• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DDOS Hosteam

Hahah, nie mogę naprawdę zaraz padnę ze śmiechu, śmiechowy ten temat
wy myślicie że wam policja pomoże jak ona specjalnie ciuła na nowe porsche, nowe odznaki i specjalnie by się zaczeła interesować taką sprawą co ma "mały zachód"? Ludzie policja kradzieży nie rozpatruje, a co dopiero ataki ddos co mają wiekszą przestępczość. Policji nie stać na nowe sprzęty, żeby wytropić sprawce a wy chcecie żeby zajęli się taką sprawą...
Oni wolą kupować nowe auta i mieć z tego frajdę, korzyści.
 
Hahah, nie mogę naprawdę zaraz padnę ze śmiechu, śmiechowy ten temat
wy myślicie że wam policja pomoże jak ona specjalnie ciuła na nowe porsche, nowe odznaki i specjalnie by się zaczeła interesować taką sprawą co ma "mały zachód"? Ludzie policja kradzieży nie rozpatruje, a co dopiero ataki ddos co mają wiekszą przestępczość. Policji nie stać na nowe sprzęty, żeby wytropić sprawce a wy chcecie żeby zajęli się taką sprawą...
Oni wolą kupować nowe auta i mieć z tego frajdę, korzyści.

Lepiej próbować niż siedzieć na dupie i nic nie robić... :)
Może się uda, może nie.
Kto nie próbuje - ten nie ma, czy jakoś tak... :p
 
Jeśli będziecie robić coś z tym weedem to chętnie zeznam co trzeba i udostępnię logi z ataków.
 
Weed jest znany tylko jako weed czy jeszcze jakoś inaczej ;p?

Mr Green

yyy, wtf? ktoś Ci psuję interes, ty na tym tracisz kasę. Takie kurwy powinni wsadzać, pójdzie raz siedzieć i się nauczy...


Dla przykładu miałbyś własną restaurację, ktoś by Ci ją spalił, poszedł byś go zgłosić jak byś wiedział kto to? bo według tego co napisałeś, to byś wyszedł na ulice i darł morde HWDP...

ile razy ty komuś wyjebałeś ots'a crashem?xd
 
Lepiej próbować niż siedzieć na dupie i nic nie robić... :)
Może się uda, może nie.
Kto nie próbuje - ten nie ma, czy jakoś tak... :p

A nóż się uda, może nie - musielibyście wziąść właściciela firmy HostTeam bądź pracownika
więcej dowodów by wskazał (zeznał), to może coś to da - nie będę mówił co ja próbowałem odzyskać
bo to było nie na temat ale jedno powiem w kraju nie ma sprawiedliwości nawet jeśli jest to wezmą "typa" do więzienia za kradzież/ddos ale pójdzie siedzieć bez żadnych kar pieniężnych, itp...
 
Lion94 Policja zajmie się tym zgłoszeniem , miałem przypadek gdy byłem wezwany jako swiadek za to że ktos kgos o szukał w grze o 300 zł na sms , tak sie składało że sms były na mój ots . To nie żadna ściema bo Kleksu z Homepay też był wzywany jako swiadek . Wiec jeśli zajmują sie dzieciakiem który wydał 300 zl na sms bo oszukano go w grze to napewno zajmą się sprawa ddosu na taką skale bo tu nie pada jeden serwer , tylko cała serwerowania Hosteam ma problemy .


Potrzebne są dane weeda , jak sie nazywa itp
 
Weed ma dość dobry sprzęt ale jestem świadkiem że Donaj potrafił się wybronić z palcem w dupie przed nim.
 
Bo weed i donaj to znajomi , bardzo dobrze znam donaja , nie lubi mnie i na początku jakies 3 miesiące temu to właśnie za pośrednictwem donaja , weed atakował mój serwer . To że niby donaj obronił się przed atakiem weeda to ściema jakich mało , po prostu wszystko zapewne zrobili na pokaz .
 
Bo weed i donaj to znajomi , bardzo dobrze znam donaja , nie lubi mnie i na początku jakies 3 miesiące temu to właśnie za pośrednictwem donaja , weed atakował mój serwer . To że niby donaj obronił się przed atakiem weeda to ściema jakich mało , po prostu wszystko zapewne zrobili na pokaz .

Swego czasu z rok temu jak gadałem z weedem co wypierdalał vestie to mówił, że nie lubi donaja i że nie raz mu wypierdalal otsa.
 
Według artykułu 268 kodeksu karnego,

Code:
§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


Dawajcie zrobimy Dorianowi żarcik-kosmonaucik żeby spędził sobie on najbliższe kilka latek w pierdlu gdzie nie będzie miał już botenta.

Wyobraźcie to sobie, współwięzień z celi chce mu najebać a on, "Jak wyjdziemy z paki to nie masz neta!".
 
Bo weed i donaj to znajomi , bardzo dobrze znam donaja , nie lubi mnie i na początku jakies 3 miesiące temu to właśnie za pośrednictwem donaja , weed atakował mój serwer . To że niby donaj obronił się przed atakiem weeda to ściema jakich mało , po prostu wszystko zapewne zrobili na pokaz .

WTF? mu chodził bardziej o crashe chodziło. Z weedem się znam, ale żadnych otsów nie kazałem wywałać mu...

A jak się wypierałem atakom to tylko i wyłącznie zasługa cuddiego :)

Swego czasu z rok temu jak gadałem z weedem co wypierdalał vestie to mówił, że nie lubi donaja i że nie raz mu wypierdalal otsa.

Wątpię, że mi ots'a wywalał, może przez chwile ale cuddi i hosteam szybko to ogarnęli i mam nadzieje że będzie tak teraz =]
 
Nie ? Mówi ci coś Drakos ? jego ots nie kazałeś wywalać ? "" Bo niby twój silnik komuś dał ""
 
Nie ? Mówi ci coś Drakos ? jego ots nie kazałeś wywalać ? "" Bo niby twój silnik komuś dał ""

Hmmm? może i wkurwiłem się na drako, ale nikomu nie kazałem wywalać jakiegoś ots'a, jak już mnie oskarżasz to daj jakieś dowody...
 
Zgodnie z art. 115 § 7 k. k. w zw. z § 5 znaczną szkodę majątkową stanowi szkoda przekraczająca dwustukrotną wartość najniższego miesięcznego wynagrodzenia. Przestępstwo z art. 268 § 2 k. k. jest przestępstwem umyślnym. Nie będzie zatem podlegał karze użytkownik który np. w wyniku awarii programu lub sprzętu przypadkowo dokonał ataku DOS na inny host.

Wiec, życze Wam powodzenia w zbieraniu dowodów. :D
 
Mr Green



ile razy ty komuś wyjebałeś ots'a crashem?xd

Ale to chyba nie jest nielegalne, jak wyjebie ots bugiem to twoja wina, bo masz błędy w silniku, a on może powiedzieć że tylko grał. Tak ja myśle xd
 
ddosa tez można strzelić przypadkiem

Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Napisz w regulaminie serwera że nie można używać komend i zbugowanych skryptów, wtedy taka osoba będzie łamała regulamin i to będzie nielegalne.

Jeżeli gracz na twoim serwerze używa !changesex i serwer pada to nie jego wina, bo chciał tylko zmienić płeć, a twoja bo masz niezabezpieczony skrypt. Wiadomo, że nikt przypadkiem nie wyjebie komuś otsa, ale co, pójdziesz na policje i powiesz "Donaj mi wylacza otsa bugiem pomóżcie"? xd.
 
Back
Top