Ale macie plesk, direct admin czy co?
To są serwery dedykowane, co sobie zainstalujesz to będzie
NA hostingu który notabene trzymamy na swoich serwerach w krk jest direct admin - na vpsie tez co zainstalujesz to będziesz mieć
Ale macie plesk, direct admin czy co?
C:\Users\Sław0>ping 88.198.212.65
Badanie 88.198.212.65 z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 88.198.212.65: bajtów=32 czas=41ms TTL=54
Odpowiedź z 88.198.212.65: bajtów=32 czas=43ms TTL=54
Odpowiedź z 88.198.212.65: bajtów=32 czas=43ms TTL=54
Odpowiedź z 88.198.212.65: bajtów=32 czas=41ms TTL=54
Statystyka badania ping dla 88.198.212.65:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% s
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 41 ms, Maksimum = 43 ms, Czas średni = 42 ms
McSlaves ty czasem nie podniecasz się tym właścicielem ? nie wiem jakie macie układy ale bez przesady ...
Pinging 88.198.212.65 with 32 bytes of data:
Reply from 88.198.212.65: bytes=32 time=29ms TTL=55
Reply from 88.198.212.65: bytes=32 time=32ms TTL=55
Reply from 88.198.212.65: bytes=32 time=26ms TTL=55
Reply from 88.198.212.65: bytes=32 time=28ms TTL=55
Ping statistics for 88.198.212.65:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 26ms, Maximum = 32ms, Average = 28ms
50 metrów od kijowa#Najd skąd jesteś w Krakowie?
czyli tak naprawde przejdzie ci flood 100 mbits/s down przez 2000 sekund = 33 min i masz praktycznie po dedyku bo masz 10 mbits /s
Po co ? wiesz ile to jest 100mbps wysyconego łącza ?I masz tam 100mbits/s down i 100 mbits/s upstream ? jest jakas mozliwosc zwiekszenia tego ?
Niesa jakies znizki jak sie bierze na wiecej miesiecy?
Także nie do końca ... ale przy 64 bitach zabawa z bibliotekami ...Ma ktos tam serwer na 64-bitach np debianka ? jak wyglada sytuacja z ramem bo w ovh to bylo ze np rl mapa zabierala 2x wiecej ramu np czyli zamiast 1.5 gb 3 gb ;f lecz to jest chyba sprawa 64-bit systemu lecz niektorzy mi mowili ze nie maja tego problemu ... ?
no chyba mi nie powiesz ze w tej serworwni ruch na sieci jest monitorowany 24/7 na kazdym dedyku co by bylo praktycznie nie mozliwe i kiedy masz ddos(ruch w sieci) odcinaja go na routerach po jakiejs minucie ?;d?50 metrów od kijowa
Nie zgodzę się, ddos powinien zostać wycięty na szklielecie - wystarczy odpowiedni router brzegowy, aczkolwiek jeśli serwerownia zaśpi można mieć down ponieważ na ddosy zabezpieczenia to pic na wodęnatomisast dosów się nie ma co bać nawet odpowiednia polityka bezpieczeństwa na maszynie wystarczy.
Po co ? wiesz ile to jest 100mbps wysyconego łącza ?
Znam serwisy które są na miliony odwiedzin liczone i jedzą 500mbps![]()
Nie
Także nie do końca ... ale przy 64 bitach zabawa z bibliotekami ...
Ale trzeba sobie ułatwiać życie, bierze sie 32 bity z PAE i masz obsługe większej ilości ramu na 32 bitach![]()
z tego co wyczytalem nie ma paypal. Nie znam sie zbyt dobrze na sieciach ale nie lepiej zablokowac port icmp po prostu nie odpowie na rzadanie?
bezpieczenstwa nigdy cie nie uchroni przed ddosem co najwyzej moze od script kiddies "ping -f" huh?
Lecz zaden firewall nie poradzi nic na zaawansowany ddos .
Nie da sie ominac ddos chyba ze masz hardware firewall![]()
nie czytasz ze zrozumieniem![]()
np. beyond.pl potrafi zadzwonić do klienta, że leci ddos,
a o polityce bezpieczeństwa na maszynie pisałem o dos nie o ddos ..
dwa rozne ataki ... mam nadzieje, że nie muszę tłumaczyć czym sięróżnią ?na ddosa nie ma admina niestety - sprzęt + odpowiednia reakcja techników z noc w dc ... a co do dos nie pamiętam żeby zaszkodził którejś z naszych maszyn
![]()
Trudne to nie jest wystarczy dedyk czy nawet rps w ovh ze 100 mbit upload i dedyk z laczem 100 mbit (download) lezy.
DoS czy DDoS nie zablokujesz ani tego ani tego uwiesz no jedynie z pomoca jakiegos admina w serwerowni czy na routerze dac drop ip atakujacego czy tez na home uzywac hardware firewall.
Jednym slowem gosc sobie kupuje w ovh najtanszego RPSA za 50 zl /month i moze caly miesiac ddosowac chyba ze ktos go reportnie co sie (zapewne ?) rzadko zdarza przy dzieciach ktorzy hostuja serwer http://otland.net/f18/real-map-project-v0-8-a-27105/ majac 12 lat;f.
DoS czy DDoS nie zablokujesz ani tego ani tego uwiesz no jedynie z pomoca jakiegos admina w serwerowni czy na routerze dac drop ip atakujacego czy tez na home uzywac hardware firewall.
ddos jest groźny jak leci w wielu IP w wielu klasach (i o jest właściwie kwintesencja) - jak leci z jednego serwera to nie widzę przeszkód aby dać sobie z nim radę![]()
Z tym raportowaniem to hmm, wystarczy mail na abuse z logiem w końcu są to złe flagi i widać jak na dłoni że to atak![]()
Podobnie jak ze skanami itd - odpowiednia konfiguracja i kernel ładnie nam loguje każdego delikwenta.
p.s. naprawdę dyskusja jest zbędna.
Nie wiem gdzie siętego naczytałeś, ale przystanę na Twoim![]()