• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cs:source

Status
Not open for further replies.

Faith

Scream...Aim...Fire!
Joined
Jan 23, 2010
Messages
93
Reaction score
0
Location
Poland-Tarnów
Jak się domyślam nie gracie tylko w Tibie(chyba), ale też w cs. Co myślicie o cs:source? Wiem, że przez wielu jest krytykowany, a jak się później okazuje nigdy w niego nie grali o_O

Ja sam gram od ponad pół roku i wcale nie zamierzam wracać do cs 1.6, nawet mam w planach stworzenie portalu o source(kto by chciał ze mną PW). Czekam na wasze opinie, a od siebie dodam jeden z lepszych filmików:

Ustawcie tryb HD

YouTube - Counter Strike: Source : best kills CSS

see'yaa
 
vDk - dziwne, bo dobrze mi idzie i w 1.6 i w source lecz soruce mnie bardziej przekonało, a co do recoila to w 1.6 jest tak pojebany system, że strzela w niebo z awp często(tak wiem można to ogarnąć, ogarnąłem, ale beznadziejnie zrobione).

I jest jeszcze taki plkus soruca, że nie ma interpu ^^
 
heh , osobiście gram 4,5 roku w csa 1,6 na steamie i jeszcze nigdy nie włączyłem soursa :D zaraz włączę i pogram i napiszę co o nim sądzę ;)
 
Pamiętaj o full detalach =d

#Down
Gdzie napisałem, że trafia się w niebo jak się biega? Weź się ogarnij pajacu i szukaj lay'a dalej ^^
 
Last edited:
vDk - dziwne, bo dobrze mi idzie i w 1.6 i w source lecz soruce mnie bardziej przekonało, a co do recoila to w 1.6 jest tak pojebany system, że strzela w niebo z awp często(tak wiem można to ogarnąć, ogarnąłem, ale beznadziejnie zrobione).

I jest jeszcze taki plkus soruca, że nie ma interpu ^^

Ta jak sie biega strzelajac to sie nie ma co dziwic.
 
Ta jak sie biega strzelajac to sie nie ma co dziwic.

bez kitu od kiedy awp po niebie wali ;dddd

no chyba ze skaczesz i walisz ale tak jak to vdk wspomial po tym jak strzelasz z awp w niebo takze osadzam cie za non skilowca jak i graczy tej ""edycji"" cs'a :D :<
#Down
Gdzie napisałem, że trafia się w niebo jak się biega? Weź się ogarnij pajacu i szukaj lay'a dalej ^^
a co do recoila to w 1.6 jest tak pojebany system, że strzela w niebo z awp często(tak wiem można to ogarnąć, ogarnąłem, ale beznadziejnie zrobione).
 
Ja gram w source steam i powiem, że good.
Teraz ma być update z odznakami za zabicie :peace:
 
krystian639, dzięki za uwagę, a teraz wypierdalaj xd Wy zakładacie tematy do spammowania więc mogę powiedzieć żebyście poszli na forum o tematyce spamu, a nie zakładać kolejne $#@%@!#1 tematy(to oczywiście kierowałem do spammerów i krystian639) ^^

#Edit
Co do mojego skill'a 1.6 - po 4 latach gry wyrobiłem go sobie, wzorowałem się na opiniach początkujących jak i moich pierwszych chwil z 1.6 :D W css też jest recoil, ale nie aż tak pojebany ;]

#Down
1.6 czy source?
 
Last edited:
znajdz kogos sobie i come 2v2

@@
1.6 ja z vdk ;d (jak cos to mamy server)
 
Last edited:
@Cimcior - w chuj dobre :p

@Topic: w CSS nie gra sie najfajniej dla mnie, ale Moviemaking Sourca to szczyt wszystkiego
 
Jestem best w csa 1.6 ...
Kto chce ze mna solowke? :)
 
Echm\, to jest w sumie temat o source, a Wy cały czas wracacie do 1.6 :\ Zależało mi na waszych opiniach o cs:s.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top