• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DaoPay - Dokumenty do wypelnienia

@Samme
Dziękuję bardzo za odpowiedź naprawdę jej bardzo mi pomogły,
ale powiedzieli mi, aby wysłać dokumenty przed 16DECEMBER i nie wysłać jeszcze i jeszcze i przyjmowanie płatności od graczy .. Czy uważasz, że pieniądze w tym miesiącu nie będą wysyłane z stare pieniądze, czy nie?
a jeśli nie wyśle ​​mi pieniądze będą tylko zablokować konta?
dzięki

Wyśle Ci pieniędzę zaległe i zablokować konta po tym, bez możliwości późniejszych przyjmowania płatności.
 
A czym się różni zaypay od daopay? Chciałem założyć konto właśnie w daopay ale chcą 1000 ojro ;/
 
Zaypay
4.2 When the Gained Revenue is less than EUR 50,- Zaypay will not be obliged to pay this amount, but will retain it in its entirety for payment when the Gained Revenue is more than
EUR 50,- or upon termination of the Agreement, whichever is the sooner. The Client will not be entitled to set its payment obligations off against payment obligations of Zaypay to the Client.

4.3 On its personal Dashboard, the Client has the option to select Gained Revenue to be paid out by clicking (selecting) the ‘withdraw gained money’ button. The Client is entitled to select this once a month, provided that the Gained Revenue is more than EUR 50,-. Payment will be made to the bank account provided to Zaypay at the registration as mentioned in article 3.1 of these general terms and conditions.

4.4 Zaypay will pay the Client the Gained Revenue in the first week of the month automatically, if the Gained Revenue is more than EUR 50,- and the Client did not choose to have its Gained Revue paid out during the previous month, as stated in article 4.3 of these general terms and conditions.
 
To jeżeli nie zdobędę 50 ojro w miesiącu to pieniądze przepadają czy przechodzą na następny miesiąc? Są jakieś dodatkowe koszta? za rejestracje? Wypłacanie?
 
Wysłał ktoś? bo ja nie, a konto mi dalej funkcjonuje, tylko boje się że mi nie wypłacą środków zarobionych od grudnia.
 
Ja wyslalem i wszystko smiga ;). O dziwo dostalem pieniadze o wiele szybciej z 3 miesiecy przed ;p


LOL, jak szybciej? z 3 całych miesięcy czy tylko 1 miesiąc? i tak polecam zaypaya ^ ^, mają pojebane warunki, ciągle im coś nie pasuję ale stawki zajebiste.
 
Last edited:
Nom, a to słowo donation obok loga ZayPay czy ile punktów za ile sianka, ale ja go polecam, wszystko wystarczy zrobić dostosować się do nich i śmiga dobrze ;)
 
mam pytanko misiaczki !

Czy u Was tez pisze,ze powinni wyslac kase 31-01-2012 , a nie wyslali ?
Te dokumenty powysylalem i odpisali,ze wszystko git,a tu kasy nie wyslali....

z tego co sie pytalem ,wiekszosc ma podobnie !

hmmm ?
 
Eh, ah, oh a ja myślałem że przyczyną nie dostarczenia mi pieniędzy jest zmiana emaila na paypalu -_- również nie otrzymałem pieniędzy i w emailu ich trochę opierdoliłem bo czekałem na tą kasę...
Ale niestety, duża firma a na kontakt się czeka od 2-7 dni... chyba że tak traktują bo polaków(mało zarobku) =/ ja dokumentów nie wysyłałem.
 
Hi,

as you may have noticed we are updating the reports part of the Control Center.

Unfortunately, with these changes some customers might experience a delay with their payouts.

We would ask you for patience as we are currently transferring the payments.

Thanks for your understanding
xxx
 
Eh, ah, oh a ja myślałem że przyczyną nie dostarczenia mi pieniędzy jest zmiana emaila na paypalu -_- również nie otrzymałem pieniędzy i w emailu ich trochę opierdoliłem bo czekałem na tą kasę...
Ale niestety, duża firma a na kontakt się czeka od 2-7 dni... chyba że tak traktują bo polaków(mało zarobku) =/ ja dokumentów nie wysyłałem.

ja odpowiedź dostałem w 15 minut ;)
Nigdy nie trwało to dłużej niż 2h jeżeli napisałem w godzinach ich pracy.
 
DaoPay to chuje, ZayPay zarabiają na Waszych pieniądzach poprzez wrzucanie ich na % konta. Homepay niedługo będzie oferował SMSy w Niemczech, Austrii, Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji.
 
Back
Top