• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotpay.pl - Zły kod

rabus

New Member
Joined
Jun 9, 2007
Messages
31
Reaction score
0
Niedawno zrobiłem SMS Shop na swoim serwerze, i wyjechałem do Anglii z myślą, że wszystko jest ok. Wróciłem, i ludzie mi mówią, że kod sms nie działa. Sprawdziłem przez ich acc - pisze, że kod z sms jest zły, chociaż sprawdziłem go na dotpay.pl w kody.txt

Wycinek mojego configu (reszta jest tak samo, tylko zmieniona treść sms, usługi, kosz itp.)

Code:
$config['dotpay'][3]['id'] = 26219;       # numer ID zarejestrowanego klienta
$config['dotpay'][3]['code'] = "ROPP3"; # identyfikator uslug SMS
$config['dotpay'][3]['type'] = "sms";   # typ konta: C1 - 8 znakowy kod bezobslugowy, sms - dla sprawdzania SMSow
$config['dotpay'][3]['addpoints'] = 100; # ile premium punktow daje dany sms
$config['dotpay'][3]['sms_number'] = 73068; # numer na jaki nalezy wyslac kod
$config['dotpay'][3]['sms_text'] = "AP.ROPP3"; # tresc jaka ma byc w SMSie
$config['dotpay'][3]['sms_cost'] = "3.66 zl brutto"; # cena za wyslanie sms
 
W sensie ?

Usługa jest aktywna, więc raczej wszystko jest z nią OK..
 
Zawsze działało, 2 razy stawiałem swojego OTS...

Teraz jakoś z ACC'em problemy miałem, i jeszcze doszedł tu sms shop..
 
Może być tam domena, jak wp.pl?

Nie chcę podawać prawidłowej domeny, bo mnie o reklame osądzą ;d
 
^^ na 100% masz dedyka w ovh a one maja jakie "ip fail***" jakos tak
wiec musisz sprawdzic jakie dokladnie ip ma twoj komputer bo te podane w emailu jest nieprawidlowe i sms shop nie zadziala.
 
^^ na 100% masz dedyka w ovh a one maja jakie "ip fail***" jakos tak
wiec musisz sprawdzic jakie dokladnie ip ma twoj komputer bo te podane w emailu jest nieprawidlowe i sms shop nie zadziala.

Jak może być nie prawidłowe ... po prostu on nie potrafi usługi utworzyć ;]
 
Mi też to nie działa... Nie wiem, wszedzie gdzie nie wejde w kimsufi jest jedno IP i je właśnie wstawiam, ale mi tez nie dziala, pisze ze zly kod albo zla opcja. Czy ktos potrafi pomoc?
 
Witam wszystkich!

Mam taki problem, że cały skrypcik OK, ale chciałem przetestować sobie kodzik i gdy go wpisuję to mi pisze '* Prosze wpisac kod z obrazka.'

Ale niestety nie pokazuje mi się żaden obrazek!

Pomocy!
 
config/config.php
Code:
$config['site']['verify_code_shop'] = 0; // Zmień 1 na 0
 
Back
Top Bottom