• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dramatyczny spadek graczy na OTS

Mnie i tak do tej pory bawi zachowanie Xinn , BR serverow nie zbanuje - bo po co? i tak mu graczy z jego servow nie zabiora.
Jak chyba wszysyc widzicie BR serv stoja i maja sie dobrze , 0 ban ilosc os WIELKA - niby bez spoof? watpliwe. Do PL/SWE serv sie dowala i tyle bo zabieraja mu graczy i przez to leca bany. Wiadomo nie wszyscy - wiekszosc - graja no fair , ale jezeli mozna zyskac trzeba ryzykowac ;)

Patrzac narazie to Xinn sam siebie niszczy :D Ja osobiscie czekam na jakas dobra liste z ogarnietym supportem , nie z xinnochem ktoy obudzi sie raz na miesiac pobanuje polowe listy i pojdzie spac dalej.
 
hahaha otland znowu w formie = pisanie o rzeczach o ktorych kompletnie nie ma sie pojecia ;) bzdura goni bzdury a pomysly, ze ho ho :)

@lukanio
Mnie i tak do tej pory bawi zachowanie Lukanio. Nie mysli a pozniej sypie farmazonami jak ten wyzej... Ponizej wykres ilosci banowaych serwerow polskich/brazylijskich...
2j0b4gi.png


@Triamera:
Jestem ciekaw w jaki sposob jestes w stanie sprawdzac manualnie 3000 serwerow... Co godzine... Bo przeciez ktos moze w danej chwili spoofowac, w innej nie.
Co do sytuacji jaka opisujesz to nie miala tego typu sytuacja nigdy miejsca. Jezeli ktos zostal zbanowany przez automat nieslusznie, a dodal serwer z nowego adresu IP - odbanowywalem stare IP. Jezeli jednak staral sie dodac serwer pomimo slusznego bana (oszukac system jak i pozostalych hosterow) - oczywiscie kolejny ban.

@Donaj
Wczoraj bylem zeznawac w roli swiadka/bieglego w sprawie atakow internetowych. Wiem kto jest strona w sprawie, wiem kogo tyczy sie oskarzenie i wiem, ze ktos z otlandu bedzie mial bardzo nieciekawie :) Tym bardziej + dla strony w sprawie za oskarzenie mi. z 286 1kk, dzięki czemu zmuszony bylem zeznawac na wydziale przestepstw gospodarczych - a te sprawy spodziewam sie ze maja wiekszy prorytet niz "zaklocanie transmisji informatycznej". Cieszy mnie, ze niektorzy zaczynaja w ten sposob zalatwiac sprawy a nie bawia sie w dziecinade na forum...

@temat:
Spodziewam sie ze i tak wciaz ok 20-30% sumarycznej ilosci graczy na otservlist.org jest nie do konca prawdziwa...
 
Last edited:
Bo połowa ma od xinna bana :) prawie wszystkie evo ruszające, które mają 250-300 graczy na start, z góry ban, a xinn się budzi po 5 dniach jak już liczba graczy spada do 70.... Odbiegając od tematu, narvia nie ma 500 graczy, na każdym otsie na noc jest mniej około 3/4 graczy, a na narvii tylko 1/4 :)

Kiedyś też hostowałem real mapy i przy takiej ilości online w dzień co teraz narvia.eu, w nocy miałem około 100-250, zastanawiająco dziwnym faktem jest to, że nie widzę aby coś się zmieniło od tego czasu.
Tibia ta sama, boty te same, gracze Ci sami. Dziwie się że zawsze w takiej samej proporcji spada ilość graczy, nie ważne czy niedziela, czy piątek. Spoko, na stronie pokazuje ilość graczy na afku(zapewne trainery), ciekawe jaka jest pewność, że część z nich nie jest wliczana do ilości online. Chodzi o to, żeby każdego traktować równo, ale to Twoja lista Xinn.
 
Jak tak bardzo się czepiacie tej narvii to proszę bardzo - szukajcie sposobu w jaki inwob spoofuje i wrzućcie na forum - gwarantuje, zostanie potraktowany tak jak każdy - otrzyma bana jeżeli oszukuje. Dla mnie równość nie polega na banicji w momencie gdy mam wyłącznie przypuszczenia. Za każdym razem gadka z Wami jest taka sama... Ten spoofuje a nie ma bana, tamten spoofuje a dostał bana 3 dni po zgłoszeniu a ja dostałem od razu, a ja niesłusznie itd... Nigdy żadnych konkretów. Zawsze przypuszczenia i plotki bez jakichkolwiek dowodów. Jak plotkary na targu, które nic nie wiedzą ale są profesorkami od wszystkiego.
 
Mi na tym nie zależy, jeżeli ktoś ma chęć to sprawdzić to może przelecieć się w nocy po trainerach i policzyć ilość graczy.
 
kolejny off-top się robi. Na tym forum jest przecież tylu ludzi którzy dużo potrafią i nie lepiej zacząć atakować xinna połową ludzi z PB?? lub ewentualnie niech wszyscy usuną z tej listy serwery ciekawe po jakim czasie ta zacna lista dednie :D bo przecież ludzie nie będą ciągle grali tym samym otsi'e

@up szkoda że cipsoft znowu poszedł na strone paccow bo ja na tą grę 10zł nie dam bo wole kupić sobie 4 perełki albo szlugi :p

ja pierdole no i co z tego

ja bym wydawał na pacc jakby mnie ta gra szczerze jarała, wgl niewiem co oni próbują robić... robią jakąś "mega grę" w 2d... jakieś wyjebane mounty, grafiki niewiadomo jakie itp. ta gra była fajna bo właśnie była chujowa i ciężko się grało, dlatego takie to było fajne gdy zrobiłeś questa czy wjebałeś lvl, a teraz to hehehe cipsoft chyba myśli, że zrobi z tej gry coś na miarę warcrafta( czy jak to tam się piszę ) grę w 2d...

jakby taki cipsoft odpalił server na tibii np. 7.4 lub 7.8, STARE SYSTEMY + NOWE ROZWIĄZANIA I EXP NP. X2 LUB X2.5 albo najlepiej jakby inaczej wyznaczyli ilość expa na lvl, tak by na początku było nawet nawet, a potem już ciężej

to by dopiero w pizdę graczy mieli


btw; sorry modki za wulgaryzmy w poście, ale i tak liczy się przekaz, a nie opakowanie
 
to jest takie pierdolenie, że jedni spoofują drudzy nie, ale w sumie to zawsze czuje tą niespawiedliwość, a jednakże dostrzegam w tym drugie dno - jeśli ktoś oszukuje i nie ma na to dowodów ale wszyscy wiedzą to w sumie nie mam do typa za dużo bo widać ma skilla i potrafi, bardziej mnie wkurwia jak ktoś nie umie, a udaje mu się oszukiwać dzięki znajomości / układom no i jeszcze w sytuacji gdy on umie, ja też umiem, ale on będzie konkurencją i zyska więcej - wtedy to zazdrość już...

tak sobie myślę, że nie jest trudno oszukać te wszystkie systemy, tylko poprostu trzeba umieć, ale ba.. jeszcze trzeba umieć tak by inni nie mogli przedstawić dowodów


nie pierdolcie, że się nie da bo się da, nie gadajcie, żebym udowodnił bo nie udowodnie gdyż nie umiem, ale wiem jak to zrobić tylko, że tego nie zrealizuje, ale inni którzy umieją to jak wpadną na pomysł to zrobią to i tyle ;p


oczywiście nie popieram do końca systemu xinna, bo jednakże eliminuje płotki.. trochę to chujowo, no wiadomo jak ludzie mają spoof po 500+ to należy, ale jak ktoś tam dojebie te 20-50 graczy to mógłby to puścić..

najlepsze moim zdaniem rozwiązanie jakby zrobił 2 listy

jedna lista gdzie by były wszystkie servery

a druga, gdzie byłyby tylko te "zweryfikowane"

i myślę, że to by jakoś zminimalizowało problem, mniej ludzie by się napinali o tą "weryfikację" niż teraz o bany
 
@Donaj
Wczoraj bylem zeznawac w roli swiadka/bieglego w sprawie atakow internetowych. Wiem kto jest strona w sprawie, wiem kogo tyczy sie oskarzenie i wiem, ze ktos z otlandu bedzie mial bardzo nieciekawie :) Tym bardziej + dla strony w sprawie za oskarzenie mi. z 286 1kk, dzięki czemu zmuszony bylem zeznawac na wydziale przestepstw gospodarczych - a te sprawy spodziewam sie ze maja wiekszy prorytet niz "zaklocanie transmisji informatycznej". Cieszy mnie, ze niektorzy zaczynaja w ten sposob zalatwiac sprawy a nie bawia sie w dziecinade na forum...
.


Brzmi ciekawie ; D, ale ktos pewnie w tym momencie juz portkami trzepie
 
Jak tak bardzo się czepiacie tej narvii to proszę bardzo - szukajcie sposobu w jaki inwob spoofuje i wrzućcie na forum - gwarantuje, zostanie potraktowany tak jak każdy - otrzyma bana jeżeli oszukuje. Dla mnie równość nie polega na banicji w momencie gdy mam wyłącznie przypuszczenia. Za każdym razem gadka z Wami jest taka sama... Ten spoofuje a nie ma bana, tamten spoofuje a dostał bana 3 dni po zgłoszeniu a ja dostałem od razu, a ja niesłusznie itd... Nigdy żadnych konkretów. Zawsze przypuszczenia i plotki bez jakichkolwiek dowodów. Jak plotkary na targu, które nic nie wiedzą ale są profesorkami od wszystkiego.

No spoko, jak już gadamy tak o spoofie, moja spina z Tobą poszła o bana na askare, dostałem ją za to że miałem crasha i pokazywało zaledwie 50 osób online więcej, którzy mieli online = 1 bazie( nie miałem aktywnego skrypta, na ustawienia online = 0), nie mówiąc o tym że na liście było OK, pokazywało tylko aktywnych graczy. Nie szło się z Tobą dogadać, dawałem Ci dowody, zresztą podejrzewam że wiedziałeś że nie mam spoofa(stare sprawy).... Nvm, nie wracajmy do tego bo i tak znając życie się nie dogadamy, nie wyjaśnimy tego między sobą.

Narvia - masz jeden, myślę że wystarczający powód. Zauważ spadek na każdym z otsów liczby graczy na noc, pomijając to zobacz ile otsów od czasu narvii startowało i ile teamów uciekło z narvii... 3 dość ważny powód, inwob już od Ciebie parę razy dostał bana za spoofa, wiesz jak to robił i wiesz że ciężko było i jest to wykryć. Cztery - liczba afków dziwne działa u niego, aktualnie jest "Obecnie jest 610 aktywnych i 437 AFK graczy online na Narvia.Eu", a patrzałem parę dni temu, wyglądało to tak +/- "Obecnie jest 610 aktywnych i 77 AFK graczy online na Narvia.Eu", wierzysz w to że ludziom się chcę expić, a przy okazji nie chcę im się "walnąć xloga" jak sa trainy wolne, a ma tak dużo ludzi? bo ja w to wątpię... Tyle na temat.

Co do tych ataków, 1/5 zaglądających w tym temacie ma z nimi problem :)


I jeszcze to:

Pamiętacie jak parę dni temu pisaliśmy że przekroczyliśmy barierę 700 graczy online? Myśleliśmy że ilość graczy będzie na granicy 700 lecz stało się coś czego nikt się nie spodziewał! Na serwerze nastąpił znaczny i wręcz nieoczekiwany wzrost graczy online! Przez dzisiejszy dzień ilość aktywnych graczy wahała się w granicy 750! Sam rekord aktywnych graczy wyniósł 779 aktywnych graczy o godzinie 18:17!. Oczywiście liczyliśmy na wzrost ale nie aż taki szybki, można powiedzieć że kwestią czasu jest osiągnięcie 800 aktywnych graczy online na serwerze! Czy będziemy pierwszym serwerem na świecie który będzie mógł się pochwalić taką ilością graczy po prawie dwóch miesiącach od startu? Mamy nadzieje że tak i jak najbardziej na to liczymy! Dziękujemy Wam za to!

To już w ogóle mnie rozpierdala.
 
Kiedyś też hostowałem real mapy i przy takiej ilości online w dzień co teraz narvia.eu, w nocy miałem około 100-250

kiedyś nie każdy miał bota teraz juz każdy, botami stawiają nocki + wielu obcokrajowców wchodzi na polskie servery myślę ze na tej narvii 20 + % servera to br które zazwyczaj gra w nocy, obecnie cała konkurencja została usunieta z listy dla tego inwob nie musi robić żadnego spoofa a jak by tylko jakaś się zjawiła to juz xinn sie tym zajmie :p

inwob jest konkurencja dla xinna ale istnieje na liscie bo by za wiele nagadał.

premiera hoster istnieje bo to ogólny przydupas xinna ma nawet na dole swojej strony link do listy by posada w googlach cos tam rosła

vestia i jakies inne potoczne evo istnieją by jakoś ta lista jeszcze wyglądała a obecny enemian tez by za wiele nagadał dla tego jeszcze istnieje.

 
Po raz kolejny pierdolicie nie do rzeczy. Każdy niby wie, że Xinn zaniedbuje swoje obowiązki ale nikt nie przedstawi konkretnych faktów. Drugą sprawa - "chyba" coraz mniej osob korzysta z takich ots list bo dowiadują się bardziej o startach przez komunikatory czy od kumpli.
 
kiedyś nie każdy miał bota teraz juz każdy, botami stawiają nocki + wielu obcokrajowców wchodzi na polskie servery myślę ze na tej narvii 20 + % servera to br które zazwyczaj gra w nocy, obecnie cała konkurencja została usunieta z listy dla tego inwob nie musi robić żadnego spoofa a jak by tylko jakaś się zjawiła to juz xinn sie tym zajmie :p

inwob jest konkurencja dla xinna ale istnieje na liscie bo by za wiele nagadał.

premiera hoster istnieje bo to ogólny przydupas xinna ma nawet na dole swojej strony link do listy by posada w googlach cos tam rosła

vestia i jakies inne potoczne evo istnieją by jakoś ta lista jeszcze wyglądała a obecny enemian tez by za wiele nagadał dla tego jeszcze istnieje.



Ta, ta vestia to już jaja w chuj, parę miesięcy ma i w dzień "niby" 500 osób, funny.
 
Ta, ta vestia to już jaja w chuj, parę miesięcy ma i w dzień "niby" 500 osób, funny.

ona stoi dzięki mnie mogłem w sumie nie pomagać, na spoofa koleszka wiedzę posiada ale będąc tak wysoko na liscie raczej z niego nie musi korzystać.
 
Po raz kolejny pierdolicie nie do rzeczy. Każdy niby wie, że Xinn zaniedbuje swoje obowiązki ale nikt nie przedstawi konkretnych faktów. Drugą sprawa - "chyba" coraz mniej osob korzysta z takich ots list bo dowiadują się bardziej o startach przez komunikatory czy od kumpli.

O startach mogą dowiadywać się przez gg, czy coś, ale jak serwer już stoi to 90% graczy wchodzi właśnie z listy. Najczęściej otserv.

No Xinn dowalil teraz ostro :D Znowu polecial i wszystko BANNED xD

Na ta nowa liste czekam z niecierpliwoscia :D

I po co ty się w ogóle tutaj udzielasz i piszesz takie bzdury. Nie ważne jaka lista powstanie i tak powinieneś być tam zbanowany, bo nie widziałem żadnego twojego serwera bez spoofa.

Był evotek z usuniętą zakładką who is online i talkactionami typu /online, ciekwe po co.. Teraz te twoje evorie, czy inne gówna - to samo. I ty płaczesz, że cię na listach banują, bez przesady. Nie pisz, że spoofujesz, bo wszyscy tak robią i że na moim serwerze mam no logouty, czy też spoofa.

Wyprzedając twojego kolejnego posta, na mojej milesii nie było czegoś takiego, w dzień średnia liczba graczy wynosiła około 100, a w nocy 30~.

@Top
Jeśli u Xinna banuje system to chujowo, jak w tibii. Nie ma takiego systemu, który byłby sprawiedliwy. Sam na real tibii dostałem kiedyś delete za bota, którego nawet nie miałem. Nie musisz sprawdzać 3000 serwerów co godzinę, wystarczy, że ogarniesz te, tóre ktoś raz zgłosi, a na pewno dużo ludzie takie zgłasza. A te otsy są najczęściej w top.
 
Ahahahha... Nie mogę... Tak teraz zostawiam pewne serwery nie dlatego bo mi płacą ale dlatego "żeby nie nagadali" lub "bo są przydupasami"... Nie wierzę... Jak głupim trzeba być by cos takiego napisac... Triper, powiedz mi, jak glupi jestes? Tak swoja droga... O czym by nagadali? Co by nagadali?

Donaj, G. prawda... Dostales dozywotniego bana po tym, jak zrobiles chargeback platnosci po czym zachowales sie jak idiota i... zaczales wyzywac moja rodzine. To ze askara byla na liscie bylo gestem "machniecia" reki na to wszystkie - niepotrzebnie... Oczywiscie dalej kombinowales i nie z 50 a z 300 osob... Ten serwer w ogole nie powinien pojawic sie na liscie.

@cyna:
nie rob z siebie profesora jak lukanio...
 
ludzie co wy wgl. piszecie...

dla każdego serwera, który jest na liście wymyślacie powód dlaczego xinn go jeszcze nie zbanował? inwob płaci xinnowi za to, że jest na otservlist? boże skąd wy macie takie informacje?

nie spoofujcie i nie wyzywajcie xinna to możecie być spokojni, że nie dostaniecie bana...
 
a co powiesz na temat banów za kopiowanie wysp z innych serwerów, raczej tego w regulaminie nie ma o_O, a bany za to lecą
 
Back
Top