• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

best ots is down

Status
Not open for further replies.
Xinn i tak każdy wie że jak się zapłaci to bana nie ma to wie Monte który każdą edycję narozii.pl spoofuje a w czołówce się znajduję.
 
W życiu nie przeproszę spoofujesz i wiele twoich graczy o tym wie ;).

Jak wbijam na twój serwer 3/4 otsa na trainach.
 
hahaahaha spoof ;)

Gdyby Xinn był dla każdego tak samo sprawiedliwy zobaczylibyście które otsy tak na prawdę są najlepsze i w czołówce a które powinny być na dole albo po środku listy.
 
jak by narozią był pod flagą pl to juz by miał bana od xinna barana.
 
Na razie dalej twierdzę że można cię przekupić bo jeszcze niczemu nie pokazałeś że nie.
Ja wiem ze wakacje i mozg na urlopie, ale co to za jakas logika gimnazjalisty? Raczej znajdz mi jakakolwiek osobe, ktore mnie przekupila, wtedy porozmawiamy. Jeszcze do niedawna ponoc inwob mnie oplacal... Kiedys slyszalem ze ja oplacam sasira... A ktos inny kiedys mi rzucil loga gdzie niejaki roki (???) chwalil sie ze hexana jest jego serwerem. Niektorzy lykaja wszystko jak pelikany. Nooby.
 
Temat dotyczy inwoba i końca jego serwerów na otservlist i tego się trzymajcie, jest inny dział do zgłaszania serwerów fałszujących dane na listach.

W ogóle xinn, nie wiem po co odpowiadasz na te wszelkie zarzuty pod Twoim adresem, przecież wiadomo, że małe psy szczekają najgłośniej. Polak zawsze będzie się doszukiwał teorii spiskowych, więc to walka z wiatrakami.
 
Samme... Zastosuje sie do tego co napisales... Kurtuazyjnie piszac, odpisywanie chocospoko kompletnie nie ma sensu ;) Chociaz z drugiej strony, tacy ludzie dostarczaja dobrej rozrywki ;)
 
Temat dotyczy inwoba i końca jego serwerów na otservlist i tego się trzymajcie, jest inny dział do zgłaszania serwerów fałszujących dane na listach.

W ogóle xinn, nie wiem po co odpowiadasz na te wszelkie zarzuty pod Twoim adresem, przecież wiadomo, że małe psy szczekają najgłośniej. Polak zawsze będzie się doszukiwał teorii spiskowych, więc to walka z wiatrakami.

a ciekawe jakbyś się czuł jakbyś zgłaszał reklamacje, raz ci powiedzieli nie i mieli wyjebane o_O

zauważ, że to bez znaczenia czy gimbus czy dorosły czy jakikolwiek CZŁOWIEK, większość woli jak ktoś mu coś wytłumaczy niż go oleje

jak kierownik z tobą rozmawia, choćbyś nic nie osiągnął czujesz się lepiej niż jakby ci powiedział NIE i kazał wypierdalać ze sklepu, rozmawiając w końcu może przyznasz jego racje i bd spokój, a tak to niektórzy jak ich wkurwisz to potem wszędzie będą nadawać, że obsługa w sklepie jest chamska itd.


To, że xinn odpisuje w tym temacie to raczej dowód, że jakoś zależy mu na opinii ludzi, ale pisząc posty jak u góry utwierdza, że wysłucha i odpowie, ale i tak będzie trzymał się swego.


...
 
a ciekawe jakbyś się czuł jakbyś zgłaszał reklamacje, raz ci powiedzieli nie i mieli wyjebane o_O

zauważ, że to bez znaczenia czy gimbus czy dorosły czy jakikolwiek CZŁOWIEK, większość woli jak ktoś mu coś wytłumaczy niż go oleje

jak kierownik z tobą rozmawia, choćbyś nic nie osiągnął czujesz się lepiej niż jakby ci powiedział NIE i kazał wypierdalać ze sklepu, rozmawiając w końcu może przyznasz jego racje i bd spokój, a tak to niektórzy jak ich wkurwisz to potem wszędzie będą nadawać, że obsługa w sklepie jest chamska itd.


To, że xinn odpisuje w tym temacie to raczej dowód, że jakoś zależy mu na opinii ludzi, ale pisząc posty jak u góry utwierdza, że wysłucha i odpowie, ale i tak będzie trzymał się swego.


...

Jakbyś to Ty napisał, to bardzo możliwe, żebym miał wyjebane tak samo jak on - jednak to jest nie ważne, wciąż zapominasz głównego celu tematu, zawsze jak xinn założy jakiś temat na forum to zawsze znajdzie się jakiś polaczek czy inny niesłusznie zbanowany, do tego oczywiście brak kontaktu ze strony xinna... powiedz mi tylko, chuj nas to wszystkich obchodzi. Nie koniecznie takie sprawy interesują resztę użytkowników, ot prędzej wkurwiają - offtop to offtop, więc załatwiać takie coś na PW, lub formularz kontaktowy na otservlist.org. Jeśli nie chce z Tobą rozmawiać - jego sprawa, nie chce rozmawiać z nikim - jego sprawa, otservlist.org i wszelkie bany - jego sprawa, to czy dany ban jest słuszny czy nie, nie powinien nikt kwestionować, to jego lista i robi co chce, to że pisze ten temat tutaj który ma się nijak do Waszych pretensji w jego kierunku jest również jego sprawą a co lepsze, jest na tyle uprzejmy, żeby na te dziwne zarzuty jeszcze odpowiadać więc proszę Ciebie, nie wyjeżdżaj mi tutaj z jakimś kierownikiem w sklepie, bo porównujesz gówno z marynatą do mięs.
 
Temat chyba warto zamknąć, bo co sensownego miało zostać powiedziane to zostało.
 
Tak też zrobię.

xinn, jeśli będziesz miał ochotę dalej prowadzić dyskusję to śmiało załóż nowy temat, lub ten oczyszczę i otworzę na Twoją prośbę.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top