• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

botnet 40k ip + vs otsiarze

Status
Not open for further replies.
Co Wy macie do Ethana? Jeśli to on, to można go nazwać prawdziwym ogarem, tak jak wspomnianego powyżej Kooba.

Nie znacie Ethana to sie nie wypowiadajcie. Możecie się szybko na tym najeżdżaniu na jego 'imię' przejechać.

Tak trzymać Ethan! ;)

Peace!
 
Ethan, czy to nie jest żałosne?

Code:
adamek
2011-04-24 20:50:52
dobra nie jestes mi kompanem do rozmowy




Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:50:54
Hihi
2011-04-24 20:51:01
I co zablokujesz mnie, tak ?




adamek
2011-04-24 20:51:06
po co?




Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:51:07
Jak tzw. "dzieciak" ?

Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 21:47:15
No dobrze...
2011-04-24 21:47:21
Co w tym śmiesznego?
2011-04-24 21:47:31
Śmieszne jest to, że otrzymujesz
2011-04-24 21:47:37
Ingnora, pizdeczko.

Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:58:42
Właśnie, bo wtedy nie miałem botneta:(.

Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:51:34
Hihi.
2011-04-24 20:52:03
Jeszcze nie walczyłeś z gościem, który ma firmę "dostawa internetu".
 
Ethan, czy to nie jest żałosne?

Code:
adamek
2011-04-24 20:50:52
dobra nie jestes mi kompanem do rozmowy




Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:50:54
Hihi
2011-04-24 20:51:01
I co zablokujesz mnie, tak ?




adamek
2011-04-24 20:51:06
po co?




Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:51:07
Jak tzw. "dzieciak" ?

Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 21:47:15
No dobrze...
2011-04-24 21:47:21
Co w tym śmiesznego?
2011-04-24 21:47:31
Śmieszne jest to, że otrzymujesz
2011-04-24 21:47:37
Ingnora, pizdeczko.

Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:58:42
Właśnie, bo wtedy nie miałem botneta:(.

Michał (Dziky ; d)
2011-04-24 20:51:34
Hihi.
2011-04-24 20:52:03
Jeszcze nie walczyłeś z gościem, który ma firmę "dostawa internetu".

Rzeczywiście to załosne.
Jednak był to tylko blef.
 
Ja również, natomiast w mojej rodzinie jest wiele osób po studiach prawnych, m.in. mama.
Tak, tak, jestem czarną owcą w rodzinie. Na szczęście wiedzę przyswajam równie szybko jak osoby po prawie(moja kochana mama). :)

Zauważyłem, że robi się zbędne zbiegowisko, bo tak czy owak temat zostanie zamknięty z nierozwikłaną sprawą.
Tak jak to już jest w zwyczaju na Polish Boardzie.


Nie wiem po co mówisz, że twoja stara jest po prawie, skoro komorowski też jest "wielkim uczonym" i "Prezydentem" a pisać nie potrafi więc nawet jeśli ona jest prawnikiem może nie znać wszystkich kodeksów. Poza tym nie bierzesz pod uwagę tego iż kiedyś w niedalekiej przyszłości wezmą się za ciebie poważniejsi ludzie ? i zrobią ci z otsów za przeproszeniem "gówno z otsa" ? również jestem ciekaw co by zrobił xinn gdyby dostał ataku na serwer (gdyby sobie nie poradził z nim), bo pewnie on jako pierwszy z wszystkich co mają otsy znalazł by coś na "pseudo hakera" i byś już taki wesoły nie był. On sobie wejść na głowę raczej nie da. To przetestujesz na hexanie/telani/classicu/"amberze" swój pro evul piiiingggggg ?

O tucholu nie wspomnę bo on nauczył się jednego poradnika, który nie wiadomo skąd dostał i teraz też udaje pseudo atakującego który chwali się tym w opisie na gadu gadu chociaż nie powiem kiedyś napisał mi "ze on ddosa nie robi tylko zna dziurę w tfs'ie która składa wszystkie ots'y" ale tą informację też od kogoś dostał bo jednak z historii grania w "tipie" razem z nim i innymi to za mądry on nie był.
 
http://otland.net/f124/new-attacker-127329/

I dodatkowo podam rozwiązanie dla noobów - nie chcecie ataków? Powiedzcie serwerowni żeby na firewall zablokowali wszystkie połączenia nie pochodzące z polski + limit połaczeń na game port 1/30 sec i po sprawie :)

Jeśli nie to przynajmniej Azję i Oceanie, najwięcej botnetów tam jest ;)
 
Nawet jeżeli polskie kochane prawo cię nie dosięgnie (gdybyś to oczywiście był ty !) to jakbym jakbym ja takiego dorwał, co robi takie rzeczy to... @#$%^&*() <- tyle by z niego zostało. Ale ponieważ to nie ty, to nikt nie ma się czego obawiać.

Wyjąłeś mi to z ust :D. Jak nie sąd to rękoczyny, prawy sierp i po ethanie.
 
przy tylu pakietach na sekunde to i sieciowka sie poci przerwaniami ( low cost dedyki maja przewaznie jakies realteki = szroty ).
 
Co Wy macie do Ethana? Jeśli to on, to można go nazwać prawdziwym ogarem, tak jak wspomnianego powyżej Kooba.

Nie znacie Ethana to sie nie wypowiadajcie. Możecie się szybko na tym najeżdżaniu na jego 'imię' przejechać.

Tak trzymać Ethan! ;)

Peace!
I tym sposobem w moich oczach stanąłeś niżej niż on, bo przylizujesz się i chwalisz czyny karalne, a nawet pomijając karalność - po prostu zwykłe świństwo.
Zachowujesz się (lub jesteś) bachorem, który zamiast robić coś konstruktywnego, czerpie psychopatyczną radość z trucia życia innym.
Może urażę twoje uczucia, ale w imieniu Otlandu oświadczam ci, że dla takich ludzi nie ma tutaj miejsca.
Samo użycie słowa 'ogar' świadczy o tym, że nim nie jesteś (biorąc tutaj prawdziwie zamierzone znaczenie tego słowa).

I oczywiście już wszyscy sramy w gacie, bo go nie znamy !
 
Nie chce mi się cytować po kolei waszych postów i na nie odpisywać. Triamera ty zawsze się chwaliłeś, że tak dużo umiesz a też nie ogarniasz, Tuchol jak dostałeś tyle kasy porzycz 100 ;/
Ethan fajnie że ciebie mają za takiego pro nie bez powodu razem pracujemy ;) Don daniello nie mów tak że jak byś złapał to nie wiesz co byś zrobił bo pewnie jak byś miał takie możliwości jak według was w tym temacie Ethan to też byś tak robił, Koob jedyna ogarnięta osoba na Pb bo chojraka zbanowali nie wiem o co wy się tak czepiacie i tak nikomu nic nie zrobi proste zawsze tak było i zawsze tak będzie ludzie dalej będą stawiać ots a ktoś będzie je gasił tyle z mojej strony.
 
Śmieszy mnie ta dyskusja.Ludzie nie macie pojęcia a plujecie się jakby wam ząbki rosły.Jestem po studiach informatycznych i ping takiego "śmiesznego" ots to są 2 minuty roboty i do tego wam mogę odliczyć na ventrilo.Poprostu hosterzy lecą w tkzw. "ch***".Wystarczy wydać dodatkowe ~400 zł na oprogramowanie i naprawdę ciężko takowego zaatakować lub spingować.Pomyślcie czemu nie które ots mogą stać 2-3 lata i nic im nie jest.
Znając was teraz pojadą na mnie pociski że mam 26 lat i gram w tibie ale co nie co wiem o takich sprawach ;].
 
Jak jesteście takie ogary to wyjdzie z tego śmierdzącego gówna jakim jest tibia i napiszcie własną grę.
 
Co można zrobić osobie która ma botneta 40k ip+ i która ot tak niszczy sobie premiere, valere i kilka innych otsów bo jego ots startuje w tym samym czasie ;f. Czy jest jakiś hosting co sie obroni przed botnetem takim ?
:( ?

Wlasnej roboty uber-router/firewall?

Kto ogarnia to sobie ogarnie, kto pobiera i odpala nie, a zabezpieczyc sie nie jest łatwo. Fakt faktem takie otsy gdzie było 5000000 pktow na start na gildie 600 osób i 2 dni gry wiele popsuły. Ktoś zastąpił dość efektownie miejsce sasira. Knoob dał wskazówke, a na pewno nikt wam tutoriala nie napisze.

Koob* :p

Kto zna się na c++ i nie jest 14 letnim dzieciakiem który chce sobie zrobić OTS'a, ten już to naprawił.
Poza tym osoby atakujące nie znają pojęcia anonimowość, wbijają na serwe po crashu i się chwalą "To my! 50 euro na paypal albo nie masz otsa!!!".

Aktualnie nie tylko wiedza nt. C++ sie tutaj przydaje, a takze wiek nie gra tutaj zbyt duzej roli, bo jest wiele mlodych osob, ktore duzo lepiej "ogarniaja" niz starsi od nich ludzie. Co do drugiej czesci Twojej wypowiedzi to sie zgodze - milczenie jest zlotem. Wchodzac na OTS, crashujac go, a potem sie tym chwalac wcale nie dodaje im to jakiejs "fajnosci", pozatym wiedzac kto jest odpowiedzialny za crashe mozna sledzic ruchy/logi tej osoby i dojsc do zrodla problemow (o ile problem lezy po stronie softu).

Nie 40k, a 60k.
Gdybys chcial zachowac chociaz troche profesjonalizmu to bys - jak juz wspomnial czelabin - pozostal anonimowy. Ale wnioskujac po Twoich wypowiedziach moge stwierdzic, ze jestes kolejnym podjaranym pseudo-hackingiem dzieciakiem.

Co Wy macie do Ethana? Jeśli to on, to można go nazwać prawdziwym ogarem, tak jak wspomnianego powyżej Kooba.

Nie znacie Ethana to sie nie wypowiadajcie. Możecie się szybko na tym najeżdżaniu na jego 'imię' przejechać.

Tak trzymać Ethan! ;)

Peace!
Pewnie raz, drugi, trzeci pierdolneli Ci serwer i teraz buttlickujesz ;).

Jak jesteście takie ogary to wyjdzie z tego śmierdzącego gówna jakim jest tibia i napiszcie własną grę.
Aktualnie watpie w to, aby ktos stworzyl bardziej inteligentne i wieksze spoleczenstwo po stworzeniu wlasniej gry. Ciezko byloby osiagnac cos piszac cos wlasnego w dzisiejszych czasach gdzie mamy CryEngine lub UDK.

@1236015:
FFAcc.png


Ciekaw jestem ile z tych trzech osob zrozumialo w ogole co Koob napisal.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top