• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Co to jest Tfs 0.4_SVN? Chodzi mi o prefiks ''SVN''

damix

New Member
Joined
Dec 16, 2017
Messages
28
Reaction score
1
Czesc. Jak w temacie. Wiem co to tfs, a 0.4 to pewnie wersja. Ale zastanawia mnie co to znaczy to SVN. Moglby ktos wytlumaczyc mi to? Sprawa wyglada tak ze musze przeniesc sie z otx serwer 3 na jakis inny silnik 8.6 bo na nim sa freezy jak sie trzyma hotkey. Przejzalem ots list i chyba najwiecej najczesciej ots uzywaja tego 0.4_SVM. Ale nie wiem czy to silnik czy jakis mod do silnika, gdzie to pobrac itp. Ogolnie pobralem sobie tfsa 1.2 zrobionego pod 8.6 przez Ninja ale jak go kompiluje na debianie to on robi sie pod tibie 10.98
Chodzi mi o to zeby nie przerabiac skryptow, ktore mam napisane na tfa 1.x na np. 0.4 czy 0.3.6
Mozecie mi cos doradzic?
 
Solution
SVN: Apache Subversion - Wikipedia

Kiedyś źródło TFS'a było w SVN, teraz jest jest w git. Suffix "SVN" był dodawany do wersji, która nie była wersją otagowaną np. 0.4, tylko gdzieś pomiędzy wersjami. Krótko mówiąc, nie wiadomo jaka to może być wersja, może to być jedna z około 2 tysięcy wersji które są "0.4_SVN". Teraz może je znaleźć przekonwertowane na git: otland/tfs-old-svn

Instrukcja kompilacji wersji na 8.6 jest tutaj: otland/tfs-old-svn (3884 to chyba 8.6).

Oczywiście korzystając z 0.3/0.4 w tym momencie narażasz się na wszelkiego rodzaju lagi/kicki i crashe, bo prawy cały internet zna wszystkie dziury i problemy. Są skrypty do elfbotów pozwalające zawiesić Twój serwer.
Jeśli planujesz odpalić serwer na...
SVN: Apache Subversion - Wikipedia

Kiedyś źródło TFS'a było w SVN, teraz jest jest w git. Suffix "SVN" był dodawany do wersji, która nie była wersją otagowaną np. 0.4, tylko gdzieś pomiędzy wersjami. Krótko mówiąc, nie wiadomo jaka to może być wersja, może to być jedna z około 2 tysięcy wersji które są "0.4_SVN". Teraz może je znaleźć przekonwertowane na git: otland/tfs-old-svn

Instrukcja kompilacji wersji na 8.6 jest tutaj: otland/tfs-old-svn (3884 to chyba 8.6).

Oczywiście korzystając z 0.3/0.4 w tym momencie narażasz się na wszelkiego rodzaju lagi/kicki i crashe, bo prawy cały internet zna wszystkie dziury i problemy. Są skrypty do elfbotów pozwalające zawiesić Twój serwer.
Jeśli planujesz odpalić serwer na dłużej niż jeden dzień, to mądrym pomysłem będzie jednak "przerobienie" skryptów na wersję 1.2+. Przy okazji nauczysz się przy tym jak działają i jak je robić.
 
Solution
Back
Top