• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co sądzicie o OT Client ?

Szkoda, że mój komp nie lubi aplikacji niedx i toto(z reszta jak i oryginalny klient bez wymuszenia trybu dx) nie wstaje. Ale podoba mi się. Chociaż używanie lua tak głęboko może sprawiać pewne problemy. Zobaczymy
 
Jak dla mnie duży krok w "dziedzinie OTS". Testowałem go na paru OTSach i działał przyzwoicie. Sprawdzałem czy rzeczywiście można przeładować tylko skrypty poprzez przetłumaczenie np. zwrotów "Add VIP" w .lua no i po przeładowaniu bez wyłączania klienta wszystko działało.

Swoją drogą sam plik spolszczenia w kliencie już istnieje ale nie ma pozycji w menu. Fajnie, że okienka można ustawiać gdzie się chce, niestety poza minimapą. Chociaż pomysł na nią jest zajebisty :>
 
Jak dla mnie duży krok w "dziedzinie OTS". Testowałem go na paru OTSach i działał przyzwoicie. Sprawdzałem czy rzeczywiście można przeładować tylko skrypty poprzez przetłumaczenie np. zwrotów "Add VIP" w .lua no i po przeładowaniu bez wyłączania klienta wszystko działało.

Swoją drogą sam plik spolszczenia w kliencie już istnieje ale nie ma pozycji w menu. Fajnie, że okienka można ustawiać gdzie się chce, niestety poza minimapą. Chociaż pomysł na nią jest zajebisty :>

ja jeszcze nie używałem, ale jutro się tym chcę pobawić i pytanie...


trzeba robić krok po kroku to wszystko co tam napisali w info,czy da się jakoś szybciej i jednym kompilatorem/programem (nie zbyt się w to wczytywałem bo mało czasu teraz mam, a chcę co nieco wiedząc zanim jutro zacznę :D )
 
Właśnie też to testuję, zajebiste to jest :p Tyle co jeste możliwości teraz to głowa mała, wizualnie prezentuje się bardzo dobrze a mini mapa to już wogóle przechodzi samą siebie hehe Nawet mi się wydaje, że ogólnie tibia chodzi płynniej na tym kliencie
 
@Seminari

Możesz ściągnąć od razu skompilowany klient.
 
ta minimapa się nie zapisuje nigdzie? bo po resecie clienta nie miałem nic w minimapie?xd
 
Mi się tam podoba, ogólnie fajnie że jest napisane w LUA, tak to bez problemu wolno rozszerzać funkcjonalność prostymi skryptami - funkcje bota, dodatkowe okna, pakiety, grafika itd.
 
Chyba trzeba coś w lua ustawić ale pewien nie jestem.
 
Klient RonOTSa też wydawał się ciekawy, aczkolwiek projekt zamknięty: Alpha RonOTS Client vol.2 - YouTube
Bardzo dobrze, że został zamknięty.
RonIT to banda nieodpowiedzialnych ludzi.

PS. Przejęli oni Atlantyda World, która upadła na drugiej edycji właśnie przez ten klient. Trzecia miała być w maju i tyle. Nie było.
Teraz jeszcze otsoft (tibia.tv) nawiązał z nimi współprace haha.
 
Back
Top