• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Błędy po wgraniu gesiora 0.3.6

No i chuj, to była wersja premium ale ja ją udostępniam publicznie nie jestem jak niektóre lamusy z pb które by sprzedały. Mój gęsior jest na pewno dużo mniej "hakofalny" niż rev20 od gęsiora więc się nie sap żebym naprawił te błędy bo nie chce mi się :)
Phoenix sam se dołataj zamiast pisać w tym temacie, kolega chce żeby mu pomoc dlatego dałem mu taką propozycje, nikt Cię nie pytał o zdanie więc z całym szacunkiem wypierdalaj.
>> Sugerując, że ktoś Ciebie pytał o zdanie.

Otóż chojraczkq mówie o tym ponieważ dlatego, że jak można posklejać z forum acca, nie poprawiać żadnych dziur np.



Dla lancka lepiej usunąć niż naprawić, bo się na tym nie zna więc nie powinnen się zabierać za takie rzeczy.

Poza tym, dużo gadasz mało robisz.
Twoje pierwsze zdanie nie ma dla mnie sensu, wez je jakos sensownie sklej plz.
Skoro sie na tym nie zna, to na cholere sie za to bierze o_O? Btw. co masz na myśli mówiąc, ze dużo piszę, a mało robie? :\

@Topic:
W obu przypadkach AAC wypieprza sie na wyjątkach, może Twój serwer w jakiś sposób ich nie obsługuje? Idk, tylko taka sugestia.

haha zwykly shit
goraco nie polecam
:)
 
Back
Top