• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzisiejsze OTS'Y [free ptk]

Koniec darmowych ptk dla gildi ?

  • Tak

    Votes: 71 64.5%
  • Wypierdalaj

    Votes: 39 35.5%

  • Total voters
    110
To się śmieszne robi, cytuje co mi dzisiaj koleś napisał:

Daolx Factum Crew Guild
14:44:13
słuchaj dał bys rade vt jakoś przedłużyć .?
14:44:23
bo kurwa myśla isc na zivere bo tam vt im da typ.
14:44:32
a wmiaere chce ludzi jakos ogarnac
 
@up

Nie mówiłem konkretnie o Tobie mistrzu więc mnie nie obrażaj bo nic Ci nie zrobiłem. W tym momencie zachowałeś się jak typowy polak -,-
Pojedź za granicę i popatrz na ludzi od razu zauważysz który to polak i może mi teraz też powiesz że nie mam racji ?

Nie masz, za dużo filmów i opowieści.

Sry za 2 posty.
 
Ludzie co wy robicie krytykujecie zarobek innych a sami chcecie zarobić na otsach .Kiedyś grało się w nie bo były darmowe a po co siedzieć na dlach zlocić dsm a ktos inny kupi sobie 10 przez sms shop i ten item niema wartości bo każdy może go mieć.
 
Ludzie co wy robicie krytykujecie zarobek innych a sami chcecie zarobić na otsach .Kiedyś grało się w nie bo były darmowe a po co siedzieć na dlach zlocić dsm a ktos inny kupi sobie 10 przez sms shop i ten item niema wartości bo każdy może go mieć.

otsowy czas spada na psy razem z nim ty.

krytykują bo dużo robiąc mało zyskują, a chcą za swoją prace zyskać wiele, lecz im przeszkadzają punktowi sku#wiele.

nie macie co się martwić, open tibia nie upadnie, ponieważ kiedyś przyjdzie cwaniak który nią zawładnie, i wtedy wszystkie punktowe p#zdy, zamienią się w ziemne glizdy, które założy się na haczyk, po czym zarzuci wędkę, i od nowa będziecie łapać świeżą zarobkową rybeńkę.

z tego postu wynika że chciałeś być fajny, a chuja do tematu wniosłeś.

byłem super fajny oraz bardzo gładki, dzięki czemu chuja wniosłem do rodzynki twojej matki.

Ciężko by było rewalizować z serwerami typu (Darmowe punkty dla gildii). Trzeba wymyślać nowe rzeczy żeby się wybić ;>

z tego postu wynika, że jesteś spóźnionym głupkiem, który właśnie się dowiedział że trzeba wymyślić coś nowego, i przyszedłeś pochwalić się swoją opóźnioną makówką na forum, oraz że twój post jest zbędny, ponieważ nie ma tu takich głupków jak ty, którzy właśnie się dowiedzieli że "trzeba wymyślać nowe rzeczy żeby się wybić" .

Poszukaj kolegów na swoim poziomie, więc wypierdalaj. Pojazd po rodzicach, 15 lat + jestem fajny. Przybiłbym Ci piątke. :)

twoją starą nie źle na boki wypierdala, gdy mi koparę opierdala, chwalisz się ze masz 15 lat i nie potrafisz nic sensownego odpowiedzieć po za usłyszanym tekstem w internecie "fajny" tak, jestem fajny i pisze niezłe fristajly, którymi łamie takie jak ty łajzy, to nie pojazd po rodzicach a po twojej psychice, by wyzwać któregoś z twoich rodziców musiał bym przynajmniej któregokolwiek z nich zobaczyć (w rl) a takie pisanie wirtualne nie jest realno wizualne, piątka przybita lecz w pisaniu to ja wygrywam bo ty jesteś cipa ^^
 
Last edited:
otsowy czas spada na psy razem z nim ty.

krytykują bo dużo robiąc mało zyskują, a chcą za swoją prace zyskać wiele, lecz im przeszkadzają punktowi sku#wiele.

nie macie co się martwić, open tibia nie upadnie, ponieważ kiedyś przyjdzie cwaniak który nią zawładnie, i wtedy wszystkie punktowe p#zdy, zamienią się w ziemne glizdy, które założy się na haczyk, po czym zarzuci wędkę, i od nowa będziecie łapać świeżą zarobkową rybeńkę.

z tego postu wynika że chciałeś być fajny, a chuja do tematu wniosłeś.

#Temat
Ciężko by było rewalizować z serwerami typu (Darmowe punkty dla gildii). Trzeba wymyślać nowe rzeczy żeby się wybić ;>

#Drips
Poszukaj kolegów na swoim poziomie, więc wypierdalaj. Pojazd po rodzicach, 15 lat + jestem fajny. Przybiłbym Ci piątke. :)
 
Last edited:
To się śmieszne robi, cytuje co mi dzisiaj koleś napisał:
Code:
Daolx Factum Crew Guild
14:44:13
słuchaj dał bys rade vt jakoś przedłużyć .?
14:44:23
bo kurwa myśla isc na zivere bo tam vt im da typ.
14:44:32
a wmiaere chce ludzi jakos ogarnac

Beda dawac vt potem miesieczne beda placic za gee.. ;)
Skoro ktos placi w ptk to moze zaplacic w PLN

niedlugo do tego dojdzie
 
74789221676526520558.jpg
 

Attachments

  • 74789221676526520558.jpg
    74789221676526520558.jpg
    40.8 KB · Views: 4 · VirusTotal
Nie martw się!
Jest rozwiązanie!

Cip(a)Firewall (TM)! Najlepszy na tego typu ataki!


Na to firewall nie pomoże.

94751861868365586217.png



Co jest najlepsze w tym wszystkim? koleś mi napisał, że mam zobaczyć że są lagi i na helpie spamują, wjebał się na 8 MC i spamował że serwa laguje =dd
 
Na to firewall nie pomoże.

94751861868365586217.png



Co jest najlepsze w tym wszystkim? koleś mi napisał, że mam zobaczyć że są lagi i na helpie spamują, wjebał się na 8 MC i spamował że serwa laguje =dd

Ja bym już kończył dzialność z otsami na Twoim miejscu, pewnie jutro cały cuddihosting padnie :/
 
Na to firewall nie pomoże.

94751861868365586217.png



Co jest najlepsze w tym wszystkim? koleś mi napisał, że mam zobaczyć że są lagi i na helpie spamują, wjebał się na 8 MC i spamował że serwa laguje =dd

hehe to pewnie Vonsz albo Azi xD
 
Back
Top