• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Auto Restart TFS Linux/ Debian + CRON

Oj teraz jakieś uprawnienia ;/


ale gdy uzywam tej komendy


To działa...

tfs.sh wszystko zrobilem jak kiedys

no to nie masz uprawnien do odpalania restartera, tylko uprawnione osoby moga miec uprawnienie do uzywania uprawnien takich jak
Code:
chmod +x plik
 
Zrobiłem wszystko, co napisaliście i skrypt wgl nie działa.
Nadałem mu chmody (chmod +x tfs.sh), włączam go za pomocą komendy screen ./tfs.sh. Wszystko OK, serwer się odpala, jednak gdy daję /shutdown na serwerze, skrypt kompletnie nie reaguje, a serwer zostaje offine. Nie wiem już, co mam zrobić. Korzystam z debian 5.0. Przy używaniu chmod +x tfs.sh nic nie wskazuje na to, że są jakieś błędy.
 
Zrobiłem wszystko, co napisaliście i skrypt wgl nie działa.
Nadałem mu chmody (chmod +x tfs.sh), włączam go za pomocą komendy screen ./tfs.sh. Wszystko OK, serwer się odpala, jednak gdy daję /shutdown na serwerze, skrypt kompletnie nie reaguje, a serwer zostaje offine. Nie wiem już, co mam zrobić. Korzystam z debian 5.0. Przy używaniu chmod +x tfs.sh nic nie wskazuje na to, że są jakieś błędy.

Sam silnik ma chmody 777?
 
Silnik niby się odpala, OTS jest wtedy online. Lecz gdy używam komendy /shutdown, serwer zostaje offine i nie resetuje się.
 
Dam Ci swojego:

Zainstaluj se screena, wrzuć to do /home nazwa pliku np. ots.sh

wgraj to:

Code:
while [ true ]; do
    echo "#Starting OTS   #"
    cd /home/optional/
    ./ots  > log  2>&1
    sleep 20
    cp log.0 log.1
    cp log log.0
    echo "#Restarting     #"
done

Zmień:

/home/optional/

na lokalizacje swojego silniczka.

./ots

nazwe programu który ma odpalać.


Plik musi mieć 777 i wszystkie pliki w folderze i sam folder z otsem 777.

Musi działać ;p

Odpalasz:
Code:
screen -S ots 
cd /home
./ots.sh
 
Wpisałem /shutdown 1, serwer się wyłaczył, lecz już nie włączył.
#Starting OTS # i nic więcej :/
 
Back
Top