• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ciekawostka.

Status
Not open for further replies.

Samme

.::EmmaS-SammE::.
Senator
Joined
Mar 4, 2008
Messages
2,398
Reaction score
50
Location
/poland
Hej chopaki.

Chciałbym zauważyć, że nasz wybawca, Gesior.pl powrócił na forum pod jakże zabójczym nickiem: PhoOwned. I zaszczyca nas swoimi nowymi uber-kodami. Powitajcie go gorąco!


Dziękuję pozdrawiam.
 
Welcame back
Rynek ots upada =)

Chyba ze to ty znajdziesz Sposób na Dossa
 
Ale jak to sie pisze, to sie nigdy nie nauczycie.
 
Nie wiem czy to prawda( nie sprawdzalem) ale podobno ładne shelle wpierda w kody ;p
 
taki zapał do używania znajomości /opcji moderatorskich i ujawniania innych użytkowników może mieć tylko dziecko gz

z jednej strony robisz zile ^^ z drugiej dobrze ponieważ chronisz userów przed nie pewnym dziurawym jak ser szwajcarski kodem.

Przecież w temacie który został podany stronę wcześniej a dokładniej w kodzie jest podany email z imieniem i nazwiskiem gesiora więc nie trudno się domyśleć że to on.


sorry ale nie ściągnąłem tego serka ;]
 
Last edited:
taki zapał do używania znajomości /opcji moderatorskich i ujawniania innych użytkowników może mieć tylko dziecko gz

z jednej strony robisz zile ^^ z drugiej dobrze ponieważ chronisz userów przed nie pewnym kodem.

Przecież w temacie który został podany stronę wcześniej a dokładniej w kodzie jest podany email z imieniem i nazwiskiem gesiora więc nie trudno się domyśleć że to on.
 
@triper

Nie jestem dzieckiem, prosze, uwierz mi plis, zależy mi na tym ...

Przecież w temacie który został podany stronę wcześniej a dokładniej w kodzie jest podany email z imieniem i nazwiskiem gesiora więc nie trudno się domyśleć że to on.

Dokładnie. I nie wykorzystałem tutaj w żaden sposób swoich opcji moderatorskich ^_^.

Myślę, że wrócił po to, aby troszkę pokraść, tylko chyba trochę za późno ; ).
 
Last edited:
@triper

Nie jestem dzieckiem, prosze, uwierz mi plis, zależy mi na tym ...



Dokładnie. I nie wykorzystałem tutaj w żaden sposób swoich opcji moderatorskich ^_^.

Myślę, że wrócił po to, aby troszkę pokraść, tylko chyba trochę za późno ; ).
why? za późno?
 
Bo każda lama (włącznie ze mną) wie, że kod gęsiora jest dziurawy jak polskie drogi...
 
już o dłuższego czasu nie używam kodów z "for"
 
o ja pie... zmeczenie robi swoje xD (sory jensej)

btw. temat jest prawdziwy?
 
TAA, pisze jak pisze, kalecze ale powoli do przodu ..

@ava.
Chodziło mi o zagadnienie "forum dyskusyjne ", a nie pętle ;p)))
 
Close source jest toretycznie bezpieczniejsze od open bo mniej osób widzi kod, ale teoretycznie dla dobrego crakera takie przeszkody to mały problem...
 
hmm dekompilacja do ASM i działaj kolego działaj xD (IDA Pro to takie przykładowe narzędzie)
 
I po co zakładałeś ten temat Samme? Jeszcze z rok temu jak korzystałem z forum nie napisał byś tego ale cóż ludzie się zmieniają, jeśli chodzi o kod Gęsiora to w sumie dobrze że jest dziurawy bo przynajmniej zmusza potencjalnych laików do poprawienia go i przy okazji nauczenia się czegoś a komu się nie będzie chciało to będzie korzystał z dziurawego (oczywiście do czasu).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top