• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cs:source

Status
Not open for further replies.
Kurwa mać Faith zrozum to pusty łbie, że żeby grać dobrze w 1.6 MUSISZ MIEĆ SKILLA. Co z tego, że taki celownik jest tylko w 1.6? To czyni te grę trochę inną, i trzeba sobie wyćwiczyć ogarnięcie tego celownika (czyli trzeba nabyć skilla), żeby dobrze grać. Chuj z tego, że inne gry mają AutoAIM, o takich grach możesz mówić, że nie trzeba mieć skilla, ale nie o CS 1.6, oki?
 
I powiedź mi co wniosłeś do tematu? Czy temat dotyczy oceny co lepsze czy wypowiedzi na temat konkretnej wersji cs'a? Nie lubisz soruce to na chuj w ogóle tu zaglądnąłeś? Abyśmy poznali Twoje chujowe zdanie na temat cs'a? Jak już tak piszesz to uzasadnij bo gówniarskie "fail" czy "bo tak" to żaden argument. Peace

Hmmm, panie Faith...
Pan, chyba nie wie z Kim rozmawia, więc odpuść "pan" sobie takie wyrazy jak "poznali Twoje chujowe zdanie" czy coś w stylu "gówniarskie fail"...
To, co tam napisałem to moje wyrażenie zdania, co prawda wulgarne, ale wyraża moją opinię co do tej gry.
Gra jest dobra tylko graficznie, 1.6 jest klasykiem i Nim pozostanie<3.

Ok, dziękuję, do widzenia.
 
Ethan said:
Pan, chyba nie wie z Kim rozmawia,
Uświadom mnie! Nie odczuwam lęku przeciw kolesiom z internetu którym ego wypełnia świat ^^ Poznaj pojęcie opinii i wtedy zacznij je stosować bo to co napisałeś to nawet jedno zdanie nie było, a Ty tu wyskakujesz z "opinią"!
Derek Boom Boom said:
Kurwa mać Faith zrozum to pusty łbie, że żeby grać dobrze w 1.6 MUSISZ MIEĆ SKILLA. Co z tego, że taki celownik jest tylko w 1.6? To czyni te grę trochę inną, i trzeba sobie wyćwiczyć ogarnięcie tego celownika (czyli trzeba nabyć skilla), żeby dobrze grać. Chuj z tego, że inne gry mają AutoAIM, o takich grach możesz mówić, że nie trzeba mieć skilla, ale nie o CS 1.6, oki?
Po pierwsze "pusty łebie" to do kolegów jeśli ich masz, po drugie twórcy cs'a nie potrafili stworzyć normalnego celownika więc zrobili gówno i uznali żeby dobrze grać trzeba doświadczenia by jakoś się przyzwyczaić do zjebanego celownika(więc w innych grach jesteś lama), po trzecie "AutoAIM"? AutoAIM'em nazywasz dopracowany celownik? xD Do każdej gry trzeba mieć skill'a, lecz skill, a ujarzmienie zjebanego celownika to dwie różne sprawy xd

Nie spinajcie się bo łatwo was sprowokować, a i czekam na odpowiedź jaki to Ethan jest wielki, że nie wiem z kim piszę. Uprzedzam fakty - to jakiś DDOS fighter? Może hoster z 5 ots'ami? A może były admin otland? Już sam nie wiem help!
 
Wcale nie chce żadnej spinki, po prostu Ty masz w tym pustym łbie wbite swoje skretyniałe zdanie, którego bronisz i nie dasz nikomu go obalić. Poza tym pogadaj z ludźmi co kurwią pare lat w 1.6 to Ci powiedzą, że inne celowniki to syf.

//EOT z mojej strony.
 
Faith jak tylko tu wszedłeś zaczełeś mnie wkurwiać, robisz z siebie chuj wie co a jesteś niczym, więc żegnamy. Wróć tam, skąd przyszedłeś obaj wiemy skąd.

Dziękuje, dowidzenia. D'noc, karaluchy pod poduchy...
 
Donaj said:
Wróć tam, skąd przyszedłeś obaj wiemy skąd.
W tym problem cukiereczku, że Ty ani ktokolwiek inny nic o mnie nie wie, ani nie wie skąd jestem, a już na pewno nie taki kmiot jak Ty ;d Rada na przyszłość zanim wychylicie się jak Donaj, poznajcie kogoś zanim cokolwiek napiszecie na jego temat mimo, że nie ma się o tym kimś pojęcia ^^

btw. musiałem odbiec od tematyki tematu! Jesteś wredny jak pozostali...


#Edit
Derek Boom Boom said:
Wcale nie chce żadnej spinki, po prostu Ty masz w tym pustym łbie wbite swoje skretyniałe zdanie, którego bronisz i nie dasz nikomu go obalić. Poza tym pogadaj z ludźmi co kurwią pare lat w 1.6 to Ci powiedzą, że inne celowniki to syf.
Sądzę, że wiem od Ciebie o wiele więcej więc nie masz prawa się powtarzać "pusty łbie". Witaj, sam grałem 4-5 lat w cs 1.6 i jakoś nie uważam, że inne celowniki to syf, a wręcz na odwrót. Tak więc next fail bo ja jak mam swoje zdanie i mam na nie argumenty to się go trzymam bo umiem^^

#2Edit
Skoro nie chcecie prowadzić ze mną dyskusji o source zamykam temat i może tak dla was będzie lepiej ;d
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top