• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy jak umrę w prawdziwym świecie to obudzę się w temple? Czyli rozkmina o śmierci

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Originally Posted by Kanier
Albo np. jak dostaniesz wyrok za gwałt to niech cię gwałcą do śmierci albo lepiej jak za narkotyki to masz spalić tyle blantów aż zdechniesz to by było sprawiedliwe

Marihuana to nie narkotyk, tylko lekarstwo.

@topic Nie wiem, co wy bierzecie że macie takie rozkminy. Ale poleciłbym zmienić dilera, albo brać połowę x d
 
Nie da się umrzeć od thc.. Jeśli spalisz tyle blantów co 1/3 twojego ciała to prawdopodobnie umrzesz ale od substancji smolistych.

ej a wiesz, że mówimy o czymś innym przecież
 
Nie da się umrzeć od thc.. Jeśli spalisz tyle blantów co 1/3 twojego ciała to prawdopodobnie umrzesz ale od substancji smolistych.

Około 700 blantów wystarczy żeby uśmiercić kogoś od substancji smolistych.

A poza tym to nie polecam acodinu, elo elo
 
Albo np. jak dostaniesz wyrok za gwałt to niech cię gwałcą do śmierci

Ostatnio oglądałem filmik o życiu pedofila w więzieniu i muszę przyznać , że się ubawiłem się do łez - nie miał lekko ale on sobie na to zasłużył w przeciwieństwie do ministrantów.

P.S.
My tu gadu gadu a Dima ma 100 graczy.
 
Back
Top