• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Diablo III

Podobno jak wprowadzili Yalahar i ten Vengoth to z tamtejszych Vampirków podobno był taki loocik że te osoby co to szybko wychwyciły dorobiły się po pareset CC
 
a ten bug co wlasnie tez z vampirow jakies tam tokeny czy cos sie zbiera/zbieralo i zanosiles do npc 50 sztuk i mialo dawac iles tam expa chyba z 100 000 a typ ktory pierwszy zebral dostal chyba 10mln czy tez to bylo ze tokenow nie zabieralo a exp dostawales, jakos tak to bylo ze typ tez z 203921032190 lvlem biegal, moge cos tutaj przekrecic bo to dosc dawno bylo ale tez byly fajne jaja :D.
 
:O o tych dwóch ostatnich nie słyszałem. Czyli, sumując, przez pierwsze 3h mogłeś latać z expem x9? Nie spodziewałem się takich bugów po Cipsofcie, oj nie. Z tą kasą również ostro, ciekawy początek.

też nie słyszałem i jakoś w to wątpie, jedyny bug na kasę to był tuż po jakimś test servie jak zmieniali system banków (dość niedawno), ale bug wykryli w 3 minuty od włączenia serverów..

był błąd, że na jednym ze światów niektóre postacie wyjebało na rookgard i dało im w chuj level, a nie w chuj kasy

aha, te niby 3h to coś też mi się wydaje ściemą, o ile wszystkie błędy z npc'tami, bankami itd. wymagają restartu servera i ponownego wgrywaniu na każdy server co trwa z 1h+ czasem, to zmiana expa to przecież robili dość szybko jakieś 15-20 minut,

był błąd na wieży w edron, że npc dawał expa, a nie zmieniał storage wykonanej misji i go spamowali, ale wykryli to dość szybko, winnych zbanowali i restli serva.


co do vampirów to loot był kurewsko dobry, a potem go zbyt zjebali moim zdaniem, ale tak to jest już z cipsoftem, jak coś napoczątek dojebią za dobre, to potem zamiast to uregulować to zrobią to chujowo (fakt opłaca się teraz w chuj jak lecą te vampire tooth, preservation itd. dość często, ale to exp dla 150+ ek'ów, żeby poważnie zarabiać




# Co do diablo, to takie zabiegi, to dokładnie to skomentował Samme, zabieg marketingowy.. ale o ile "berło natanka" czy jakoś tak jestem wstanie zrozumieć, to mięsnego jeża już nie bardzo (nie gram w diablo, więc nie wiem czy to broń czy co to jest, ale jeśli tak to chujowo, jeśli to np. magiczna potrawa czy chuj wie co tam jest, to nawet jeszcze przejdzie), tylko, że wiadomo to ujmuje grze, jeśli takie duperelki są bronią/ekwipunkiem czy czymś tam innym na wysokim poziomie.

Nie gram w diablo i zapewne nie zagram, ale zadziałał na mnie ten chwycik z berłem natanka, więc dla takich nie zdecydowanych to może być impuls do rozpoczęcia przygody z tą grą.
 
Zawsze bardziej podobały mi się zagraniczne nazwy. Inaczej brzmi imię Bone ( z ang. kość ), a inaczej imię Kość ( swoją drogą, rodzice musieliby być naprawdę pojebani ). Mimo to, myślę, że chcieli dobrze. Niby nic, ale to oznacza, że wiedzą co w Polsce jest na topie, więc wykorzystali to. Nietrafiony strzał, ot co :).
 
Podobno jak wprowadzili Yalahar i ten Vengoth to z tamtejszych Vampirków podobno był taki loocik że te osoby co to szybko wychwyciły dorobiły się po pareset CC

Taa z tych bosików na samej górze z kazdego leciał vamp shield prawie :)
 
był błąd na wieży w edron, że npc dawał expa, a nie zmieniał storage wykonanej misji i go spamowali, ale wykryli to dość szybko, winnych zbanowali i restli serva.

Bana dostałem po tygodniu na mojego ms'a ale tam wbiłem tylko gdzieś pół lvl, gdybym wbił kilka leveli wyjebali by mi konto. Co nie zmienia faktu, że skasowali mi knighta na którym wbiłem z 15 lvl do 70 :D Czy tak szybko to wykryli hm... z tego co słyszałem to po 10h+ naprawili.
 
21919_22_500_Olej-Ja.jpg
 

Attachments

  • 21919_22_500_Olej-Ja.jpg
    21919_22_500_Olej-Ja.jpg
    152.7 KB · Views: 0 · VirusTotal
Back
Top