell me how I can be so fucking good like you

Rozowy??? co to za pot od sir bogdana z pegazotsa
 
gość włosy jak mop do czyszczenia parkietu to pewnie dlatego jest "koszykarzem". Jeszcze takie gówno ma czelność coś pisać o kimś jak wygląda jak 30 letni prawik metal ze steel bootsami na nogach i chodzi taki pet po mieście i tylko czeka jak go jakies dresy w perskie zaladują
 
gość włosy jak mop do czyszczenia parkietu to pewnie dlatego jest "koszykarzem". Jeszcze takie gówno ma czelność coś pisać o kimś jak wygląda jak 30 letni prawik metal ze steel bootsami na nogach i chodzi taki pet po mieście i tylko czeka jak go jakies dresy w perskie zaladują

czy ktos moze pokazac o jakiego koszykarza chodzi?
 
2rnzhi9.jpg


Pozdrawiam cieplutko ten po lewej to różowy.
 
Back
Top