• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cipsoft

@maciekxx

chyba raczej coś w tym stylu, to zdjęcie ujmuję wszystko :w00t::w00t: - jeżeli ktoś nie chwyta to proszę się nie przyznawać nawet...

sejm_600_19-large.jpg


a tak w ogóle, szukając tego zdjęcia natknąłem się na demotywatora przez, którego prawie z krzesła spadłem xDDD (sorry za ten offtop z tym zdjęciem poniżej no ale po prostu musiałem się podzielić nim xD jak ktoś go widział już to sory) - jeżeli taki offtopic to coś złego to przykro mi, staram się dostarczyć dawkę humoru na PB w niewinnym poście :)

1338816733_by_Rozczochrany2_600.jpg
 
ja już widze Lancka <3

To zorganizuj coś takiego, może zbierzemy więcej zdjęć niż tnet :D (ze 30 mają na ten rok?)

@Keram
Demoty z sejmem zawsze powodują napad śmiechu ;p
 
na otsie to wiesz ;d

Do 200 lvla mam dalek jeszcze, ale da się zrobić pewnie
myślę, że bez ringa nawet łatwiej(smp/gsp dają za mało many, raz combo przetrwasz, ale ciągły atak będzie zabójczy)

źle zrozumiałeś mnie, 200 lvl i trackowaniem nim solo banuty na 8.6 było na rl tibii na postaci Trunkillo, a nie na otsie talaturena, na shadowcores to biłem sobie grimy na 70 ;d

- - - Updated - - -

nom napewno, ja i mój gruby kot
 
Back
Top