• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cornel Top1 Dominando

next moron without school? so nice ;d
Dude go take more screenshots of tibia cuz ur rich in a game proberlly loot 24-7 manual ppl like me show off in rl with my lv gucci belts when kids like u get happy over 1kkk in a game
 
Cornel go street,go with friends,take a life,take a girlfriend plx.
PD: Congratulations for ur high lvl i want a signature of u into my screen of pc plx.
offensive slibaha wut
 
Total Online Time: 75 days, 12 hours and 51 minutes. Tyle życia straciłeś czyli prawie 3miechy na expienie GRATULACJONEN.

murarz - ale ty jestes leb ja pierdole chyba w chuj dlugo stal w domku/depo gral w kostke i co z tego ze ma 75dni online ja mam 96 i chuj cie to interesuje jebany pecie
 
murarz - ale ty jestes leb ja pierdole chyba w chuj dlugo stal w domku/depo gral w kostke i co z tego ze ma 75dni online ja mam 96 i chuj cie to interesuje jebany pecie
ale tak szczerze to ja nie wiem kim jestes i czemu cytujesz post stake a piszesz murarz, no ladnie
 
Dobrze muri ofensywnie, swoja droga ladnie typeczek sie chwali ze stracil ponad 3 miesiace nad giereczka.
 
Dobrze muri ofensywnie, swoja droga ladnie typeczek sie chwali ze stracil ponad 3 miesiace nad giereczka.
taki troche powod do chwalenia sie hehe
 
Dobrze muri ofensywnie, swoja droga ladnie typeczek sie chwali ze stracil ponad 3 miesiace nad giereczka.
Jak to Ty jestes to tez sie ladnie bawisz prawie 35dni a na lunarku watpie ze stawiasz tak wszedzie bota i yo
Name: Swe Ustala Reguly
Sex: female
Profession: Master Sorcerer
Level: 362
Residence: Svargrond
Last Seen: Jan 11 2014, 12:25:29 → Jan 11 2014, 12:43:24
Total Online Time: 34 days, 6 hours and 18 minutes
 
Jak to Ty jestes to tez sie ladnie bawisz prawie 35dni a na lunarku watpie ze stawiasz tak wszedzie bota i yo
Name: Swe Ustala Reguly
Sex: female
Profession: Master Sorcerer
Level: 362
Residence: Svargrond
Last Seen: Jan 11 2014, 12:25:29 → Jan 11 2014, 12:43:24
Total Online Time: 34 days, 6 hours and 18 minutes
oswiadczam ze 3/4 czasu od staminy do staminy bocil na quarach wiec stfu nigger
 
oswiadczam ze 3/4 czasu od staminy do staminy bocil na quarach wiec stfu nigger
Czyli po czym wydedukowales ze ktos siedzial tyle h przy kompie ile ma totala?
jestes chujowy i próbujesz szukac argumentow na sile ;o
(btw bot na kostke od ssa do ssa nabija 24h do totala, stawiasz z 20dni w miechu i masz nabite 20dni)
 
Czyli po czym wydedukowales ze ktos siedzial tyle h przy kompie ile ma totala?
jestes chujowy i próbujesz szukac argumentow na sile ;o
(btw bot na kostke od ssa do ssa nabija 24h do totala, stawiasz z 20dni w miechu i masz nabite 20dni)
a ja napisalem ze ktos siedzi tyle h przy kompie ile ma totala? wez sie w glowe jebnij typie, poza tym komp na 20 dni zeby zarabiac kaske na otsie, najss
 
a ja napisalem ze ktos siedzi tyle h przy kompie ile ma totala? wez sie w glowe jebnij typie, poza tym komp na 20 dni zeby zarabiac kaske na otsie, najss
pisze do was obu a quotowałem nowe posty bo widac ze ziomki jestescie to piszac do jednego drugi odpisze jak piesek wiec bez roznicy

ladnie typeczek sie chwali ze stracil ponad 3 miesiace nad giereczka
-
Czyli po czym wydedukowales ze ktos siedzial tyle h przy kompie ile ma totala?
jestes chujowy i próbujesz szukac argumentow na sile ;o
(btw bot na kostke od ssa do ssa nabija 24h do totala, stawiasz z 20dni w miechu i masz nabite 20dni)
 
no typ dalej mysli ze bede szukal jakichs argumentow jak nawet nie wiem kim jestes oprocz tego ze lizesz dupe cornelowi co jest petowcem tak jak 3/4 ludzi z gildii maslany
 
no typ dalej mysli ze bede szukal jakichs argumentow jak nawet nie wiem kim jestes oprocz tego ze lizesz dupe cornelowi co jest petowcem tak jak 3/4 ludzi z gildii maslany
nie oczekuje ze bedziesz mial jakies argumenty bo od samego poczatku ich nie masz wypierdalaj
 
u re so stupid ;) i exp manual only two times and only for one hour :) I dont have time for fight 5hours per day like u so shut the fuck up and go to ur goroma


btw my char got 14month and 75days online, ur chars got only 9month and 100days+ online


and I go 2kkh without bonus on yielothax but I dont need a non-stop to look at the monitor like you :)


i had 42 days, 6 hours and 37 minutes. online time to lvl 400 in like 6 or 7 month.

and for sure 10 day are only pks and try to kill ppl.
 
Co wy pierdolicie, ten cornel to jest typowy jebany tibijczyk, dziecko neo, on poprostu nie potrafi wytrzymać nawet 1 dnia bez tibi i komputera, współczuje mu, na bank nie ma kolegów a nawet pewnie znajomych, bo jak by takowych miał to by chociaż troche wychodził na dwór a nie 24/7 online, i nie mówcie, że tak nie jest, bo zawsze prawie jak jest online to 99% tego czasu jest przy kompie, co zresztą widać na castach u niego/innych jak z kimś pisze, poprostu ta gra to jest jego życie. Wakacje +30 stopni, wbijam na chate, logam postawić chara na skill oczywiście cornel biega po depo, wieczorem wbijam na chate logam na chwile cornel też online.
Wstałem rano o 8 stawiam chara na train w miedzyczasie jest najazd i cornel momentalnie się loguje.
Co może mieć za życie dziecko internetu ? Na myśl o jego wyglądzie przychodzi mi tylko to, że wygląda tak:
Chudzielec długie brudne włosy, pingle na mordzie, twarz zapryszczała, 40kg wagi i pedalski głosik. Ew. druga forma jebany grubas co siedzi tylko przed pixelami wpierdala chipsy i leży na krześle a mamusia usługuje bo syn musi życie układać sobie w pixelach na przyszłość. Jeśli chodzi o time online - tak sądzę, że był przynajmniej 95% tego czasu przy kompie,a spotkanie cornela full afk na bocie jest tak prawdopodobne jak ufo w sejmie.
Nie pierdolcie mi o jakimś zazdroszczeniu lvla w jebanych pixelach bo jebie mnie jego lvl (czyt. jego życie), mam tu postać 1.5r (14dni online) mam 250 lvl i to mi starcza, wbijam sobie pograć czasem jak mam ochotę a nie jak ten zajebany nieudacznik życiowy na utrzymaniu mamy z rodziną zastępczą w pixelach.
Ci co go bronią poprostu się pucują, swoją drogą nie wiem jak można sie pucować do jakiegoś dziecka internetu w pixelach. Zresztą co trzeba mieć najebane w głowie, żeby zrobić 400 charów, na każdym wbić 8 lvl i dodawać je po kolei do gildi (sceptre dominando), i wy mi może powiecie, że on ma jakieś realne życie ? A mamie cornela polecałbym wybrać się do jakiegoś specjalisty od uzależnień.
Jak nie jest online na cornelu to i tak jest online na jednym ze swoich noob charów bo nie może żyć bez pixeli. Dla niego cyferki to życie, na ob nawet skulla nie odpala, czasem nawet pz nie odpala a 420 palem stoi w ostatniej lini, on jest tylko po to w teamie, żeby nie stracić cyferek.
elo
 
Back
Top