• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Domowy serwer

Tak z ciekawosci to czemu hetzner a nie kimsufi? Jak juz piszesz takie cos to napisz dokladnie dlaczego tak.

1. Mogą Ci zmienić umowe i jej warunki, bez powiadomienia
2. Mogą Ci wyłączyć serwer i wypowiedzieć umowę bez żadnego konkretnego powodu, bo np. ktoś Ci puści Dos'a
3. Mogą Ci przyciąć pasmo, mimo że masz gwarantowane 100Mbitów
4. W przypadku awarii ich czas reakcji na nią to 48h
5. A maksymalna rekompensata to 10% wartości serwera, nawet jak by był on niedostępny miesiąc
6. Awarie, najśmieszniej jest gdy padnie dysk.
7. Dyski przechujowe.
7. Brak xeonów.
8. Oferta budżetowa, traktowanie klienta jak ... zresztą o tym przekonał się chyba każdy kto miał tam dłużej hosting.

Nie gwarantują nic, o tym wiedzą Ci, którzy dokładnie przeczytali regulamin i TOS'a.
 
Last edited by a moderator:
hetzner gwarantuje jeszcze mniej;>

a dla zalozyciela tematu kimsufi byloby najlepszym wyborem
 
A może zainwestować albo dogadać się z Cuddim ?
Chcesz mieć serwer który będzie miał 300-500 graczy to musisz się pogodzić z tym ,że wiele osób będzie go chciała rozwalić , a co za tym idzie nie masz pojęcia o niczym chcesz najtańszy serwer wszystko po tańiosci rozumiem ,ale nie przetrwasz 1,2 ataki i nie masz graczy u Cuddiego masz to ,że masz tą pomoc , założyciel Cuddihosting ma pojęcie o OTS zawsze możesz usykać jakaś pomoc ? Albo jeszcze inaczej pogadaj z kimś kto ma dedyka i ogarnia może Ci udostępni miejsca i pomoże ,sam z tego korzystam i jestem w 200 % zadowolony.
 
Nie wiem z kim miałbym porozmawiać w sprawie miejsca na dedyku i nie chciałbym być wyhujany w taki sposób że ta osoba podpieprzy mi mój sewer ...
Może nie jest dużym projektem ale wkładam w niego dużo pracy aby był jak najbardziej dopracowaną real mapką.
No tak chciałbym żeby grało 500 ale wiadomo początki z 100 też będę zadowolony BĘDĘ ZADOWOLONY JAK SIĘ ZWRÓCI ZA DEDYK tak w sumie.
Najlepiej zrobić przelew bankowy na ots na początek bo dotpay trzeba długo czekać na kase a to już bym musiał mieć przygotowaną sumę 2 miesiecy dedyka.

No zobaczymy pierw muszę kupić sobie kompa bo mi się rozleciał na kawałki :D
Potem zainstaluje ubuntu i jakoś to ogarne...
 
Chcesz robić ots nie używając premium sms?
Reklama przynajmniej z tydzień taka mocna , silnik masz po łatany?
 
Heh też i tak było;x explossion ;x mi walneli ;p
Korniki to do teraz dyskiem się delektują ;p
 
Mi wyszło że przy pc 700 W wychodzi jakos 225 zł ;p to nie jest tak dużo + 100 za neta 350 i ots stoi ;p no ale racja gorzej z atakami ddos ;p to już lipa ;p zreszta musiałbym mieć drugi pc jeden na host a drugi dla mnie ;p
 
Hemm? 225zł to jedynie cena za komputer, a co z resztą? U mnie za sam prąd idzie 300zł/msc, chociaż mam laptopa i zasilacz 85V, i siedzę parę godzin dziennie :p
 
Back
Top