• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

aklimatyzowanie się z nową klawiaturą

Shaco Pajac

New Member
Joined
Mar 14, 2013
Messages
54
Reaction score
2
siem a, rozjebałem klawe w laptopie i to asus więc nie da się otworzyć... więc mam nową na USB i strasznie mnie wkurwia, kiedy się przyzwyczaje tak okol;o?

ile wam zajm,o0walo sie przyzwyczajanie sie do nowej klawy?
 
No kurwa bardziej debilnego tematu nie widziałem tu już dawno.
Czekaj karty mówią mi że zajmie Ci to 14 dni roboczych odlicz sobie święta.
 
No kurwa bardziej debilnego tematu nie widziałem tu już dawno.
Czekaj karty mówią mi że zajmie Ci to 14 dni roboczych odlicz sobie święta.

pytam poważnie, bo mnie iri\ytuje, jak kilka dni to ok,. jesli dluzej to wyjebie ją przez okno -.-

ciekawwsze to niz wasze tematy, ze z ots'a po 300 zl zbieracie
 
Ja zarabiałem lekko 5-6 tyś a teraz w to nie wchodzę bo się nie da więc odbij odemnie :D
No ile Ci to zajmie tydzień? To zależy ile siedzisz, no i podaj jaki to model.
 
Klawiaturą to klawiatura, kupujesz nową musisz się przyzwyczaić. Nie ma tu reguły, ani czasu użytkowania do pełnego "ogarnięcia", jebnij nockę w lola to ogarniesz xd
 
Szukałem w google i nie znalazłem odpowiedzi na twoje pytanie, ale wydaje mi się, że 3 dni noł lajfowania wystarczą.
 
ale ty masz problemy zanieś do serwisu wydaj te 50zł więcej niż warta ta na usb to ci wymienią w te kilka dni roboczych aby podaj im dokładnie model laptopa
 
ale ty masz problemy zanieś do serwisu wydaj te 50zł więcej niż warta ta na usb to ci wymienią w te kilka dni roboczych aby podaj im dokładnie model laptopa

Chyba nie wiesz ile kosztuje wymiana klawiatury w laptopie - mało opłacalne w starych lapkach.
 
99zł w FS li 1718, wymieniałem, sam laptop jest wart teraz ok 500-700 zł

@cyna
ale żyjemy w polsce xD!
 
Last edited:
To nie lepiej kupić nowego laptopa i aklimatyzować się z całym sprzętem zamiast z samą klawiaturą?
 
po zmianie z niskoprofilowego, płasko leżącego syfu w laptopie na normalną to chyba bym się rozpłynął ze szczęścia...
 
po zmianie z niskoprofilowego, płasko leżącego syfu w laptopie na normalną to chyba bym się rozpłynął ze szczęścia...

wlasnie brakuje mi ze nie jesrt taka plaska ;/

Klawiaturą to klawiatura, kupujesz nową musisz się przyzwyczaić. Nie ma tu reguły, ani czasu użytkowania do pełnego "ogarnięcia", jebnij nockę w lola to ogarniesz xd

q, w, e, r juz ogarniam, troche problem z 1/2/3/4

ale ty masz problemy zanieś do serwisu wydaj te 50zł więcej niż warta ta na usb to ci wymienią w te kilka dni roboczych aby podaj im dokładnie model laptopa

to jest asus, nie da sie nawet wyjac zeby przeczyscic -.-

a ta klawa nawet s[ppoko tylko czesto nie trafiam jak probuje szybko pisac xd
 
ja tam muszę mieć pełnoprofilową, podniesioną z tyłu z odpowiednimi odstępami między blokami inaczej boli mnie mózg
 
ja tam muszę mieć pełnoprofilową, podniesioną z tyłu z odpowiednimi odstępami między blokami inaczej boli mnie mózg

to pójdź do lekarza, może coś mocnego ci przypisze, a jak nie będziesz potrzebować to sprzedasz sobie na boku xd

btw. po co podniesiona?:D
 
to jest asus, nie da sie nawet wyjac zeby przeczyscic -.-

Co z tego że to asus, skoro jakoś ją tam włożyli to i jakoś da się z niego tą klawiaturę wyciągnąć, tylko nie próbuj sam, lepiej daj komuś w serwisie bo jeszcze bardziej możesz sobie rozpieprzyć lapka
 
Co z tego że to asus, skoro jakoś ją tam włożyli to i jakoś da się z niego tą klawiaturę wyciągnąć, tylko nie próbuj sam, lepiej daj komuś w serwisie bo jeszcze bardziej możesz sobie rozpieprzyć lapka

wlasnie kiedys byl w serwisie (pod koniec 2012) i tam powiedzieli, zeby nie ruszac, bo ten jebany model asusa nie rozkreca sie od gory i dupa

a nowego nie kupie poki winda 9 nie wyjdzie
 
Back
Top