• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy jest sprawiedliwość? Rozkmina o moralności i karze za czyny.

The_Hide

Banned User
Joined
Dec 11, 2012
Messages
389
Reaction score
10
Czy uważacie, że jeśli zrobimy coś złego to potem to do nas wróci i też nas coś spotka?

Miałem zawsze takie rozkminy jak np. rzuciłem jabłkiem w łeb kolegi itd. i potem zgubiłem klucze niedługo po tym i miałem rozkmine czy to dlatego, no i miałem rozkminę czy to kara. Nieco później poszedłem po piłkę na dach bo wpadła nam i znalazłem tam jeszcze inną podpisaną no i postanowiłem ją oddać bo typka znałem no i kurcze co się po tym okazało? Że klucze zostawiłem pod bramką lol xD

I inne tego typu historie, jak uważacie, jest zachowana równowaga w przyrodzie?;p

- - - Updated - - -

Aha, to wydarzenie było jak byłem w podstawówce xD

- - - Updated - - -

A i dodam jeszcze, że te rozkminy miałem też później i nadal mam ;p
 
nom ja wierze ba wiem że to tak działa, zresztą też nieraz miałem takie sytuacje
to co dajesz jest tym co otrzymujesz :)
 
Coś w tym jest, jak jade z mama samochodem i puści pare osób na jakimś skrzyżowaniu, to inni nas puszczą gdzie indziej. A jak nie to ni ma i stoimy :(
 
snejk jest spoko, to dd i samme są źli ludzie i powinna ich moralność dojechać za te banany xd

a co do tematu, to jest lepszy niż spam w support
 
Jeżeli chodzi o sam temat (pierwszy post) to nie uważam by był on spamem.

@The_Hide
Zapewne przez słowo "kara", które wypowiedziałeś w pierwszym poście masz namyśli czy ogólnie istnieje coś takiego jak "karma"???

Wątpię... Wszystko to jest zwykły zbieg okoliczności. Pamiętam jak miałem z 6 lat chyba to mi mama powiedziała, że "jak się uderzysz przez przypadek to potem zawsze ta energia musi do ciebie wrócić więc się po jakimś czasie znowu uderzysz i wtedy ona wraca"... To boshe, pamiętam jak się uderzałem gdzieś to żeby mieć to z głowy to od razu waliłem głową o coś żeby ta energia wróciła xDDDDD

Ale ogólnie teraz uważam, że to jest zwykły zbieg okoliczności. Chociaż czasami te przypadki są aż niepokojące... Macie czasami tak, że o czymś pomyślicie danego dnia i później albo na następny dzień ktoś porusza ten sam temat ale z zupełnie innych przyczyn? To są takie zbiegi okoliczności, które mnie ciekawią. Albo jak kilka razy przewidziałem to, że nauczyciel mnie zapyta na lekcji... I to nie tak, że codziennie sobie myślałem "ahh przepyta mnie dziś pewnie" tylko po prostu w jakieś dni mnie tak naszła taka myśl i rzeczywiście mnie przepytała... - dziwne ale nadal uważam, ze zwykły zbieg okoliczności no chyba, że jak już poszedłem do klasy to jakąś energię wysyłałem, którą nauczyciel wyłapał i dlatego postanowił mnie zapytać... ;D
 
Różne fazy człowieka otaczają :)
Przykład:
Wchodzisz do pokoju aby wziąść np. książkę, a zapomniałeś co miałeś wziąść, wychodzisz z pokoju i pamiętasz co masz wziąść. Pełen CZAD:D
Pewniak sprawdzono naukowo :DD
 
dziwne ale nadal uważam, ze zwykły zbieg okoliczności no chyba, że jak już poszedłem do klasy to jakąś energię wysyłałem, którą nauczyciel wyłapał i dlatego postanowił mnie zapytać... ;D

może tak się obsrałeś, że cie spyta, że aż było czuć i cie spytała;s

- - - Updated - - -

To boshe, pamiętam jak się uderzałem gdzieś to żeby mieć to z głowy to od razu waliłem głową o coś żeby ta energia wróciła xDDDDD

to wyjaśnia wiele twoich postów

dziwne ale nadal uważam, ze zwykły zbieg okoliczności no chyba, że jak już poszedłem do klasy to jakąś energię wysyłałem, którą nauczyciel wyłapał i dlatego postanowił mnie zapytać... ;D

koty i psy czują gdy się boisz albo "masz zły zamiar", wyczuwają też gdy ktoś jest pewny siebie itd.

może twoja nauczycielka była w poprzednim życiu kotem i wyczuła, że jesteś tak przestraszony, że nie umiesz, to cie łatwo skosi
 
Ja uważam iż właśnie tak to działa, ostatnio napisałem post nie w tym dziale co trzeba i proszę spojrzeć co mnie spotkało:
72488557364005878849.jpg
W sumie jeden warn za 1 pkt męskości, hmm - warto było.
 
Temat jest bardzo ciekawy, ale proszę abyście głównie skupiali się na nim i nie tworzyli tutaj dodatkowego offtopicu.
Trochę posprzątałem tutaj i mam nadzieje, że szybko nie nabrudzicie.
 
Czy uważacie, że jeśli zrobimy coś złego to potem to do nas wróci i też nas coś spotka?

Miałem zawsze takie rozkminy jak np. rzuciłem jabłkiem w łeb kolegi itd. i potem zgubiłem klucze niedługo po tym i miałem rozkmine czy to dlatego, no i miałem rozkminę czy to kara. Nieco później poszedłem po piłkę na dach bo wpadła nam i znalazłem tam jeszcze inną podpisaną no i postanowiłem ją oddać bo typka znałem no i kurcze co się po tym okazało? Że klucze zostawiłem pod bramką lol xD

I inne tego typu historie, jak uważacie, jest zachowana równowaga w przyrodzie?;p

- - - Updated - - -

Aha, to wydarzenie było jak byłem w podstawówce xD

- - - Updated - - -

A i dodam jeszcze, że te rozkminy miałem też później i nadal mam ;p

Cos takiego jest.
Zrobisz cos, czujesz sie winny wiesz ze zaslugujesz na kare...
myslisz o kaze i cie ona spotyka.
O tym o czym myslisz to cie spotyka.
Dowody same pokazuja ze tak jest.

Przyklad :
kupilem chara za 5kk ojebal mnie dostal delete =D
 
Ja uważam iż właśnie tak to działa, ostatnio napisałem post nie w tym dziale co trzeba i proszę spojrzeć co mnie spotkało:

W sumie jeden warn za 1 pkt męskości, hmm - warto było.

to nie tak, że za 1 pkt masz warna, to jest, że dostajesz 1 pkt za warna, co zgodnie z logiką snejka znaczy tyle, że ja, lanceq, donaj, azi i inni wielokrotnie banowani są pro kozakami, a moderatorzy to pizdy xd

#temat

czy np. coś wam się stało i zaczynacie sobie przypominać czyście nie zrobili czegoś złego więcej niż 1-2 dni temu?;p
 
Ja kiedyś typa wywaliłem na 300k, nieco nieświadomie nie zamieniam się w szczegóły, później przegrałem 11kk (i eq byłem desperat) w kostkę i skończyłem grać, więc czegoś mnie to nauczyło :D
 
Ja kiedyś typa wywaliłem na 300k, nieco nieświadomie nie zamieniam się w szczegóły, później przegrałem 11kk (i eq byłem desperat) w kostkę i skończyłem grać, więc czegoś mnie to nauczyło :D

że nie ładnie ojebywać + że loll stary 11kk w kostce? to dobrze, że tak w grze pojechałeś, a nie w jakimś kasynie, bo widzę stawiałeś wszystko, to pewnie w rl'u byś dom zastawił albo rodzinę na niewolników zastawił xD
 
że nie ładnie ojebywać + że loll stary 11kk w kostce? to dobrze, że tak w grze pojechałeś, a nie w jakimś kasynie, bo widzę stawiałeś wszystko, to pewnie w rl'u byś dom zastawił albo rodzinę na niewolników zastawił xD

Nie nie ojebałem, to było prędzej nieporozumienie, i nie miałem pewnosci że to jego hajs, dlatego się nie rozmieniałem w szczegóły, a co do kasy miałem passę 4kk na plusie, wjebałem całość na H było l dałem 1kk (ze swoich juz) na H i tak non-stop NA H a było LOW chyba z 12 razy pod rząd (po mnie jak odszedłem ktoś wrzucił też 1kk i tez przegrał, wtedy 1kk kosztowało ze 100zł) , nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Ale przestałem grać chociaż, taki pozytyw, a co do rodziny itp. w realu to co innego, gra to także co innego ale dla niektórych jak widać semi to nie różnica xD

A za dzieciaka pamiętam akcje jak znalazłem portfel (było z 3-4 bańki) ale wyjąłem dowód (sprawdzić adres) i odniosłem do domu i dostałem dyche xd
 
pewnie jakbyś był starszy by ci typ dał 50-150 a może i więcej bo z dowodem zgubionym itd. dużo problemu, ale wiesz, dzieci się nie rozpieszcza to dyszka akurat wtedy była pewnie dla ciebie czymś wielkim ;p
 
Różne fazy człowieka otaczają :)
Przykład:
Wchodzisz do pokoju aby wziąść np. książkę, a zapomniałeś co miałeś wziąść, wychodzisz z pokoju i pamiętasz co masz wziąść. Pełen CZAD:D
Pewniak sprawdzono naukowo :DD

To są skutki uboczne palenia marihuany, odstaw na miesiąc to zobaczysz różnice :D

@topic, zawsze mam pompę jak czytam nie które filozoficzne posty użytkowników PB :D
 
To są skutki uboczne palenia marihuany, odstaw na miesiąc to zobaczysz różnice :D

@topic, zawsze mam pompę jak czytam nie które filozoficzne posty użytkowników PB :D

lol, ja nie palę i to częste jest, ty pewnie tego nie doświadczas bo ci się wgl pewnie nie przypomina i nawet nie masz świadomości, że czegoś zapomniałeś, To dopiero musi być CZAD :I, odstaw hamburgery xD
 
Back
Top