• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Damage - Spells -warots.net.pl

Status
Not open for further replies.

stellmach11

New Member
Joined
May 28, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Witam, czy ma ktoś dobrze zbalansowane profesje? czyli damage spells jest podobny najlepiej jak na warots.net.pl ;) lub coś w podobie jak na rl, + damage z run ;) za pomoc '+' spells na tibie 8.5 ! tfs 0.3.5
 
Topic : 10 zł przez allegro i masz :)
 
Last edited by a moderator:
Voler jak mu dałeś za free to oświadczam ci że jesteś idiotą
 
Hm, myśl jak chcesz - ja nie jestem nastawiony tak konsumpcyjnie do życia jak Wy wszyscy. Lubie pomagać ludzią zamiast z nich szydzić i głupio dogadywać.
 
Hm, myśl jak chcesz - ja nie jestem nastawiony tak konsumpcyjnie do życia jak Wy wszyscy. Lubie pomagać ludzią zamiast z nich szydzić i głupio dogadywać.

hahah co ty mi dałes za spells? z evo mapy? z sd 200 ed biłem 4k ... pzdr
 
hahah co ty mi dałes za spells? z evo mapy? z sd 200 ed biłem 4k ... pzdr
Oj myśl to nie boli, ja Ci dałem dobre czary, sam używam ich na wszystkich moich Ots'ach. Więc dlaczego u Ciebie mają inny dmg? przemyśl :)
 
Bo masz za brak mózgu bonus +250% dmg.

@down

Własnie pojechałeś mojego tate a wczesniej mówiłeś ze jechanie po rodzicach jest złe...

Jesz gówno spod siebie synek :)
 
Jeśli nie potrafisz uszanować tego, że ktoś Ci pomógł, w dodatku za _darmo_ to nie zasługujesz na jakąkolwiek pomoc.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top