• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cs:source

Status
Not open for further replies.
Podobno jakiś update wszedł do CS:S dot. grafiki. Grał ktoś już?
 
o update silnika source (w sensie renderującego) to słyszałem ale sprity sie raczej nie zmieniły.
 
Baniak z AK karał w 99% :p z m4 + tłumik gdy ktoś ma helmeta to bardzo blisko musi stać :D przynajmniej tak było wcześniej :d a co z tą cenzurą w cs wie ktoś coś więcej ? krwi w ogóle nie mam ^^ czyżby uogólnili gre dla niemców :p? bo w niemczech jak są zawody to no-blood :]
 
Baniak z AK karał w 99% :p z m4 + tłumik gdy ktoś ma helmeta to bardzo blisko musi stać :D przynajmniej tak było wcześniej :d a co z tą cenzurą w cs wie ktoś coś więcej ? krwi w ogóle nie mam ^^ czyżby uogólnili gre dla niemców :p? bo w niemczech jak są zawody to no-blood :]

Na publicznych serwerach zauważyłem, że nie ma dużo krwi, a postaci przy śmierci okrywają twarz rękoma i leżą na ziemi, tak jakby udawali, że nie żyją.

Dmg zmniejszony, ale pestka z ak w łeb czy z deagle nadal możliwe.

Steamowcy nie mogą wchodzić na nonsteamowe serwery - fail.

Osiągnięcia niby fajne, typu za 1000 zabójstw z AWP, 1000 wygranych rund, 1000 zabitych osób, jednak bezsensowne, włączasz gre na NEW GAME, ustawiasz 20 botów przeciwko Tobie, na easy z nożami żeby biegali i nabijasz sobie wszystkie osiągnięcia - taką zabawą w 10 minut zdobyłem 50 osiągnięć na możliwe 144 do zdobycia..

Gra ogólnie spadła na psy, ludzie zakładają tysiące grup na steamie, wrzucają filmy typu "fuck valve" na youtube, takiego prostestu przeciwko updateowi w grze jeszcze nie widziałem..

YouTube - Fuck you valve!!!

Sam nie jestem typowym graczem source'a, wolę osobiście 1.6 w którego gram dobrych parę lat, jednak współczuję wszystkim stałym graczom source'a którzy musza uczyć się gry od nowa, o ile w ogóle chcą jeszcze w to grać :).

Jedyna dobra wiadomość to taka, że source jest teraz o 5euro tańszy.



/zapomniałbym dodać, po każdej śmierci, masz zoom na przeciwnika i możesz zapisać to jak Cię zabił klikając f5, coś ala GTA4, to jest bardzo denerwujące :p.
 
Sam dołączyłem się do protestu =d Do puki coś z tym nie zrobią nasza gildia gra na non steam o/ I jak na razie zapowiada się, że coś zrobią.
 
Counter Strike 1.6 jest wogóle lepszy albo Condition Zero
(realistyczne bronie, mapy, wygląd postaci co sprawia że chce się grać) obydwa tytuły są według mnie godne uwagi :)
 
(realistyczne bronie, mapy, wygląd postaci co sprawia że chce się grać)
<gleba_na_twarz> Pod jakim względem realistyczniejsze? Chodzi Ci o te dopracowane do perfekcji pod względem grafiki w 1.6? To odpal source wtedy może przejrzysz na oczy co to jest realistyka.
 
Nie no z tym realistycznym wyglądem rzeczy to dojebales ;dD
Grafika w 1.6 nie jest dopracowana ale i tak 100x lepiej mi sie grywa w 1.6 niz cs:s'a
 
Kwestia gustu - cs 1.6 też mi się kiedyś podobał, ale z source wypada wręcz żałośnie, przynajmniej dla mnie.

#Up
Bo to co napisałem o 1.6 w poprzednim poście było ironią xd
 
1.6 ma lepszą grywalność i tyle, tutaj zależy wiele od umiejętności graczy, nie jak w sourceu od innych czynników, miałem okazję grać w to i to, source przy 1.6 wymięka, jednak da się pograć na jakiś ffa..

W 1.6 grałem na esl, może dlatego mi sie tak spodobal..
 
umiejętności graczy
Od jakich umiejętności człowieku? Taki celownik jest tylko w grze cs 1.6 więc o jakich umiejętnościach piszesz? Prawie w każdej grze celowniki są do siebie podobne, tylko w cs 1.6 jest tak pojebany więc nie nazywajcie umiejętnością wyćwiczenia sobie celowania z wykrzywionym celownikiem jak w wesołym miasteczku -.-'


#Down
I znowu o jakimś śmiesznym skillu xdd Recoil jest, ale nie taki jak w 1.6. Zanim zaczniesz komentować zagraj bo 70% osób z tego tematu wyraziło swoją opinię nie grając w to nigdy.
 
Last edited:
Moim zdaniem, 1.6 jest lepszy od sourca. Nie chodzi tylko o grywalność no ale hmm. W cs 1.6 trzeba grać sporo żeby nabrać skilla, i to jest coś fajnego a nie ze w css nie ma recolia zal
 
Source fail!
1.6<3.

I powiedź mi co wniosłeś do tematu? Czy temat dotyczy oceny co lepsze czy wypowiedzi na temat konkretnej wersji cs'a? Nie lubisz soruce to na chuj w ogóle tu zaglądnąłeś? Abyśmy poznali Twoje chujowe zdanie na temat cs'a? Jak już tak piszesz to uzasadnij bo gówniarskie "fail" czy "bo tak" to żaden argument. Peace
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top