• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dedam w temple

ale wiecie co że to też nie od acc makera nie od gesiora bo zrobilem konto przez account managera 1/1 i tak samo jest ten błąd
peirwszy raz padam normalnie a za drugim sie zaczyna padanie w temple ;D
 
To jest spowodowane tym, że wraz z "spadem" lvla odejmowane jest hp... Gdy gracz panie na 8 lvl określoną ilość razy, jego HP będzie wynosiło 0, czyli od razu po zalogowaniu nastąpi ded. Polecam dodać scrypt OnLogin z funkcją gdy level < 8 do SetPlayerLevel....
 
Ci się pierdolą przez 7 stron a tu profesor przyszedł, napisał 2 zdania i rozwiązane. lulz.
 
To jest spowodowane tym, że wraz z "spadem" lvla odejmowane jest hp... Gdy gracz panie na 8 lvl określoną ilość razy, jego HP będzie wynosiło 0, czyli od razu po zalogowaniu nastąpi ded. Polecam dodać scrypt OnLogin z funkcją gdy level < 8 do SetPlayerLevel....

lol
jak ja mam to na każdym levelu 100 200 czy jaki tam hp do 0 idzie
 
jeśli to błąd ze strony silnika to dodając w creaturescripts do login.lua to:
Code:
doCreatureAddHealth(cid, getCreatureMaxHealth(cid) - getCreatureHealth(cid), true)
gracz powinien mieć pełne hp przy logowaniu przynajmniej w teorii
 
Siemanko sorry że się lekko podpinam ;s ktoś napisał, że dostawał 1 lvl po dedzie. Akurat gram na pewnym ots nie będę reklamować, gdzie po 2,3 dedzie na red skullu level resetuje sie do 1. Czy ma ktoś jakieś propozycje w związku z tym problemem ?:D
Ps. Dodam że Admin ots miał też problem z dedami w temple, ale go naprawił, czy może to się z tym wiązać ?:D
 
Last edited:
ahaa a to nie wiem bo ja to pod 8.42 i musialem w source w player.cpp zmieniac z tym 1 levelem

sweetaśny avatar ;d
 
Back
Top