• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy Warto To Hostować ?

Slimek

New Member
Joined
Dec 22, 2009
Messages
197
Reaction score
0
Siemka mam do was pytanie czy warto było by hostować ( czy wgl by grali na tym ludzie ) Taki oto ots:

Własne grafiki , temtyka Super Hero na razie były by dostępne profesje takie jak : Batman , Super Man , Spider Man , Wolverine.
Były by własne items np Spider Mask też z własnymi grafikami. Czary , npc , potworki też oczywiście swoje. Było by to pod wersję Tibii 8.54 (TFS) . Mapa robiona od zera. I mam do was pytanie opłaca się wogóle takie coś zaczynać ?
 
Co z tego że mapa, grafiki od zera liczy sie wykonanie, pomysły i inne duperele. Jeśli to wszystko spełnisz i zastosujesz jakąś solidna reklamę żeby ludzie się o tym OTS dowiedzieli to na pewno ci się uda.

Powodzenia.
 
Mamy już wiele pomysłów co do robienia ;]] Różne misje itd. Mapę już mamy prawie skończoną , Grafiki są już skończone w 50% niedługo napiszę recenzję z OTS'a :) Wie ktoś może gdzie jest skrypt na "Ujeżdzanie Potworków" ?>
 
"Ujeżdzanie Potworków" co masz na myśli??

AaA to ja jestem nie na czasie bo w tibie raczej nie gram.
 
Chodzi mi o coś takiego :
chocoborideroutfit.png
 
Moj nowy pomysl na reklame: Zrobic jakas strone prezentacji OTSa duzo wczesniej przed startem [dodac tam wszystkie info o otsie, screeny, opisac questy, zapowiedzi test serwerow, itp itd]


na test to by nie było wolnego dedyka ;D

A po co ci dedyk zwykły komp wystarczy nawet z laczem 2mbit. Max players 40 i jedziesz.
 
fajny pomysl. wrzuc tam jeshcze atomuFFFki plix i jak mozesz pikaczu
 
podeśle 2 screeny narazie ;> zobaczycie czy fajne

Batman:
obrazsr.png


Spider Man:
obraz1i.png
 
jak dla mnie batman troche sztywny. spider calkiem fajny.

po co nick zakryles? xd
 
wiem że ten batman troszke sztywno wygląda ; > dopiero pracujemy to jest beta grafik : >
 
sciagnijcie z neta i git xd i tak sie nikt nie polapie ^^

i nie karze Ci tutaj nie szanowac czyjejs pracy ale skoro ktos ja dal for free necie to czemu by nie ;)

peace
 
jak będzie czegoś nam brakować / albo coś będzie źle wyglądać to dopiero ; >
 
Tak Tak ;]

Mój Pomysł jak bym wiedział że to nie wypali to bym nie siedział cały dzień i robił :p Nicki zakrył bo tam pisało " SIALALA" itd :pP Grafiki to kilka podjebaliśmy a kilka sami tak jak inne ots'y np DB :p

I myślę nad profesjami ciągle bo chcę zrobić spiderman, batman, wolverine, iron man, i może superman ( tu problem bo on tylko laser w ozach miał jak pamiętam z filmu ) bo Hulk itd to mało tych mocy mieli ;/

Police Car ;]

policecar.png
 
Tak Tak ;]

Mój Pomysł jak bym wiedział że to nie wypali to bym nie siedział cały dzień i robił :p Nicki zakrył bo tam pisało " SIALALA" itd :pP Grafiki to kilka podjebaliśmy a kilka sami tak jak inne ots'y np DB :p

I myślę nad profesjami ciągle bo chcę zrobić spiderman, batman, wolverine, iron man, i może superman ( tu problem bo on tylko laser w ozach miał jak pamiętam z filmu ) bo Hulk itd to mało tych mocy mieli ;/

Police Car ;]

policecar.png


I spider man/batman będą chodzić na demce expić i zaliczać zgony? :(
 
To już lepiej czołgi zróbcie i wyposażajcie je w rożne rodzaje broni etc.
 
Back
Top