• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ban - wyjaśnienie

RomanTwardy

New Member
Joined
Jun 30, 2013
Messages
18
Reaction score
1
Dziomborno, z tej strony squidy.
W jaki sposób mogę się dowiedzieć przez kogo i za który dokładnie post/zachowanie zostałem zbanowany? "Trolling" mi niewiele mówi...
bvo7hs.jpg


Nie lubię jak mnie banują :(
 
Ja zawsze biorę na klatę, a za co dostałeś bana pewnie dowiesz się 21.

71345359973803762305.png
 
Last edited:
Ja też dostałem banishmena ale się tego nie wstydze zasłuzyłem !

Coś odemnie "dima0909 nie ma jeszcze żadnych znajomych + i raczej nigdy ich nie będzie mieć"
 
A to takie straszne, ze ktos dostal bana? Robicie nowe konta i siedzicie dalej, co za roznica, ze piszecie pod innym nickiem, glupoty te same.
 
Od: Don Daniello (99.99% pewnosci)
Post: Prawdopodobnie ten lub jakis juz usuniety
 
Last edited:
Cieszcie się, że talaturen nie blokuje waszych ipków na otlandzie, jak nie którym :D
 
Cieszcie się, że talaturen nie blokuje waszych ipków na otlandzie, jak nie którym :D
Bardzo dobrze że to robi, bo są tutaj tacy dość nie typowi osobnicy, którzy po dostaniu bana tworzą 100 spam-wątków bo nie mogą się z tym pogodzić.
 
Sn3ejk a mogę prosić o wyjaśnienie? Bo może niepotrzebnie posądzam o to modów polish board, jeśli to jakiś global mod.
 
Last edited:
Bardzo dobrze że to robi, bo są tutaj tacy dość nie typowi osobnicy, którzy po dostaniu bana tworzą 100 spam-wątków bo nie mogą się z tym pogodzić.

tylko, że kiedy banuje za darmo i oskarża nie prawdziwie to już raczej nie jest fajnie ;(
 
Iranimes również.

ktoś o mnie pamięta <3 <3 <3

- - - Updated - - -

btw, też jestem ciekaw za który post dostałem bana, bo 'trolling', ciekawe, bo jakoś ostatnio nikogo nie flejmowałem, a trolling jako trolling nie był też stosowany przez moją osobę, to, że typ ztrollował z tematem z kleszczem, to takie same dostał odpowiedzi, jak nie chcesz tego czytać 'dd' to nie musisz, ty powinieneś reagować jak ktoś kogoś obraża wprost i bez konkretnego powodu, a nie za posty typu "szkoda, że nie zajebał cie ten kleszcz, ciekawe czy bless z kościoła działa i wypadają itemy po twoim deadzie, przy stracie exp i lvl"
 
tylko, że kiedy banuje za darmo i oskarża nie prawdziwie to już raczej nie jest fajnie ;(
Chyba jeden przypadek na tysiąc - przyznajcie się - trolle z Was niesamowite!
Ja wam nie mogę powiedzieć za co macie bany, bo nie mam już ten rangi.
 
Back
Top