• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Auto Restart TFS Linux/ Debian + CRON

Typ pliku .sh ; D wiec to jest tfs.sh


wpisalem
cd ~
cd /usr/src/otsek
chmod +x ./tfs.sh

po wpisaniu tego żadnego blędu nie miałem, ale nie działa :/

Zmienilem na 0777 tez nie działa na 0775 też nie działa

Odpalilem

./tfs.sh

i pyta o to
[11:26:57.769] Continue? (y/N)

Co Ci kurwa nie działa, gdybyś tylko znał angielski, to byś wiedział co tam jest napisane, tfs ma swojego rodzaju zabezpieczenie żeby nie odpalać go z roota, po prostu kliknij y. ja pierdole ...
 
NO przeciez wiem co mam zrobic... Tylko że jak mnie nie będzie np ? Restart zrobi ots to będzie się pytac czy continue A ja w tedy gówno nie dam rady chyba nacisnac y ?
 
Masz dwa wyjścia, jeżeli musisz odpalać z roota to skompiluj ponownie silnik z --enable-root-permission, albo odpalaj z użytkownika, wtedy komunikat nie będzie wyskakiwał.
 
Okej , a w Cron jak to zrobić?
ht3.jpg
jh.jpg
bh.jpg
 
Witam mam ten sam problem. Z tym Continue. Sorry Qanti ale nie rozumiem z tym adduser NICK przez ssh :/
 
Witam mam ten sam problem. Z tym Continue. Sorry Qanti ale nie rozumiem z tym adduser NICK przez ssh :/

Logujesz się przez putty do konsoli serwera i z roota wpisujesz adduser nick.
 
Ok zrobilem tak jak powiedziales i ci powiem ze nie pyta o continue . Przy wlaczonym putty normalnie auto restart robi elegancko wszystko gitara. Lecz gdy wylacze putty. zrobie na serwerze /shutdown 1 to potem serwer nie odpala .
 
Ok zrobilem tak jak powiedziales i ci powiem ze nie pyta o continue . Przy wlaczonym putty normalnie auto restart robi elegancko wszystko gitara. Lecz gdy wylacze putty. zrobie na serwerze /shutdown 1 to potem serwer nie odpala .

Wtedy właśnie korzystamy ze screen'a, czyli odpalasz tego tfs.sh tak:

Code:
screen ./tfs.sh

Potem żeby opuścić screen'a wpisujesz kombinacje CTRL+A+D.

Jak będziesz chciał zgasić tfs'a całkowicie:

Code:
killall -9 theforgottenserver
 
Last edited by a moderator:
Siemka ponownie ja bo mam pytanie/problem ;x zmienilem dzis z debiana 6.0 na 5.0 i chcialem sb dodac usera
Current Kerberos password:
passwd: Authentication information cannot be recovered
passwd: password unchanged
Try again? [y/N] y
Current Kerberos password:

Haslo Kerberos ? o co chodzi ;x
 
Nadal pyta o to hasło , dziwne jak bylem na 6.0 nie pytalo normalnie zrobilem sb usera a teraz znów problem ;/
 
A wpisałeś te poprzednie komendy po tym jak dodałeś aptitude?
 
Back
Top Bottom