• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co mam zrobić by na moim otsie grało sporo ludzi

Xordex

New Member
Joined
Dec 23, 2011
Messages
83
Reaction score
1
Witam. Posiadam ots Verstoots.pl
I gra ciągle mało ludzi, co zrobić by się on rozkręcił??

Nie jest to żaden gotowiec pobrany i psotawiony... Eventy sa codziennie, są konkursy. Questy są łatwe i trudne, także są questy z najważnieszymi itemami z is, vip supoer vip itd, Sporo najezdza bossów z których leci spora ilość itemów z is... Ja jako God spełdzam wiele godzin na otsie, pomagam itd, nikomu nigdy nie odmówiłem pomocy, bardzo dużo jest expowisk dokładnych, ładnie zrobionych, exp jest od 500 x2... Pyytam się graczy co jest źle tych co grają, 99% mówi że wszystko jest dobrze, a graczy ciągle mało... Dobija dziennie max do 50 graczy i tyle...

Proszę o pomoc co zrobić by grąło na nim ponad 100 os online.

Także moge dać komuś jakiegoś Gma czy coś jeśli ktoś ściągnie graczy żeby było naprawde ich z 100, czy też zapłacić rl kase, doładowanie przelew, czy w jaki kolwiek inny sposób...
 
@Oldschooler

Ale co mają do tego jakie lv biegają, też możesz taki wbić, z tego powodu że na otsie gra jakiś non life to ots ma być do dupy?? ;fff To nie wejdziesz na real bo biegają 500lv i nigdy ich nei dogonisz???

@Topic
Proszę o pomoc
 
Albo zrób restart i wejdzie dużo ludzi na start jak zareklamujesz. Tak robi dużo 3 dniowych otsów :D.
 
Po pierwsze dodaj swojego otsa do listy otservlist.org - Open Tibia Server , OtsList.eu - Open Tibia Server List (OTS) , Private-Servlist.com - LANG_Servers_list - Tibia
Po drugie ogarnij stronę: zcieniuj tło bo w połowie urywa się, wywal te super sd itd z sms shopa zrób je np. tylko z questu ew do kupna za cc.
Po trzecie zareklamuj się na różnych forach tibianet,otland,vapus,ots.pl itd.
Po czwarte ceni się to że nie chcesz restartu ale sądzę że już się nieodratuje tego servera bez niego.
Po piąte zrób dobrą prezentacje servera zdjęcia,opis wszystko ma łądnie wyglądać dodaj od siebie grafikę również.
Co do strony to zalecał bym żeby ktoś Ci zrobił logo.

Również wykorzystaj numery tel z których wysyłali Ci smsy do reklamy.
Pogadaj z leaderami guild, wchodź na serwery i spamuj < - to ta zła strona reklamy ale cóż skuteczna jak chcesz więcej wskazówek to pisz ew mogę pomóc w reklamie za darmo mam bazę 1000+ aktywnych tibijczyków.
 
Ale ja chce włąśnie by ots się trzymał długo, niby wszystko jest okey, a tu jednak nie ma osób ; //

Ps/ widze że mamy podobny gust :pP
"...chciałbyś żeby mój dom był twoim domem,
chciałbyś jeść moją szamę, jebać moją żonę.."

Wschodnia strona :)

@Edit
Po pierwsze dodaj swojego otsa do listy otservlist.org - Open Tibia Server , OtsList.eu - Open Tibia Server List (OTS) , Private-Servlist.com - LANG_Servers_list - Tibia
Po drugie ogarnij stronę: zcieniuj tło bo w połowie urywa się, wywal te super sd itd z sms shopa zrób je np. tylko z questu ew do kupna za cc.
Po trzecie zareklamuj się na różnych forach tibianet,otland,vapus,ots.pl itd.
Po czwarte ceni się to że nie chcesz restartu ale sądzę że już się nieodratuje tego servera bez niego.
Po piąte zrób dobrą prezentacje servera zdjęcia,opis wszystko ma łądnie wyglądać dodaj od siebie grafikę również.
Co do strony to zalecał bym żeby ktoś Ci zrobił logo.

Również wykorzystaj numery tel z których wysyłali Ci smsy do reklamy.
Pogadaj z leaderami guild, wchodź na serwery i spamuj < - to ta zła strona reklamy ale cóż skuteczna jak chcesz więcej wskazówek to pisz ew mogę pomóc w reklamie za darmo mam bazę 1000+ aktywnych tibijczyków.

Chyba jednak ten res będzie musiał być, opczywiście pkt będę oddawał, chociaż wolał bym nie robić tego resetu ; /
Na otslistach dodałem server, też na otslist.eu kupiłem pkt żeby było odliczanie itd ale moonoyts mi się wcioł...
Super sd czy usuwać to nw, ale oczywiście jest t odostępne q questach... Na forach reklamowałem, ale wleciał jakiś cieć i odrazu zepsuł opinie zanim nie zaczoł się server. Filmik właśnie jutro chce jakiś stworzyć, Z liderami gadam ale mówią że przy takiej ilości graczy nic się nie będzie działo, spamuje na innych serverach, także dałem możliwość zarobienia pkt graczom za reklame, nr tel właśnie chciałem wykorzystać ale miałem jakiś błąd na homepay.pl.

A w jaki sposób ty możesz mi pomóc?
 
Last edited:
No mówię mam bazę 1000 graczy co najmniej aktywnych.
A poza tym siedzę w tym gównie dobre parę lat i wiem jak się wybić.
Normalnie bym Ci nie pomógł ale widzę że jeszcze robisz to normalnie a nie dla kasy.
A wgl to miałem bawić się w swoje otsy ale jednak mi na szczęście przeszło :D
 
Dla niektórych dzieci i tak ciągle jest za drogo, ale chyba na każdym servie są takie osoby...

A powiedz jak moge tą twoją baze wykożystać? masz nr do tych graczy, emaile czy co?
 
10k numerów tel <- nowych aktualnych tibijczyków ew ich mam :D , 1000+ numerów gg aktualnych nowych.
emaile też mam ale to chujowa reklama bo zazwyczaj to są [email protected]
Ja Ci ich nie dam ew mogę zrobić reklamę.
 
Dobrym pomysłem będzie zmiana layoutu strony, tło ucinające się w połowie strony i rozmazane obrazki raczej nie przyciągają graczy.
 
@Kanier
To Mam zrobić restart i wtedy byś pomógł czy może da rade zrobić bez tego resu? Jak uważasz?

@up
Stronke postaram się poprawić ewntualnie zmienić...
 
Proszę o pomoc co zrobić by grąło na nim ponad 100 os online.

Także moge dać komuś jakiegoś Gma czy coś jeśli ktoś ściągnie graczy żeby było naprawde ich z 100, czy też zapłacić rl kase, doładowanie przelew, czy w jaki kolwiek inny sposób...

Zrób spoofa.

a te smsy to skąd najlepiej wysylac do nich?

@Kanier
To Mam zrobić restart i wtedy byś pomógł czy może da rade zrobić bez tego resu? Jak uważasz?

I nie pytaj sie tych pierdolonych lachociagow z ot bo widzisz co te ciule pisza... tylko robisz im radoche ze moga kogos zgnoić kto ma jakies ambicje i chce cos zrobic w przeciwiestwie do nich ... przez czytanie takich postow człowiek sie zniecheca (miej wyjebane a bedzie ci dane)

Z tych wszystkich posótw to 1/10 osób mialo otsa gdzie gralo 100 players.


3wY2gj7.gif
 
Last edited:

lol dokładnie tak wyglądam jak wbijam na otland

Zrób spoofa.

jedyna sensowna odpowiedź,

EJ MAM SYSTEM SPOOF'A TRUDNY DO WYKRYCIA, ale jak ktoś cie ostro zreportuje i xin ci sprawdzi przez połączenia to i tak wpadniesz, ale mam taki fajny spoofik, że ludzie nie będą cie reportować bo będą myśleli, że nie oszukujesz, chcesz kupić? to na prv zapraszam :)
 
Trzymaj serwer nadal, z czasem gracze sami się pokażą, oczywiście musisz też reklamować ;)
 
Back
Top