• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DDOS Hosteam

vestia nie ma w hosteam

Mam u Cuddiego, cuddi = hosteam.

@topic
Potwierdzam, od pewnego czasu co parę dni występują jakieś problemy techniczne, powoli zaczyna to irytować. Jednak najgorzej było jakieś ~2 tygodnie temu w weekend. Weed /COLOR] się bawił w ataki i co chwilę coś leżało (shadowcores, zivera, vestia, a nawet otservlist). Musiały być dość mocne, skoro nawet hosteam nie potrafiło ich zblokować.
 
Mam u Cuddiego, cuddi = hosteam.

@topic
Potwierdzam, od pewnego czasu co parę dni występują jakieś problemy techniczne, powoli zaczyna to irytować. Jednak najgorzej było jakieś ~2 tygodnie temu w weekend. Weed /COLOR] się bawił w ataki i co chwilę coś leżało (shadowcores, zivera, vestia, a nawet otservlist). Musiały być dość mocne, skoro nawet hosteam nie potrafiło ich zblokować.


Przecież dane Naszego kochaniutkiego Weed'a są ogólnodostępne, zbiorowy pozew albo mniej humanitarny sposób typu zajebać ścierwo, inb4 protip: wrócił do Polski.
 
Ja tutaj mówię całkiem poważnie.
To jest niedopuszczalne, jakiś śmieć atakuje Wam serwery - ja wyciągam pomocną dłoń i chcę iść z tym do odpowiednich służb.
Lancka nie zgłoszę, bo go lubię.
Ehh... :|
 
Macie dane Weeda ? Chętnie go zgłoszę bo już dawno mnie irytował jak jeszcze byłem w ovh .Tak się składa że mam akurat w rodzinie policjantkę , podpytam się jak to najlepiej zgłosić , jak mu to udowodnić . Dodatkowy dowód mam rozmowe gg jak pisał do mnie że atakuje mój serwer i chciał wyłudzić za przerwanie ataku kasę . Myślę że nawet hosteam gdyby wiedział kto stoi za sprawą ataków , też by się zainteresował tą osobą .
 
Last edited:
No najlepiej na milicje, by ratowac wlasn dupe najlatwiejsze wyjscie zdrada. A co sami nie możecie wspólnymi siłami coś zdziałac? ; s Co Wam milicja pomoże ch**ja

yyy, wtf? ktoś Ci psuję interes, ty na tym tracisz kasę. Takie kurwy powinni wsadzać, pójdzie raz siedzieć i się nauczy...


Dla przykładu miałbyś własną restaurację, ktoś by Ci ją spalił, poszedł byś go zgłosić jak byś wiedział kto to? bo według tego co napisałeś, to byś wyszedł na ulice i darł morde HWDP...
 
Za przestępstwa internetowe mają siedziec ? Noo brawo, inni za rozboje, pobicia, wyłudzenia dostają za pierwszym razem zawiasy, pózniej wjezdzaja na puche, a za ddosy czyli = grzywna. :D Jak sie zabezpieczyc nie umie to tak jest i się pieniażki traci.;/

Nie poszedł bym sam bym sobie sprawe załatwił :) - jak wiesz kto, co gdzie to na co Ci więcej?

Najlepszą obroną jest ATAK.
 
Za przestępstwa internetowe mają siedziec ? Noo brawo, inni za rozboje, pobicia, wyłudzenia dostają za pierwszym razem zawiasy, pózniej wjezdzaja na puche, a za ddosy czyli = grzywna. :D Jak sie zabezpieczyc nie umie to tak jest i się pieniażki traci.;/

Ale człowieku kurwa to są pieniądze, jeden zarabia na budowie, a drugi siedzi przed kompem po 10H i piszę kody, to kurwa temu co piszę te kody się nic nie należy? zacznij kurwa móżgu używać.

DDOSY to jest przestępstwo, a grzywna chuja da, miał już wiele ostrzeżeń przez te kilka lat co atakuję serwery i sobie je zwyczajnie olał.

Jak się zabezpieczyć nie umie? naprawdę jesteś tak głupi? wszystko idzie obejść.
 
Last edited:
Tak jestem tak głupi, dam Ci przykład idziesz na tą swoja "milicje" i mówisz "Panie władza atakuja mi serwer OTS do Tibii" i oni, naprawde nie mają co robic tylko latac z dzieciakiem od Tibii. Jeśli jesteś duża firma tj miało miejsce z netia, to chyba rzecz jasna zajmą się ich sprawą, a nie Twoja.
 
Tak jestem tak głupi, dam Ci przykład idziesz na tą swoja "milicje" i mówisz "Panie władza atakuja mi serwer OTS do Tibii" i oni, naprawde nie mają co robic tylko latac z dzieciakiem od Tibii. Jeśli jesteś duża firma tj miało miejsce z netia, to chyba rzecz jasna zajmą się ich sprawą, a nie Twoja.

? idziesz wtedy, gdy masz na to dowody. A dowodów jest sporo, bo weed za bardzo się nie ukrywa(choćby głupie rozmowy na gg)...
 
Wystarczy że jak osoba skontaktuje się z kilkoma administratorami innych serwerów , oraz zgłosi to na policje ,każdy admin serwera obliczy ile zarabia miesięcznie i jakie straty powoduje ten gościu jako świadków poda adminów serwerów którym groził weed/atakował . Zapewne wyrok dostał by w zawieszeniu oraz musiał by płacić grzywne , ale drugi raz by nei atakował a jak by znowu atakował to znowu byłby zgłoszony i za którymś zaraz poszdł by siedzieć , chociaż 3 miesiace dla takiego typa który siedzi 24/7 przed komputerem , zajmuje się atakim otsów , to te 3 miesiące na dołku lub w wiezieniu zrobiły by swoje
 
Mogę się zająć tą sprawą.
Niech jedna osoba napisze mi wszystkie szczegóły i się to załatwi, proste.
 
Back
Top