• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotpay

Code:
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

Odpal notatnikiem, wordem whatever... I zobacz czy nie ma nic o DotPay.pl
 
No to ewentualnie w ustawieniach przegladarki masz zablokowane ;p
 
Używasz mozilly ? spróbuj operą lub jakąs inną, możliwe ze przeglądarka blokuje
 
no wlasnie o to chodzi ze nie. probowalem juz opery, mozzili, IE.
Ale jesliby to bylo cos z przegladarko to po zakupieniu kodu na stronce otsa nie wyskakiwaloby ze server nie odpowiada.
 
A działa ci u kogoś innego czy tylko na innym komputerze? Na tamtym komputerze masz inne IP? Jeżeli tak to masz 100% bana na IP, i 18 lat na pewno nie masz jak piszesz 'pomorze ktoś' to musiałbyś być dałnem whatever ^^
 
na innych komputrach dziala i moje konto jest aktywne i mam na 100% 18 lat, jest podany moj pesel. a to chyba logiczne jest, ze jakbym dostal bana na ip to bylaby jakas wzmianka na emailu o tym. nie sadzisz?
 
wlasnie rozkminialem taka opcje zeby z innego serwisu skorzystac. z tamtego na innym kompie wyplace kase i trudno. a napisalbys mi jeszcze jak przerobic acca zeby dzialalo all?
 
Ty masz OTS i ty przerabiaj... gdybym ja miał takie problemy to bym przerobił.. albo na forum napisał... a ja ci nie przerobię bo nie korzystam z justpay.pl
 
Back
Top