• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Biblioteczka

Cześć.
Jestem zielony w sprawach PHP i MySQL i potrzebuję dobrej książki DLA POCZĄTKUJĄCEGO, aby się trochę poedukować. xHTML i CSS mam w całości ogarnięte, gdyby to miało jakieś znaczenie.

Piszcie swoje propozycje takiej książki, cena nie gra roli, lecz pamiętajcie, że książka ma być zrozumiale napisana, bo jak już wspomniałem jestem zielony w tym temacie.

Książka "PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie czwarte" - Luke Welling, Laura Thomson -- Wydawnictwo Helion, księgarnia helion.pl
 
Ja polecam php5, apache i mysql od podstaw z helionu. Pisana jak fymfonia dla idioty debila taka łopatologia wykładana, że nawet z kociego zrobi programiste
 
symfonie kupiłem pól roku temu i jestem zadowolony. xD niedawno zabrałem się za czynanie, jednak wczoraj zrobiłem błąd bo kupiłem złą książke "Opengl" Bez wstępu do programowania gier ;( i teraz nie wiem czy to duży błąd aż tak?
Szukałem na allegroLinux Przewodnik administratora ale nie znalazłem xd:(
 
Zamówiłem sobie wczoraj tą pozycję "PHP5, Apache i MySQL. Od podstaw". Płacąc z BZWBK uzyskałem jeszcze 10% rabatu, więc zapłaciłem tylko 80.10 PLN :)

Książka ma przyjśc za około ~2 dni, wiec czekam. Jak przyjdzie to napisze tutaj co i jak ;dd
 
Ja na razie 3 rozdziały przeczytałem. Jest pisana dość przyjaznym językiem ale fakt faktem to od podstaw powinno być zmienione na wykładane łopatologią lub pisane dla noobów.
 
@Piast
Masz genialne poczucie humoru.

@Ethan
Może coś więcej? Jaka grafika Cię interesuje 3d czy 2d. Jakiś program? Kto by mógł Ci doradzić a tak to będą takie konkrety jak od Piasta. Ja się na grafice nie znam umiem tylko obsługiwać painta ^^ i podstawy gimpa/
 
Back
Top