• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

best ots is down

Status
Not open for further replies.
Jemu powodzi sie tak jak Panu Plichcie, bo oszukal wielu, w tym jego wlasnych graczy.
 
W tym przypadku? Wyswietlales graczy nie zalogowanych w DANEJ chwili, ale zalogowanych w przeciagu ostatnich 10 minut skutecznie zawyzajac ilosc graczy online. To 10 min rownie dobrze moglo byc 30 minutami, godzina, 10 godzinami. To ze lista pobiera status co 10 min nie ma kompletnie znaczenia. Skad go mam? Leaki, najwidoczniej komus bardzo zaszedles za skore i wyslal mi pare dowodow na Twoj spoofing. Mam rowniez pare dowodow na Twoje ddosowanie.

W standardowym gensiorze sprawdzanie statusu jest co 303 sekund. Jeśli piszesz że mogło być również 10 godzinami możeszmy założyć że każdy w gęsiorze mógł status timeout dać na większy.
Do tego sam mówiłeś że to leak, czyli nie wiedziałem że ta cześć dostała się do obiegu, nie mogłem jej wtedy sfałszować.
 
W standardowym gensiorze sprawdzanie statusu jest co 303 sekund. Jeśli piszesz że mogło być również 10 godzinami możeszmy założyć że każdy w gęsiorze mógł status timeout dać na większy.
Do tego sam mówiłeś że to leak, czyli nie wiedziałem że ta cześć dostała się do obiegu, nie mogłem jej wtedy sfałszować.

Dobrze Ci tak fiucie.

@xinn teraz weź się za skeybe, założę się że jego system liczenia afków jest podobny do inwobskiego...

Currently 397 players are active and 60 are not active on .:Feba.mine.nu:. 8.6.

Mało tych afków, to samo było z premierą która niby prawie 2 miesiące miała prawie 600 aktywnych graczy, a afków poniżej 100... A na trainach po 10 osób na xlogu obok siebie...
 
Nie weim co ma AAC do login servera, no ale ok...
>Do tego sam mówiłeś że to leak,

Nie oznacza to rowniez, ze wczesniej nie bylo tam innej wartosci. Zreszta cytujac Ciebie:
W większości jestem prawdomówny.[/b]

Nie ma sensu prowadzic z Toba dyskusji skoro prawde traktujesz wybiorczo.

I na koniec gwozdz programu... Te wartosci zapewne rowniez nic nie znacza:
$config['globals']['reduction_afk'] = 2.0; // Przez ile dzielic graczy afk, 1 to norma
$config['globals']['mnozenie_aktywnych'] = 1.7; // przez ile mnozyc aktywnych graczy

Dla mnie jest to juz koniec tematu. Inwob ma kilkuletniego bana za trwajace kilka lat oszustwo. Na kazdym z jego serwerow. Na kazdej edycji.

http://www.youtube.com/watch?v=bPXVGQnJm0w
 
Last edited:
zawistonosc polakow, placzecie ze mu sie powodzi proste jak jebanie.
Czysta zazdrosc

Zazdrość? Wstydu sobie oszczędź. Niech zablokuje możliwość Exita na trainach chociażby na 1 dzień, a ilość online nie wyniesie 900, a ledwo co 200
 
Zazdrość? Wstydu sobie oszczędź. Niech zablokuje możliwość Exita na trainach chociażby na 1 dzień, a ilość online nie wyniesie 900, a ledwo co 200

wg wstepnej analizy tego skrawka kodu ktory udostepnil xinn, to tam moze byc 100-200 online right now, a nie 900 ;p
 
wg wstepnej analizy tego skrawka kodu ktory udostepnil xinn, to tam moze byc 100-200 online right now, a nie 900 ;p

Tego to nie wiedziałem akurat bo jestem w tych sprawach zielony niczym liście na wiosnę, a wartość 900 wziąłem ze strony Narvia.eu :). I to przykładowo podałem.


Obecnie jest 450 aktywnych i 413 AFK graczy online na Narvia.Eu.
Dodatkowo na serwerze jest 15 spectatorów na 19 castach!

+ Link do Forum Narvii :). Ciekawe dlaczego akurat dziś, zaczęło tak wywalać graczy? :)
http://forum.zivera.eu/showthread.php?3031-Siema-serwer-sie-jebie&p=21693#post21693
 
ten kod jest już prawie rok nieaktualny, nigdzie nie jest używany.

Te kilkuletnie oszustwo to wyłącznie pretekst do pozbycia się konkurencji na liście, jedynie zawyżona ilość była na ziverze. Sam widziałeś że na narvii spoofa nie było, udowodniłem to.
 
ten kod jest już prawie rok nieaktualny, nigdzie nie jest używany.

Te kilkuletnie oszustwo to wyłącznie pretekst do pozbycia się konkurencji na liście, jedynie zawyżona ilość była na ziverze. Sam widziałeś że na narvii spoofa nie było, udowodniłem to.

Ale to jest tak samo jak Polskim prawie, przykładowo: Przekraczasz prędkość o 40Km/h to dostajesz X zł mandatu + Y punktów karnych. I dostajesz to TY, a nie zółte Auto którym jechałeś. Więc należy Ci się ban na każdy Twój serwer.

Gdyby chciał się Ciebie pozbyć, dawno by już to zrobił... :cool:
 
Nie, w momencie jednego ze sprawdzen nie miales odpalonego spoofa. Tylko tyle udowodniles. Po co mialbys trzymac mechanizmy pozwalajace na spoofing na serwerze? Jezeli ktos nie spoofuje to nie ma takich mechanizmow napisanych. A to sa autorskie rozwiazania. Spoofowales zapewne przy starcie jak i w trakcie edycji... Zreszta... Po co ja dalej prowadze ta rozmowe? Tyle dowodow zostalo przedstawionych ze chyba najwieksze niedowiarki uwierza jednak, ze oszukiwales non stop.

ps. zeliwny chyba wyhaczyl bana na forum Inwoba za post z linkiem do tego tematu ;) ahhahaha ;)
 
Last edited:
Wiem jakie są dowody, i jest to pewne że Inwob jest winny, ale ja jednak bym prosił o wielkie podsumowanie :). Zrobisz to dla nas? :).
Inwob usunął moje posty na jego forum, a także zbanował mnie za to że podawałem link do Tego forum + Wypowiedź Xinna :)
 
ten kod jest już prawie rok nieaktualny, nigdzie nie jest używany.

Te kilkuletnie oszustwo to wyłącznie pretekst do pozbycia się konkurencji na liście, jedynie zawyżona ilość była na ziverze. Sam widziałeś że na narvii spoofa nie było, udowodniłem to.

Szczerze myslisz że xinn ma jakąś konkurencje, dajmy na to, wystarczy mały box nad listą serwerów z jego serwerem, i pozamiatane?

To po primo, po drugie primo to jego ot lista, może robić z nią co tylko chce, nie mam racji?

Po trzecie primo, nikt Ci nie zabrania postawić swojej ot listy, gdzie będziesz umieszczał swoje spooffowane serwery :O

To że przedstawia dowody, to tylko jego dobra postawa ^_^ i chce pokazać przez ile czasu nabierałeś swoich graczy.

BTW. Xinn, wiem że nie miejsce na to xd ale kiedy odpalisz pvp projekt? Bo czekam i czekam i nic nowego, ani na stronie ani w tematach :(, do tego to co donaj napisał to wielki +, zacznij sprawdzać febke i premierke.
 
Last edited:
@Zeliwny:
Mam jeszcze kilka innych "ciekawostek" ;-) Postaram sie pozniej jakies wieksze podsumowanie napisac.

@Potar:
Na poczatku przyszlego miesiaca bedziemy testowac nowa wersje z kolejnymi feauterai (mana bary, mozliwosc kupowania ekwipunku etc, najprawdopodobniej rowniez poczatkowe "abilities" (dla ktorego nie ukrywam inspiracja sa masteriesy z lola) i kilka innych udogodnien... obecnie Ashengard piszemy gdzie rowniez kilka nowych fajnych systemow bedzie wprowadzonych. Chcemy stworzyc serwer, ktory bedzie bawil nawet w pozniejszych fazach gry (kiedy gracze maja juz wysokie levele) i po prostu nie bedzie sie nudzil. Liczymy ze wyjdzie ok :) Takze pierw ashengard, pozniej areny :)
 
wydaje mi się, że mam coś do powiedzenia w tej sprawie

po 1. inwob robi dobre serwery, wybił się na spoofie i na spoofie się skończyło

po 2. xinn bardzo dobrze prowadzi swoją listę, dostałem na niej kilka razy SŁUSZNEGO bana, jednak nie popadłem wtedy w depresję i nie zacząłem pisać(jak większość hosterów), że xinn banuje za nic.

po 3. Potar ma racje, będąc w posiadaniu najpopularniejszego otservlisty xinn może bez problemu wykluczyć całą swoją konkurencję

po 4.

Dlaczego nie powiedziałeś mi dlaczego narvia miała na otservlist 0 graczy gdy na innych działało poprawnie? Żaden z topki nie miał tego problemu.

ekhm, za czasów venerisa miałem to samo, więc nie jesteś jedyny


noo, to by było na tyle co mam do powiedzenia w temacie
 
//server status - someone is online
$zap = $SQL->query("select online as akt,afk from online order by data desc limit 1")->fetch();
$zap2 = $SQL->query("select sum(viewers) as ile, count(viewers) as ilec from players where broadcasting = 1")->fetch();
$main_content .= '<TABLE BORDER=0 CELLSPACING=1 CELLPADDING=4 WIDTH=100%><TR BGCOLOR="'.$config['site']['vdarkborder'].'"><TD CLASS=white><B>Status Serwera</B></TD></TR><TR BGCOLOR='.$config['site']['darkborder'].'><TD><TABLE BORDER=0 CELLSPACING=1 CELLPADDING=1><TR><TD>Obecnie jest <b>'.$zap["akt"].'</b> aktywnych i <b>'.$zap["afk"].'</b> AFK graczy online na <b>'.$config['site']['worlds'][$world_id].'</b>.<br>Dodatkowo na serwerze jest <b>'.$zap2['ile'].'</b> spectatorów na <b>'.$zap2['ilec'].'</b> <a href="/casts">castach</a>!</TD></TR></TABLE></TD></TR></TABLE><BR>';

Kolejny skrawek kodu (obecnie stosowanego na serwerach co widac po tym, ze zawiera dane o "castach"). Tak jak inwob napisal, tamte skrawki, ktore przedstawialem (po za tym z login serverem) sa archiwalne. Ponizej przedstawie obecny sposob spoofowania.
Jest to chyba jedyny serwer, ktory ilosc graczy AFK nie pobiera na zasadzie odjecia graczy online od calosci graczy, pobierajac graczy aktywnych z loginservera, calosc graczy z bazy (online != 0 ). Jak widac obie wartosci sa pobierane bezposrednio z bazy danych po to by ulatwic sterowanie samym spoofem (dziwne ze ilosc ogladajacych i ilosc castow mozna pobrac z players, ale afk/aktualna ilosc graczy juz nie... ciekawe dlaczego :)

Przykladowa falszywa postac: Zivera.eu - Characters
Zreszta tak jak kazda 7 lvlowa postac na ziverze... Dziwne ze zgonow nie maja a maja 7 level, co? ;)
 
poprostu strona sie nie laduje za szybko, bo np kolega ma 80+ lvl i boci a na stronie pisze ze 8lvl i never logiin
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top