• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cornel Top1 Dominando

Co wy pierdolicie, ten cornel to jest typowy jebany tibijczyk, dziecko neo, on poprostu nie potrafi wytrzymać nawet 1 dnia bez tibi i komputera, współczuje mu, na bank nie ma kolegów a nawet pewnie znajomych, bo jak by takowych miał to by chociaż troche wychodził na dwór a nie 24/7 online, i nie mówcie, że tak nie jest, bo zawsze prawie jak jest online to 99% tego czasu jest przy kompie, co zresztą widać na castach u niego/innych jak z kimś pisze, poprostu ta gra to jest jego życie. Wakacje +30 stopni, wbijam na chate, logam postawić chara na skill oczywiście cornel biega po depo, wieczorem wbijam na chate logam na chwile cornel też online.
Wstałem rano o 8 stawiam chara na train w miedzyczasie jest najazd i cornel momentalnie się loguje.
Co może mieć za życie dziecko internetu ? Na myśl o jego wyglądzie przychodzi mi tylko to, że wygląda tak:
Chudzielec długie brudne włosy, pingle na mordzie, twarz zapryszczała, 40kg wagi i pedalski głosik. Ew. druga forma jebany grubas co siedzi tylko przed pixelami wpierdala chipsy i leży na krześle a mamusia usługuje bo syn musi życie układać sobie w pixelach na przyszłość. Jeśli chodzi o time online - tak sądzę, że był przynajmniej 95% tego czasu przy kompie,a spotkanie cornela full afk na bocie jest tak prawdopodobne jak ufo w sejmie.
Nie pierdolcie mi o jakimś zazdroszczeniu lvla w jebanych pixelach bo jebie mnie jego lvl (czyt. jego życie), mam tu postać 1.5r (14dni online) mam 250 lvl i to mi starcza, wbijam sobie pograć czasem jak mam ochotę a nie jak ten zajebany nieudacznik życiowy na utrzymaniu mamy z rodziną zastępczą w pixelach.
Ci co go bronią poprostu się pucują, swoją drogą nie wiem jak można sie pucować do jakiegoś dziecka internetu w pixelach. Zresztą co trzeba mieć najebane w głowie, żeby zrobić 400 charów, na każdym wbić 8 lvl i dodawać je po kolei do gildi (sceptre dominando), i wy mi może powiecie, że on ma jakieś realne życie ? A mamie cornela polecałbym wybrać się do jakiegoś specjalisty od uzależnień.
Jak nie jest online na cornelu to i tak jest online na jednym ze swoich noob charów bo nie może żyć bez pixeli. Dla niego cyferki to życie, na ob nawet skulla nie odpala, czasem nawet pz nie odpala a 420 palem stoi w ostatniej lini, on jest tylko po to w teamie, żeby nie stracić cyferek.
elo
/\
 
JEBAC CIE NEMESIS JEBANY SZCZOCIE CO STARA MU KABEL OD INTERNETA ODLACZA I CRY ;/
 
Akurat wydaje mi się że największym dzieckiem uzależnionym od komputerka któremu zalezy tylko na pixelowych cyferkach zaraz po Cornelu jest Sephus i Sacres - dwa pedały

@translate
Sephus and Sacres are gays and there are the same charlovers like Cornel - feru hat life completed aka fatima
 
majczal aka life completed on forums :) fat kid beaten in school, who wants to be cool on the internet
 
Co wy pierdolicie, ten cornel to jest typowy jebany tibijczyk, dziecko neo, on poprostu nie potrafi wytrzymać nawet 1 dnia bez tibi i komputera, współczuje mu, na bank nie ma kolegów a nawet pewnie znajomych, bo jak by takowych miał to by chociaż troche wychodził na dwór a nie 24/7 online, i nie mówcie, że tak nie jest, bo zawsze prawie jak jest online to 99% tego czasu jest przy kompie, co zresztą widać na castach u niego/innych jak z kimś pisze, poprostu ta gra to jest jego życie. Wakacje +30 stopni, wbijam na chate, logam postawić chara na skill oczywiście cornel biega po depo, wieczorem wbijam na chate logam na chwile cornel też online.
Wstałem rano o 8 stawiam chara na train w miedzyczasie jest najazd i cornel momentalnie się loguje.
Co może mieć za życie dziecko internetu ? Na myśl o jego wyglądzie przychodzi mi tylko to, że wygląda tak:
Chudzielec długie brudne włosy, pingle na mordzie, twarz zapryszczała, 40kg wagi i pedalski głosik. Ew. druga forma jebany grubas co siedzi tylko przed pixelami wpierdala chipsy i leży na krześle a mamusia usługuje bo syn musi życie układać sobie w pixelach na przyszłość. Jeśli chodzi o time online - tak sądzę, że był przynajmniej 95% tego czasu przy kompie,a spotkanie cornela full afk na bocie jest tak prawdopodobne jak ufo w sejmie.
Nie pierdolcie mi o jakimś zazdroszczeniu lvla w jebanych pixelach bo jebie mnie jego lvl (czyt. jego życie), mam tu postać 1.5r (14dni online) mam 250 lvl i to mi starcza, wbijam sobie pograć czasem jak mam ochotę a nie jak ten zajebany nieudacznik życiowy na utrzymaniu mamy z rodziną zastępczą w pixelach.
Ci co go bronią poprostu się pucują, swoją drogą nie wiem jak można sie pucować do jakiegoś dziecka internetu w pixelach. Zresztą co trzeba mieć najebane w głowie, żeby zrobić 400 charów, na każdym wbić 8 lvl i dodawać je po kolei do gildi (sceptre dominando), i wy mi może powiecie, że on ma jakieś realne życie ? A mamie cornela polecałbym wybrać się do jakiegoś specjalisty od uzależnień.
Jak nie jest online na cornelu to i tak jest online na jednym ze swoich noob charów bo nie może żyć bez pixeli. Dla niego cyferki to życie, na ob nawet skulla nie odpala, czasem nawet pz nie odpala a 420 palem stoi w ostatniej lini, on jest tylko po to w teamie, żeby nie stracić cyferek.
elo

bump
 
Co wy pierdolicie, ten cornel to jest typowy jebany tibijczyk, dziecko neo, on poprostu nie potrafi wytrzymać nawet 1 dnia bez tibi i komputera, współczuje

bump

Daje dwójke w totka że jakby nie mial topki itp to nigdy bys nic nie napisal o nim na tym forum
Wniosek? Ktoś chyba ma bół po analu że ktoś ma levelek w tibijce
w ogole jak można mówic że ktoś jest dzieckiem internetu a codziennie po kilka siedziec na necie?
na tym forum cie w chuj widac, a co dopiero gimbodemoty itp
 
Bul dupy o to że ktoś ma lvl w tibijce? Wyjebane jaja w tego charlovera tylko taka prawda że to gównix pierwszy lepszy który sie poczuwa razem z sacresem i sephusem bo są w topce a gówno grają

@translate
cornel, sephus , sacres < shit
 
Bul dupy o to że ktoś ma lvl w tibijce? Wyjebane jaja w tego charlovera tylko taka prawda że to gównix pierwszy lepszy który sie poczuwa razem z sacresem i sephusem bo są w topce a gówno grają

@translate
cornel, sephus , sacres < shit
"Wyjebane jaja"
Masz tak "Wyjebane jaja" że codziennie wchodzisz w tematy ich/ o nich i coś piszesz?
"Wyjebane" Tekst ktory peja aka rpk nauczył gimbaze i teraz go wszędzie widać, a znaczenia niezbyt.
 
Peja aka rpk XDDDD?
niezła wiedza, no chyba że to ironia bo śmiechłem.

Codziennie raczej wchodze na forum i przeglądam tematy żeby potrollowac troche ich bo są po prostu głupi i dla nich gierka jest na tyle ważna że wstają codziennie idealnie przed 10 żeby iść zdboyć jakiś itemek w grze i mieć wiecej pieniędzy. Życze sukcesów w życiu jak rodzice powiedzą im żeby utrzymywali sie sami bo chyba z ccków nie dzadzą rady
 
Bul dupy o to że ktoś ma lvl w tibijce? Wyjebane jaja w tego charlovera tylko taka prawda że to gównix pierwszy lepszy który sie poczuwa razem z sacresem i sephusem bo są w topce a gówno grają

@translate
cornel, sephus , sacres < shit

Ładnie ze cornel pewnie nawet nigdy nie napisał do ciebie ani cie nie wyzywał a ty sie przysrales do niego, wez wypierdalaj jebany kaszkiecie bo jakbym ci zajebal to bys przytomnosc do 2020 roku stracil.

PS: i jak juz to bÓl
 
Brawo sacres za poprawienie błędu, ale wykazałeś sie idiotyzmem bo w internetach używa się formy bul dupy. Ale przecież na shadowcoresie tego nie ma a to jest TWoje życie ;/

@translate
sacres charlover and retard
 
Peja aka rpk XDDDD?
niezła wiedza, no chyba że to ironia bo śmiechłem.
Jeżeli nie wyczaiłeś w czym rzecz z 'peja aka rpk' ( peja i rpk w tamtym zdaniu)
to:
Internet dostałeś miech temu,
Odbijasz od tematu,
Słuchasz któregoś z tych,
Jesteś Braindead.
Któreś z tych ^
 
Cornel jebana ściera cały dzień online, do ob 20 min i cornela nagle nie ma hahah jebany kurwisko hahah.
 
Back
Top