• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Diablo III

a za co karę? od kiedy tworzenie serwerów jest nielegalne? :)

odnośnie berła natanka :)
543216_413886861978105_129422810424513_1318336_480718737_n.jpg
 
nie chodzi o to że karają, chodzi o to ile jest tych chacków, strat postaci, wystarczy wejść na forum blizza ->diablo 3 -> tech support.

na forum anglojęzycznym powstało do tej pory 12947 wątków! w ciągu półtora tygodnia od premiery powstało aż tyle wątków odnośnie bugów, strat postaci, nie działających serwerów itp itd, ja mam za takie coś płacić ~200zł ? pojebało ;P
 
nie chodzi o to że karają, chodzi o to ile jest tych chacków, strat postaci, wystarczy wejść na forum blizza ->diablo 3 -> tech support.

na forum anglojęzycznym powstało do tej pory 12947 wątków! w ciągu półtora tygodnia od premiery powstało aż tyle wątków odnośnie bugów, strat postaci, nie działających serwerów itp itd, ja mam za takie coś płacić ~200zł ? pojebało ;P

ja zapłaciłem więcej i nie narzekam :) gra się zajebiście
 
Te wszystkie nazwy typu kostur natanka, mięsny jeż, co ja pacze, to tylko sprytna autoreklama nie zrobili tego ot tak a był to świadomy i celowy zabieg marketingowy.
 
qanti, dobrze mówisz z jednej strony ale z drugiej takie nazwy KOMPLETNIE do tej gry nie pasują, ma się wrażenie że blizzard traktuje nas nie do końca na poważnie co tak wielkiej firmie jak oni, może tylko zaszkodzić.
 
qanti, dobrze mówisz z jednej strony ale z drugiej takie nazwy KOMPLETNIE do tej gry nie pasują, ma się wrażenie że blizzard traktuje nas nie do końca na poważnie co tak wielkiej firmie jak oni, może tylko zaszkodzić.

Postawili na większość - młodzież. To młodzież napędza rynek gier, a że młodzież jara się tymi całymi memami, natankami i innym syfem popularnym wśród młodzieży (patrz wyświetlenia na YT) to mają haka, aby tą młodzież przyciągać, bo sam tekst "mięsny jeż w Diablo III" nakłania, aby poszukać dokładniejszych informacji na ten temat - a co za tym idzie, jesteśmy tym zainteresowani. Jednak wszystko ma swoje granice - widząc taki tekst, w grze tego typu czuję lekkie zażenowanie, co jednak nie zmienia faktu, że to tylko nazwy i nie powinno się przywiązywać do tego zbyt dużej wagi.
 
nie chodzi o to że karają, chodzi o to ile jest tych chacków, strat postaci, wystarczy wejść na forum blizza ->diablo 3 -> tech support.

na forum anglojęzycznym powstało do tej pory 12947 wątków! w ciągu półtora tygodnia od premiery powstało aż tyle wątków odnośnie bugów, strat postaci, nie działających serwerów itp itd, ja mam za takie coś płacić ~200zł ? pojebało ;P


i ? za tibie placisz 90zl / 90 dni a bugi masz na skale zlota
ostatnie pol roku :
Bug na Exp
Bug na kase [wychodziles z rooka miales 450k]
Bug na exp x6 [gdy wprowadzili exp x2 na tydizen w pierwsze 3h byl exp x6]


@Topic :
10 lv - hardcore postac
47 lv - Demon hunter
 
Zer O nie gram w global tibie :] a co do płacenia za pacca? bitch please robisz 4 knightów stawiasz bota i po tygodniu~ możesz se za ccki kupic pacca
 
ale robić grę 11 lat i nie dopracować jej.....
Tutaj nie chodzi o to, że jej nie dopracowali, bo błędy które ostatnio wyszły nie były przez to, że przez 11 lat Cipsoft Tibii nie dopracował, jest to kwestia tego, że poprostu nie zbyt dokładnie sprawdzili to, co wprowadzają po server save.
 
TriamerA mu chodziło że diablo przez tyle lat nie ogarnęli :)
 
Przecież d3 nie było tworzone 11 lat nie róbcie sobie jaj... zresztą tu dość ciekawy wycinek z jakiegoś forum.
Obecne Diablo 3 było tworzone 4-5 lat. W 2008 roku, przerwano pracę nad starszą wersją Diablo 3 i pożegnano pracowników z Blizzard North, grę od samego początku zaczęła tworzyć inna ekipa, co prawda podstawy fabularne i wiele mniejszych kwestii było już wykonane, trzeba było stworzyć grę, postacie i zrobić odpowiedni balans tego wszystkiego. Diablo 3 było tworzone przez 12 lat - ale jako ogólny projekt, produkt finalny to inna para kaloszy. Odpowiednim argumentem jest, że w 2008 w momencie ogłoszenia prac, wykonana była dopiero połowa 1 aktu - do tego nie były zaprojektowanych nie których klas - np. Demon Huntera - to wszystko pojawiło się później.
 
ostatnie pol roku :
Bug na Exp
Bug na kase [wychodziles z rooka miales 450k]
Bug na exp x6 [gdy wprowadzili exp x2 na tydizen w pierwsze 3h byl exp x6]
:O o tych dwóch ostatnich nie słyszałem. Czyli, sumując, przez pierwsze 3h mogłeś latać z expem x9? Nie spodziewałem się takich bugów po Cipsofcie, oj nie. Z tą kasą również ostro, ciekawy początek.
 
Back
Top