• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

C++ a OTS

Status
Not open for further replies.

mahant

Banned User
Joined
May 15, 2010
Messages
111
Reaction score
1
Idę do średniej szkoły i będę miał tam możliwość nauki języka C++, czy przyda mi się on do spraw dotyczących Ots? W jakim stopniu, i w czym dokładniej? ^_^
 
Gówno się tego C++ nauczysz xd
 
ja na polibudzie jak narazie miałem tylko podstawy, ale jeśli umiesz kombinować to wystarczy taka wiedza aby parę rzeczy jednak zdziałać

@down: miałem na myśli że w średniej tymbardziej niewiele sie nauczy
 
Last edited:
ja na polibudzie jak narazie miałem tylko podstawy, ale jeśli umiesz kombinować to wystarczy taka wiedza aby parę rzeczy jednak zdziałać

Studia != Szkoła Średnia ;p
 
nauka samemu > (studia + etc..)

cały silnik jest napisany w c++ !?
 
Korzystając z okazji. To prawda że ucząc się jednego języka programowania to przy nauce kolejnych jest 1000x łatwiej? Bo słyszałem, że chodzi głównie o poznanie schematu programowania który jest przybliżony w większości języków.
 
Korzystając z okazji. To prawda że ucząc się jednego języka programowania to przy nauce kolejnych jest 1000x łatwiej? Bo słyszałem, że chodzi głównie o poznanie schematu programowania który jest przybliżony w większości języków.

tak wystarczy ze poznasz jeden jezyk obiektowy a poznanie kolejnego jest znacznie latwiejsze, bo uczysz sie praktycznie tylko skladni
 
Nawet strukturalny :) Nie musi być koniecznie obiektowy.
 
Obdźektowy jest raczej bardziej czytelny c++ koxi
 
W pierwszej klasie tech informatycznego poznałem strukturę: if, switch case, while, do while, for oraz tablice no i systemy liczbowe.
 
Najlepiej kupić sobie porządną książkę + praktyka.

ksiazke? jesli na bierzaco wchodza jakies zmiany? -.-

@Kula
kto sie uczy strukturalnych jezykow? moze jeszcze powiesz ze pascal jest lepszy niz c++ : ) zarcik

@Moqill
czytelnosc zalezy od tego w jakim srodowisku pracujesz i jak bardzo jestes zaplatany sam w sobie

@Mr SunShine
^^
 
@averatec
czytanie ze zrozumieniem mode on please

new std::Brain();
segmentation fault? :<
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top