• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

botnet 40k ip + vs otsiarze

Status
Not open for further replies.
Ethan@

Smieszny jestes.
Wiadamo ze to nie ty bo jestes za wielkim idiota zeby cos takiego zrobic. Najwyzej komus zaplaciles i tyle.
Po 1, jezeli to botnet co ma +40k albo 60k to odrazu powiem ze to nikt z OTS a napewno nie ty :)

Wydajesz mi sie na tepego idiote, ktury sie chwali.
A Pomyslales co komus taka chwala moze zrobic?


Elo.

Od samego początku się do tego nie przyznaje, kurwa !
Poczytaj zanim coś powiesz, zioom.
A... proszę Cię, nie wyzywaj mnie od "tępego idioty", jak mnie kurwa nie znasz...
 
Odpierdolcie się od Onizuki popełnia błędy ponieważ to nie polak a uwierzcie mi mógłby was rozjebać w sekundę.
 
Wiem tylko tyle że niektóre otsy atakował koleś z demori.pl razem z hermot.eu pseudo niszczyciele konkurencji co po fakcje okazało się dziecinadą po postraszeniu i zdobyciu ich danych wielki plącz i tyle . Lecz nie które otsy padły np (otsmateria.com) , komuś płacili za ddosy (słyszałem ze dulinowi , ale na ile to prawda to nie wiem ) . Ich ataki były około 100 połączeń a na premiere piszesz że leci 40k to musi być niezły koleś więc demoria.pl odpada . Chociaż twój ots starował podobnie jak ich , może znowu komuś zapłacili

Jak nie jesteś pewien to nie pisz! Bo plota niesie... Lamerski temat, kmińcie myślcie a nie szukajcie gotowca, matka każdemu z was dała mózg!
 
Odpierdolcie się od Onizuki popełnia błędy ponieważ to nie polak a uwierzcie mi mógłby was rozjebać w sekundę.

Chyba zna polski, tylko z "pisaniem ma problem" ale i tak jest dobrze bo translatorem tego nie przetłumaczył (zbyt logiczne zdania i poprawne zdania). Poza tym to nikt do niego nie ma pretensji, lecz on w swoim poście pocisnął ethana i nie rób z siebie "asslickera".
 
#Dreamer Ty masz jakies kompleksy wobec swojego dedyka w hosteamie ile razy mam Ci tłumaczyć że Ty czy wasz durny matt nie zabezpieczy tego ;)? a do Twojej wypowiedzi wcześniejszej nie zawsze człowiek ma czas na durną Tibie ponieważ ja w przeciwieństwie do połowy użytkowników Otlanda mam też rl życie :)
 
Chyba zna polski, tylko z "pisaniem ma problem" ale i tak jest dobrze bo translatorem tego nie przetłumaczył (zbyt logiczne zdania i poprawne zdania). Poza tym to nikt do niego nie ma pretensji, lecz on w swoim poście pocisnął ethana i nie rób z siebie "asslickera".

Może pocisnął ethana ponieważ mu się należało ? Wgl według mnie ten temat nie ma sensu dziwi mnie to że jeszcze nie został zamknięty. Prawda Onizuka dużo rozumie po polsku lecz nie powinni się z niego śmiać jak popełni błąd ortograficzny bo dużo polaków popełnia więcej błędów niż on.
 
strzałeczka! szczęście że większość obco krajowców nie zrozumie tego co tu napisaliście bo zaczęli by tworzyć o Was kawały... Oczywiście nie mówię o wszystkich ;]. Cholera... zaraz slawkens chyba complainta napisze :/.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top