• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy Warto To Hostować ?

jak spajdermenem będę mógł latać po ścianach to będę grał
 
I będą pełzać na plecach? Fajnie.

Ha. Nie wiem do końca jak to będzie ale pewnie coś się rozkmini ale czy po ścianach to nie wiem :p a kurwa db otsy ? i pokemony i cs i w chuj tego widziałem ... I jakoś ludzie grają ... więc może i na tym będą takiego otsa nie było więc warto zrobić :p

BR mają best pokemon
Polacy best DB
i Polacy będą best te supr bohaterów ? :D
 
Siemka mam do was pytanie czy warto było by hostować ( czy wgl by grali na tym ludzie ) Taki oto ots:

Własne grafiki , temtyka Super Hero na razie były by dostępne profesje takie jak : Batman , Super Man , Spider Man , Wolverine.
Były by własne items np Spider Mask też z własnymi grafikami. Czary , npc , potworki też oczywiście swoje. Było by to pod wersję Tibii 8.54 (TFS) . Mapa robiona od zera. I mam do was pytanie opłaca się wogóle takie coś zaczynać ?

Nie, nie warto. Dziekuje.
 
Nie wyrobisz z takim projektem... czyli NIE! :)

//@BTW
Kiedy powstanie OTS, SEXTUBE? Z doda, i jakimis gwiazdami, ruchanie= exp ? :(
 
Siemka mam do was pytanie czy warto było by hostować ( czy wgl by grali na tym ludzie ) Taki oto ots:

Własne grafiki , temtyka Super Hero na razie były by dostępne profesje takie jak : Batman , Super Man , Spider Man , Wolverine.
Były by własne items np Spider Mask też z własnymi grafikami. Czary , npc , potworki też oczywiście swoje. Było by to pod wersję Tibii 8.54 (TFS) . Mapa robiona od zera. I mam do was pytanie opłaca się wogóle takie coś zaczynać ?

Uuu, jak pod 8.54 to warto, myśle że ludzią sie spodoba. Sam bym wbił zobaczyć ;]
 
Dobry pomysł, ale co do postaci to słabe. Może wypali, może nie, kto to wie?
 
Back
Top