• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

Koniec darmowych ptk dla gildi ?

  • Tak

    Votes: 71 64.5%
  • Wypierdalaj

    Votes: 39 35.5%

  • Total voters
    110
Zgadzam się z Tobą i jestem pewny, że jeżeli powstałby faktycznie dobry RPG OTS bez bugów i stabilny to ludzie by nawet tego SMSa wysłali za item bo jestem w grupie ludzi nienawidzących rozdawania darmowych punktów (z resztą wielu moich znajomych jest tego samego zdania).
 
Zgadzam się z Tobą i jestem pewny, że jeżeli powstałby faktycznie dobry RPG OTS bez bugów i stabilny to ludzie by nawet tego SMSa wysłali za item bo jestem w grupie ludzi nienawidzących rozdawania darmowych punktów (z resztą wielu moich znajomych jest tego samego zdania).

gdyby dzieci nie chcialy zniszczyc konkurencji ddosami to tez by bylo cool
 
Co tam pierdolicie, są teamy które bez problemu wbijają na ots bez pkt, ndk, we ride, conglomerate, itd itp. na zivere/narvie, na hestorie teraz bez pkt tez wbijają, na xalesi. I są otsy co nie dają pkt a sie do nich idzie, nie wszytkie teamy, ale te lepsze.
Na jakiś śmiesznych febach, i evo otsach grają te gówniane teamy co nie umieją sie nawet wyexpić to płaczą o pkt, a zresztą na takie otsy nawet szkoda wysłać sms typu feba/jakieś evo bo to gówno postoi 2tygodnie.
 
Ja wprowadzam właśnie na stronie system... z rozszeżonymi możliwościami zapisu gildi fri points tylko że te punkty to nie będą takie duże żeby sobi ekupować itemki w sms shopie bardziej żeby dorobić sobie na połowe takiego itema żeby kusiło wysłać smska xD
 
Tyyy, spoko, kto daje punkty i liczy na większy zarobek to może się na tym przejechać, bo często zdarza się, że gdybyś nie dał punktów to byś miał mniej graczy ale więcej byś zarobił.
Ja wysyłałem kody promocyjne i wg. mnie jest to spoko opcja, a że ktoś rozdaje trylion punktów na start to jego sprawa. Sami sobie to zrobiliście i dalej brniecie w to gówno, tym samym sami sobie szkodzicie.
 
Ja wprowadzam właśnie na stronie system... z rozszeżonymi możliwościami zapisu gildi fri points tylko że te punkty to nie będą takie duże żeby sobi ekupować itemki w sms shopie bardziej żeby dorobić sobie na połowe takiego itema żeby kusiło wysłać smska xD
zrob sobie taka zakladke w ktorej bd wpisywał kod z sms premium i jeśli się zgadza dodaje np. +50 pkt
 
Każdy kombinuje jak może i to czy daje punkty czy nie to jest sprawa tylko i wyłącznie właściciela.
Tylko czy lepiej mieć opinie taką jak FEBA że ots na pare dni czy mieć opinie dobrego serwera który się szanuje.
Tylko nie okłamujmy się FEBA ma już taką reklamę że na stronie doda niusa i na gg opis i ma 1k graczy zastanawiam się czemu cały czas wracają tam do niego.
Opinie można zmienić , nigdy nie lubiłem Monte czyt. Narozia dla mnie to dziecko i już ale pokazał teraz wszystkim że orsha można mieć długo bo nie okłamujmy się ale Narozia jak na te czasy i na taki exp itd stoi już długo.
Może to za sprawą małej już konkurencji? Tego nie wiem, druga sprawa to Narvia itd. przedewszystkim dobry hosting, wydaje mi się że mało błędów nie ważne jak to zrobił czy kupił czy pisał sam ale umiał z tego coś zrobić jednak jeszcze przewage daję mu to że rozdaje kupe kase dla graczy a przecież nie chodzi tu o to.
 
Tyyy, spoko, kto daje punkty i liczy na większy zarobek to może się na tym przejechać, bo często zdarza się, że gdybyś nie dał punktów to byś miał mniej graczy ale więcej byś zarobił.
Ja wysyłałem kody promocyjne i wg. mnie jest to spoko opcja, a że ktoś rozdaje trylion punktów na start to jego sprawa. Sami sobie to zrobiliście i dalej brniecie w to gówno, tym samym sami sobie szkodzicie.


Chodzą plotki, że to ty zacząłeś tą całą historię "frj pojtsy wor goild"
 
heh szczerze, to kiedyś free points dla guild były fajne, bo była to taka promocja by teamy się stworzyły, a nie, żeby wpadli z masą, żeby poprostu bardziej się ludzie na ots zżyli i ciekawe ob były...

ale jak większość fajnych ideii przeistoczyło się w zwyczajne gówno
 
Fajne ? "Zajebiste"
Wbijali z full eq tlukli 2x wiekszego gracza i fajne "oro"

Fajny ots to taki w ktorym sam wszystko zdobywasz !
Jak kiedys Evo ots ...
Exp staly 10
Zbieralo sie najpierw 4 blue roby + wanda + jakies softy etc
potem tarcze z wlasciwosciami blue robow ... =)

Wszystkie profy zbieraly takie same eq
tzn +xx% do magic %
Knight - lepsze leczenie (UH) lepsze ataki (spelle)
Mag - Wiecej daje manarune / lepsze dmg

To byly czasy ^^

Teraz sms shop i juz wiesz jakie itemy sa tu najlepsze
 
Ja polecam wymyślony przeze mnie pomysł, który zresztą sobie już większość z was zapożyczyła, a mianowicie "guild shop offer", dodajemy max 2-3 itemy i nie martwimy się o to, że poleci masowe free items, albo że będą grać(po wysłaniu sms'ów) 2 dni.

Dodam, że pan ogarnięty SKEYBA od premiery/feby zapłacił 70 zł za ten skrypt, gdzie wystarczy zmienić parę linijek i dodać parę tabel do bazy :p i tacy ludzie teraz mają 900 osób.... EHEHE
 
Ja polecam wymyślony przeze mnie pomysł, który zresztą sobie już większość z was zapożyczyła, a mianowicie "guild shop offer", dodajemy max 2-3 itemy i nie martwimy się o to, że poleci masowe free items, albo że będą grać(po wysłaniu sms'ów) 2 dni.

Dodam, że pan ogarnięty SKEYBA od premiery/feby zapłacił 70 zł za ten skrypt, gdzie wystarczy zmienić parę linijek i dodać parę tabel do bazy :p i tacy ludzie teraz mają 900 osób.... EHEHE

to ja to wymyśliłem jak tarsalie odpalaliśmy

buuuu

:( :( :(

jestem za ACTA


:(
 
Back
Top