• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Diablo III

LoL :D płacić za grę do 13 levela nie thx. Po to jest starter żeby sprawdzić:) A tak bym sobie zagrał i kupił za tydzień:(
 
Last edited:
Też bym chętnie ściągnał żeby sprawdzić, czy mnie wciągnie i czy warto mi grać dalej. Jak tak patrzę to cenowo nie jest źle, Star II kosztował 219 w Empiku z tego, co pamiętam.
 
Też bym chętnie ściągnał żeby sprawdzić, czy mnie wciągnie i czy warto mi grać dalej. Jak tak patrzę to cenowo nie jest źle, Star II kosztował 219 w Empiku z tego, co pamiętam.

Ekipa SKIDROW'a pracuje pełną parą, na dniach będzie działający emulator serwera ;)
 
Jak dla mnie piracenie takiej gry jak diablo to siara..

Jak dlamnie kogos kto odpala "skradziony server" i osmielajacy sie grozic policja przez tel ... Mozna nazwac "Siara"


@Diablo
Osobiscie widzialem pare filmikow. Wyglada duzo lepiej niz II czesc.
Napewno niedlugo przetestuje =)
 
@Diablo
Osobiscie widzialem pare filmikow. Wyglada duzo lepiej niz II czesc.
Napewno niedlugo przetestuje =)
Żal. Co ty porównujesz?
 
A wg mnie jeśli uwzględnia możliwości technologiczne to dwójka wyglądają lepiej. A teraz plastelina jakaś i chyba większe wymagania w stosunku do średniej mocy
 
sposoby tworzenia modeli graficznych się znacznie zmieniły względem ubiegłych lat, teraz są większe możliwości wprowadzenia fizycznych efektów gdy mamy do dyspozycji takie "plastelinowe" modele
 
Ale to jest po prostu brzydkie a animaca poklatkowa może też dać całkiem ładne efekty. Bez użycia żadnej nowoczesnej technologii. Wystarczy dobry grafik i BARDZO dużo czasu. A plastekine mieliśmy już w homm4 jeśli dobrze pamiętam. Wolę jednak sprity
 
Ps Gdzie wy kupiliscie Diablo III ?
Gdzie Kod albo Wersje orginalna?
 
Właśnie skończyłem grę w d3 na dzień dzisiejszy.. :) jak siadłem to ponad 3 godziny bez przerwy grałem, ale organizm już jest wyrąbany i gdyby nie fakt że jutro do pracy na 7 to pewnie bym jeszcze pograł hehe :) powiem tyle że gra się zajebiście i polecam oczywiście zakup :)

Ja nawalam barbarzyńcą, jakby to kogoś interesowało.. :) robi ładną siekę, ale mam zamiar sprawdzić każdą profesję, więc gdy tylko przejdę grę, albo mi się barbarzyńca znudzi to wybiorę dla odmiany profesję magiczną i prawdopodobnie to będzie wtedy szaman :)
 
Last edited by a moderator:
łe tam diablo srablo cały ten hype za max miesiąc minie, jak dla mnie to jest jeden wielki niewypał, pl tłumaczenie skopane, przykłady? mięsny jeż czy berło natanka (czy jakoś tak) dodatkowo w klauzuli na opakowaniu jest dopisek że mogą wprowadzić abonament, abonament żeby grać w singla? połączenie z netem żeby grać w singla? a spierdalajcie.
 
łe tam diablo srablo cały ten hype za max miesiąc minie, jak dla mnie to jest jeden wielki niewypał, pl tłumaczenie skopane, przykłady? mięsny jeż czy berło natanka (czy jakoś tak) dodatkowo w klauzuli na opakowaniu jest dopisek że mogą wprowadzić abonament, abonament żeby grać w singla? połączenie z netem żeby grać w singla? a spierdalajcie.
Szukasz byle powodu żeby się dopierdolić, gadasz jak mój stary pare lat temu, żę nie każdy musi mieć internet internet czy coś takiego, ale to standard jak kiedyś telewizja. Samego abonoamentu myślę, że nie wprowadzą bo sama gra ma ogromną sprzedaż i myślę, że blizzard nie będzie ściągał z ludzi, wszystkiego co się da
 
Szukasz byle powodu żeby się dopierdolić, gadasz jak mój stary pare lat temu, żę nie każdy musi mieć internet internet czy coś takiego, ale to standard jak kiedyś telewizja. Samego abonoamentu myślę, że nie wprowadzą bo sama gra ma ogromną sprzedaż i myślę, że blizzard nie będzie ściągał z ludzi, wszystkiego co się da
true-story-icon-300x2961.jpg
 
to uważaj żebyś się nie przejechał :) niedługo zaczną wydawać różne dlc itp oczywiście tylko za prawdziwą kasę i wtedy będziesz sobie w brodę pluł :)

Poza tym, piracki serv diablo3 już istnieje ^^

edit

żeby nie było że jestem gołosłowny.

link do pirackiego serwa :)
http://diablo.4vendeta.com/
 
Last edited:
link do pirackiego serwa :)
Diablo III 4Vendeta

ciekawe jaką karę będą musieli zapłacić blizzardowi.. :) pracowali wiele lat i z pewnością im ładnie dojebią, a prawników pewnie w chuj lepszych mają niż admini owego serwera

edit:
spoko że link podałeś, nie wierzyłem że tak szybko pirackie serwery powstaną
 
Back
Top