• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co teraz najbardziej opłacalne?

Status
Not open for further replies.
2000 sms-ów wysłałem dla reklamy

To taki nowy chwyt reklamowy?


Ta, miało przyciągnąć graczy, a chuja dało :D

Coś ala:
"23NDjs2 - [mojnowyzajebistyOTS.sytesior.net!] - Kod na 100 punktów! Wchodzić, kto pierwszy ten lepszy!"

Może i robiony dla zarobku, ale nie jest to tzw. "NOOB OTS", dużo przy nim robiłem...
 
@SunnShine
Kiedyś chciałem... Ale nie było z kim ^^.

Powiem tak - ludzi którzy zrobią coś za friko jest - powiedzmy że mało. Z tym, że w tym mało jest jeszcze mniej takich którzy coś umieją - a żeby zrobić coś fajnego, trzeba umieć wiecej niż coś - tych którzy umieją "coś więcej" - jest garstka.
 
@SunnShine
Kiedyś chciałem... Ale nie było z kim ^^.

Powiem tak - ludzi którzy zrobią coś za friko jest - powiedzmy że mało. Z tym, że w tym mało jest jeszcze mniej takich którzy coś umieją - a żeby zrobić coś fajnego, trzeba umieć wiecej niż coś - tych którzy umieją "coś więcej" - jest garstka.

Oby jeszcze za darmo, skoro trzeba dedyka kupić :peace:
 
Teraz cały klimat gry psuje elf bot , kiedyś boty nie były tak dopracowane , i mniej ludzi botowało . Były lepsze szanse na wybicie rpg ots-a . Teraz liczy sie elf bot , całe wojny itp tylko na tym bocie . Nie ma tego co kiedyś , tej przyjemności z gry
 
....

Wydaje mi się że po tym upowszechnieniu mapy Iriany przynajmniej częściowo zmienił się pogląd na RL mapy coraz częściej na forum można przeczytać o stawianiu własnych map RPG a nie tylko RL i RL. Może z czasem wróci ten okres gdy większość serwerów posiadało własną mapę rpg niski exp i klimat a nie EVO, RL lub otsy exp x9999999
Jakby to nastalo to bym klaskal uszami. Moja mapa w ktora wlozylem 7 miesiecy pracy lezy sobie, bo wiem ze jezeli chcialbym ja zahostowac + dac stage maly lub staly exp, bez sms shopa, bo uwazam ze to jest lipa kiedy softy i inne rzeczy sa w nim bo juz sie niczym ots nie wyroznia, moglbym sie spodziewac MAX 50 osob (rekord) po 2 miesiacach.

Przyklad:
z 3-4 miesiace temu moze mniej postawilem ot tak edytowana mape SadTeam(? czy cos takiego w Data Packs jest taka mapa edytowana przez kogos) wiele najazdow miejsca odwzorowane(?) z rl tibii, ofc nie skopiowane tylko podobne, duzo eventow, najazdy i cala ta otoczka przyniosla mi jakze nietuzinkowy rekord 60 osob !! po miesiacy hostowania przy stage'ach 80x-10x max level wynosil 150 !! O.O

ont:
W tym momencie, jezeli oczywiscie ktos jest w temacie, trzeba miec kontakty z liderami wiekszych, znanych teamow otsowych. Jezeli 1 z nich wejdzie na ots - to automatycznie mamy 4 teamy ktore z nimi przyjda bo zobacza ze ots dobry + teraz w modzie jest low exp dlatego mowie.
Mapa iriany + maly exp + dobra reklama + pogadanie z 1-2 liderami jakis teamow i masz pewne 400 osob na ots'ie + kasa niemilosierna w sms shopie. (przyklad huntera.pl)

Tylko sms shop tez musi byc wyrafinowany (DROGI) bo tacy gracze tez od pewnego czasu zaczeli na to zwracac uwage O.O mimo ze i tak nie oni wysylaja smsiki :p. Skad taka moja opinia? Gdyz sam jestem w jednym z takich teamow i wiem jak ta polityka wyglada :p Malo kogo interesuja orszabal otsy, bo to jest tak ze 1 powie O NIE ZA DUZY EXP to 1 team nie idzie na ten ots, to mozna zapomniec o reszcie. A tak jezeli tylko 1 team sie zapowie ze wchodzi to wejdzie 2, 3, 4 i wejda teamy ktore bd chcialy pokazac ze dadza rade tym ktorzy sa w branzy dluzej (mam na mysli nowe teamy). I tak to wyglada :d
 
A ja sądzę, że teraz największą szansę mają custom otsy (nie tylko custom mapki). Popatrzcie dla przykładu na PO, tam gra tyle ludzi na których poszarpał się każdy z nas.

Nowe sprite'y, fajny klimat, RPG, no chyba że ktoś zrobi coś całkowicie nowego idk np Digimon Online xD
 
rl mapka po 3 restartach masz dużo typa (powinno się tracić 50 % graczy resetując server a jednak zyskuje się 150 % wiec prawie każda rl mapa trwa max 3 miesiące :peace:)

proponuję rl mapę w 1 godzinę wbijasz 150 lvl po 150/180 lvlu dać 2 max 3 x exp a nie ze po 1 dniu będą 200 + lvle (i ktoś pomyśli ze ots ma już pewnie miecha :p)
 
A waszym zdaniem jaki exp jest najlepszy i czy 3wyspy (Gengia,Oken,Pyre) zachęcą ludzi do gry?
 
Czego oczekujesz? Że dostaniesz gotowy przepis na sukces?
Tu każdy chce zarobić - i nie oszukujmy się - wszyscy stanowimy dla siebie konkurencje dlatego zadawanie takich pytań nie ma sensu.
 
Kacyk bardzo dobry pomysł , ale znowu polish broad był by zawalony tematami :"Ratunku atakują mój serwer"
 
@Kula_
Jesteś poniekąd w błędzie :).
Nie każdy z nas ma swojego OTS/rozkręca swojego OTS.

A co do robienia takiego OTS. Kiedyś założyłem temat w którym opisałem, że chcę stawiać taki i taki serwer RPG. Wszystko miałem ogarnięte (włącznie z host'em - sharowany dedyk), użytkownicy wypowiadali się, że inicjatywa szczera, że ma szanse wypalić, że jest potrzebne. Z tym, że kiedy co do czego przyszło, nikt do teamu się nie zgłosił.

gotowy przepis na sukces?

Morał z tego taki, że najważniejszy jest ogarnięty team, zdrowe, logiczne myślenie, trochę wyobraźni i pomysł na serwer.

Przepis na sukces na tacy :peace:.
 
Ja proponuje kupić reklame w TVN albo coś lepszego spamować na trade na rl tibi
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top