• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co tam?

Snejk. Serio? U mnie działa tylko upc, witnet właśnie i tfu orange tfu. I płacę 40zł za to co mam. Bo w upc by trzeba 55 minimum... Ale przynajmniej mam dobre pingi
 


A na umowie pisało 10 mb :(


Indenpedens
Też jestem z dg :D

to tak jak u mnie, niestety to jest mały kruczek do 10 MB a nie gwarantowane 10 mb :)
mydlą ludziom oczy że na jakimś zadupiu gdzie nie ma światłowodów można mieć więcej niż 6 mb a tak nie jest...

Snejk to gdzie taki internet rozdają?
 
Ja to mam tak dobry net ze az sie boje sprawdzac ;o
btw zduna to noob ;d
 
Właśnie u mnie jakiś rok po podpisaniu umowy robili światłowody ale znając życie nie jest tam "wpięty".
 
ja to za 20 lat światłowodów mieć nie będę jak na jednej ulicy robili światłowody przez pół roku...

Chyba że doczekam się aż Lancek wymyśli jakąś nową zajebistą technologię dzieki której na zwykłym kabelku pójdzie wiecej niż 6 mb :D bo lte u mnie łapie max 5-8 mb a niby też do 150 mb :(
 
To jest normalny net - cena to 40zł/mc.
Nie kozacz, ja płacę 40zł za zwykłe gówno... (Mieszkam w wiosce która ma 20k ludzików ;s )
2595300726.png
 
ja to za 20 lat światłowodów mieć nie będę jak na jednej ulicy robili światłowody przez pół roku...

Chyba że doczekam się aż Lancek wymyśli jakąś nową zajebistą technologię dzieki której na zwykłym kabelku pójdzie wiecej niż 6 mb :D bo lte u mnie łapie max 5-8 mb a niby też do 150 mb :(

Ja na zwyklym kablu mam 10 mega, niedawno zwiekszyli mi z 6.
 
Ja na zwyklym kablu mam 10 mega, niedawno zwiekszyli mi z 6.

to Cie w huja zrobili :D
mogą Ci dać nawet 100 mb na zwykłym kablu tylko nigdy tego nie osiągniesz bo maksymalnie idzie bodajże do 6,5/7 mb i zależy w jakiej odległości do "źródła" jesteś im dalej tym mniej pójdzie ja mam 2,8 km i więcej niż 5,5-6 mb nie pójdzie kolega mieszka jakieś 4-4,5km od źródła sygnału i maksymalnie 4,5 mb.
 
No u mnie są dość stare kable, kilkunastoletnie. Nie jestem "specjalistą od kabli", ważne że zrobili mi z 6 do 10 i jestem szczęśliwszy :)
 
Back
Top