• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

botnet 40k ip + vs otsiarze

Status
Not open for further replies.

Lanceg

Banned User
Joined
Apr 28, 2011
Messages
93
Reaction score
3
Co można zrobić osobie która ma botneta 40k ip+ i która ot tak niszczy sobie premiere, valere i kilka innych otsów bo jego ots startuje w tym samym czasie ;f. Czy jest jakiś hosting co sie obroni przed botnetem takim ?
:( ?
 
Last edited:
Zmień nazwę tematu na bardziej powiązaną z tematem.

A co do tematu:

Skąd wiesz, ze Policja nic nie zrobi? Byłeś, masz to na papierze że tak wnioskujesz?
No ale jeśli faktycznie tak jest, to pozostaje walczyć... :) Lepiej walczyć, niż poddać się bez walki :p.
 
Ten człowiek ma całkowicie wyjebane cały anty ddos ovh, hosteam nie ogarnia wiec pozdro
 
Kto ogarnia to sobie ogarnie, kto pobiera i odpala nie, a zabezpieczyc sie nie jest łatwo. Fakt faktem takie otsy gdzie było 5000000 pktow na start na gildie 600 osób i 2 dni gry wiele popsuły. Ktoś zastąpił dość efektownie miejsce sasira. Knoob dał wskazówke, a na pewno nikt wam tutoriala nie napisze.
 
Kto zna się na c++ i nie jest 14 letnim dzieciakiem który chce sobie zrobić OTS'a, ten już to naprawił.
Poza tym osoby atakujące nie znają pojęcia anonimowość, wbijają na serwe po crashu i się chwalą "To my! 50 euro na paypal albo nie masz otsa!!!".
 
czelabin i co policja zrobi? NIC
jakby doprowadził do dużych szkód jakieś duże serwisy to wtedy by sie może łaskawie bo kilku miesiącach zajeli sprawą.
 
Co można zrobić osobie która ma botneta 40k ip+ i która ot tak niszczy sobie premiere, valere i kilka innych otsów bo jego ots startuje w tym samym czasie ;f. Czy jest jakiś hosting co sie obroni przed botnetem takim ?
:( ?

Nie 40k, a 60k.


Poza tym osoby atakujące nie znają pojęcia anonimowość, wbijają na serwe po crashu i się chwalą "To my! 50 euro na paypal albo nie masz otsa!!!".

To są raczej te osoby, które crashują poprzez błędy w silniku. :(
 
Złamanego grosza, do cholery jasnej !
Ja się do niczego nie przyznaję!
Nie weźmiecie mnie żywcem, ścierki ! :)
 
Last edited:
A to już nie moja sprawa, drogi czelabinie.
Ja się do niczego nie przyznaję, z resztą to co przeczytałem na forum prawnym... mógłbym zacytować, ale nie chce mi się klikać w historię, to:

-jeżeli serwis nie poniósł żadnych szkód materialnych, to owa akcja nie jest karalna.

Z resztą... Mam dopiero 15 lat i groźby również mnie nie dotyczą, hihi.
Zajrzyjcie do tematu gdzie wypowiedział się drogi Koob, chyba największy ogar jakiego znam...
Może coś poradzicie ;).
 
Od 13 lat wszystko cię dotyczy, więc nie cwaniakuj.
 
Od 13 lat wszystko cię dotyczy, więc nie cwaniakuj.

<odchrząknął> 17 - groźby karalne, których nie wypowiedziałem w stronę moich kompanów, ale
wiem, że od 17*.
Cytuję swoją wiadomość na GG:

Wiadomość I

Ethan:
,,Skeyba, jesteś w stanie wysłać 100 zł. Tucholowi ?"

Skeyba:
,,Jestem, może być paypal ?"

Wiadomość II

Ethan:
,,Nie rób feby teraz, bo dobrze wiesz, że wybuchnie:/."

Skeyba:
,,Radzę Ci nie walić premiery, bo dostaniesz reporta on police."

Ethan:
,,Czy powiedziałem, że będę to ja ?"

Wiadomość III

Skeyba:
,,Dzisiaj nie pojde na police, bo zabrakło im papieru na komisariacie" - to było żałosne !

Ethan:
,,Oki"
 
Jest jeszcze takie coś jak powództwo cywilne, poza tym stracił na graczach i może uwzględnić swój przychód gdy miał więcej graczy i taki jaki miał przychód po tym jak były crashe, to wystarczy.

Od 13 lat zyskujesz częściową odpowiedzialność karną i możesz odpowiadać przed sądem rodzinnym, poniżej 13 roku życia pełna odpowiedzialność prawna spoczywa na rodzicach.
 
Od 13 lat zyskujesz częściową odpowiedzialność karną i możesz odpowiadać przed sądem rodzinnym, poniżej 13 roku życia pełna odpowiedzialność prawna spoczywa na rodzicach.

Ależ mi przykro mój drogi czelabinie.
I co ? W częściowej odpowiedzialności karnej będą w zawarte w kodeksie: ,, O kurwa! Atakuje mój serwer ddosem, ja pierdylę!"
Pomyśl co napiszesz, a dopiero później napisz...
Widzę, że temat się rozkręca, a ja pijąc nestea mam lachę na ludzi Donator Otland, którzy chuja wiedzą.

Przepraszam za wulgaryzmy, Daniello.
 
Na szczęście nie miałem jeszcze doczynienia z sądem, mówię tylko to co wiem z wiarygodnych źródeł.
 
Ja również, natomiast w mojej rodzinie jest wiele osób po studiach prawnych, m.in. mama.
Tak, tak, jestem czarną owcą w rodzinie. Na szczęście wiedzę przyswajam równie szybko jak osoby po prawie(moja kochana mama). :)

Zauważyłem, że robi się zbędne zbiegowisko, bo tak czy owak temat zostanie zamknięty z nierozwikłaną sprawą.
Tak jak to już jest w zwyczaju na Polish Boardzie.
 
Nawet jeżeli polskie kochane prawo cię nie dosięgnie (gdybyś to oczywiście był ty !) to jakbym jakbym ja takiego dorwał, co robi takie rzeczy to... @#$%^&*() <- tyle by z niego zostało. Ale ponieważ to nie ty, to nikt nie ma się czego obawiać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top