• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Akcja Pajacyk.pl

loo0chabz1yf8g1bq6ix.png

Jezus, nie mam pomysłu, głowa mnie boli, same gówna wychodzą.
 
A może jak pajacyk zjada koze?

Pomysł bardzo dobry i życzę powodzenia.
 
loo0chabz1yf8g1bq6ix.png

Jezus, nie mam pomysłu, głowa mnie boli, same gówna wychodzą.

Ok, bedzie to narazie projekt.
Wzuce na głowną stroen tematu.
Ja jutro się zajme pisaniem tego innego shopa, który tez dodam tutaj.

No i czekamy też na pracę Paxtona, może mu sie uda :peace:
 
tylko jakos zeby raz dziennie naliczalo te punkty, zeby ludzie nie klikali bezmyslnie jak pajacyk dziala raz dziennie(nie wiem, pajacyk ip check ma czy na ciastkach to sprawdza?)
 
tylko jakos zeby raz dziennie naliczalo te punkty, zeby ludzie nie klikali bezmyslnie jak pajacyk dziala raz dziennie(nie wiem, pajacyk ip check ma czy na ciastkach to sprawdza?)

W bazie OTS jedno klikniecie na konto dziennie.
 
Na jedno konto mozna raz kliknac, i nie bedzie mozliwosci przezucania punktow z konta na konto wiec jaki bylby sens?

Ale mozna kupic item i przerzucic na innego chara, ale zawsze mozna sprawdzac czy np. konto ma dluzej niz tydzien.
 
Ale mozna kupic item i przerzucic na innego chara, ale zawsze mozna sprawdzac czy np. konto ma dluzej niz tydzien.

Istnieje sposób by temu zapobiedz wydaje mi się.
Lub ustawić ogranicznik, jak mówisz.
Będzie sprawdzało kiedy zostało założone konto.
 
No tak, ale może założyć 10 kont w jednym dniu tydzień minie, klika i ma :peace:
 
Tak jak ktoś przedtem napisał, najlepiej aby były wprowadzone nowe punkty, tak zwane hp points które by były za inne przedmioty mniej wartościowe. Albo to co #Upers zaproponowali i aby każde kliknięcie dawało 1 punkt. Niby nic, dlatego osobiście mi nie chciało mi się zakładać 30 kont tygodniowo aby zebrać ten 1 punkcik
 
ip:acc+acc creation time checks plx?(mozna jeszcze cos dodac, wpisywanie kodu zeby im wiecej czasu zeszlo czy cos)
 
Dobry pomysł, tyle że ja na serwerze nie mam opcji przysłowiowych "punktów", posiadam co innego.
 
Potrzebuje jednej osoby do testu, ktora dzisiaj jeszcze nie klikala w pajaca jak ktos taki jest niech mi posle PW z #GG.
 
Powie mi ktos, bo nie znam Gesiora.

W jakiej zmiennej znajduje sie informacja dot. aktualnie zalogowanego konta?

#Chojrak tez robisz? Bo jesli tak to wracam do robienia IDE. (Uzyj proxy)
 
Powie mi ktos, bo nie znam Gesiora.

W jakiej zmiennej znajduje sie informacja dot. aktualnie zalogowanego konta?

#Chojrak tez robisz? Bo jesli tak to wracam do robienia IDE. (Uzyj proxy)

Nom, robie :p
 
Back
Top